Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

To trzeba się spotkać :a4fan:

mam na zbyciu 2 ramki pod tablice z AUDI A4 KLUB.PL

zamówiłem 4, i 2 mi są niepotrzebne

dla kogoś na zlot będzie jak znalazł :thumbup:

proponuję jutro o godz. 18 przy stacji NESTE vis`a vis REALA w Olsztynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci sie jechac prawie 50 km zeby z dwoma osobami sie zapoznac?!jezeli tak no to ja tez postaram sie przyjechac tylko musze wiedziec czy napewno bedziesz?! :audi:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 14:43 _________________________________________________Dzieki Mateo87 za spocik...fajnie czas minal...a kolega Taktus dostaje chloste odemnie za to ze sie nie pojawil :bicz3:m :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownierz dziekuje za mile spedzony czas!!Mam nadzieje ze to sie jeszcze powtorzy!!Do zobaczenia

A dla drugiego kolegi ktory zaproponowal spotkanie :bicz3:

Mam nadzieje ze Kiedys napiszesz temat i przyjedziesz!!Bo jak nie to :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie mogłem przyjechać bo moja wizyta na wsi przyjęła dla mnie zgoła nieoczekiwany obrót :embarrassed:

nie chcieli wypuścić cholery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak: ja i Mateo87 wyjezdzamy w sobote o 11:00 z Olsztyna i bedziemy kierowali sie do Nowej Kaletki.Jezeli Robson do tego czasu sie odezwie to pewnie z Nami poleci bo juz wczesniej rozmawialem z Nim na ten temat...mam nadzieje Taktus ze cieplo Nas tam przyjma bo z tego co zauwazylem to z mlodsza czescia forumowiczow malo kto sie liczy i podejscie do Nich jest raczej obojetne...Jak cos to ja odrazu sie zmywam nie bede przeszkadzal... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek, o godz. 11 w sobotę może być trochę za późno

dlatego że praktycznie już o 13.00 trzeba będzie się z Kaletki ewakuować do Olsztyna na ustawkę

poza tym chcę żeby do Olsztyna w sobotę z Kaletki ruszyć w 2-3 grupach w małych odstępach czasowych, żeby nie robić ogromnego tasiemca i zamieszania przy dojeździe na ustawkę

stąd mam prośbę do Was, jako że znacie Olsztyn, abyście wyprowadzili i poprowadzili te trzy kolumny do Olsztyna , a później z powrotem do Kaletki, bo ja najprawdopodobniej będę musiał być od rana w sobotę w Olsztynie- zabezpieczać parking

z przyjęciem to spoko, najgorsze są uprzedzenia :th:

Micek i Mateo87 podajcie mi na pw swoje nr tel kom

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma problemu...jak trzeba to pomozemy...zgadam sie tylko z Mateo87 co do wczesniejszego wyjazdu z Olsztyna :a4fan:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 11:53 _________________________________________________Pozwolilem sobie zmienic nazwe tematu bo raczej ten jest lepszym odnosnikiem do Naszych spotkan :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymales Taktus moj numer kom na pw?!Bo mialem jakies probemy z wyslaniem.Mam pytanko: jest taka opcja ze moze zalatwie sobie namiot i przespie sie w Kaletce z soboty na niedziele.Powiedz mi ile kosztuje pole namiotowe i czy trzeba placic za parking wjazd i moze cos jeszcze?! pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ziomki! widzę że coś "o mnie beze mnie" :drool: just kiding, ja się z Rodzinką swoją dostosuję ale Taktuś mnie już wrzucił w machinę organizacyjną i cuś mam robić w Olsztynie i teraz czekam na dalsze instrukcje... mam ostry zapiernicz więc jak coś to przecież znacie mój numer!!!!!!! :bicz: więc dzwońcie jak ustawka jest pozdro :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :), no pewnie ja jestem za! :thumbup: tylko jak to dokładnie jest, ja się z Taktusiem umawiałem na piątek że poprowadzę korowód z kimś jeszcze, teraz tylko czekam na info od Niego. dzisiaj robimy z Agatą ognisko u siebie nad jeziorkiem więc jak ktoś ma ochotę to zapraszamy tak koło 17.00 można by było obgadać dobrze sprawę przejazdu przez Olsztyn, dokładne info na tel. :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson dzięki za zaproszenie

ale dziś mnie nie będzie

Robson, Micek, Mateo87 przyjedźcie w piątek po południu do Kaletki- sprawy obgadamy na miejscu :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu napiszę o co z grubsza chodzi:

Chciałbym aby całość aut z Kaletki wyjeżdzała w sobotę w 3 kolumnach

1) o godz. 13

2) o godz. 13.10

3) o godz. 13.20

chciałbym abyście Wy te kolumny poprowadzili do Olsztyna na parking dolny pod Uranią( przy samej ulicy)

ja tam będę czekał na Was

wszystkie auta muszą wjechać na parking i będziemy oczekiwać na policję

dopiero jak policja przyjedzie będziemy "pod ich skrzydłami" formować kolumnę

następnie przejazd przez miasto

i powrót na parking pod Uranią

wtedy pożegnamy policję

pozostajemy na parkingu do godz. 15-16-17-- jak się nam będzie chciało

potem powrót do Kaletki też w kolumnach w odstępach czasowych

Wjazd na ten dolny parking jest z Piłsudskiego

ale nie w ślepą uliczkę vis a`vis urzędu skarbowego tak jak byśmy chcieli dojechać do samej Uranii

tylko jadąc Piłsudskiego do centrum, gdy po lewej stronie mijamy Uranię jest wjazd

innymi słowy wjazd jest niemożliwy gdy będziemy chcieli wjechać na dolny parking skręcając już przy samym urzędzie skarbowym

TO BARDZO WAżNE

napiszcie czy wsio paniatno :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...