Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie mam pytanie czy dało by rade kupic mi z serwisu listwe dzwiowa kierowcy i dostarczenie w niedziele pod uranie jutro dzwonie do serwisu i zapytam ile kosztuje bo podobno sa tansze niz na allegro i jutro bym dał znac podaje numer tel 509520249 jak komus pasuje to nich da znac

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurka wodna .. ja też chętny jestem.. ale jestem jakieś 1200 km od urani:P:P:P Ale jak się da to postaram się być..

Opublikowano

Niestety mnie nie bedzie bo musialem wczesniej wrocic do domu.Do nastepnego...

Opublikowano

chyba spocik mozna uznac jako nie udany ja tez nie dalem rady dojechac do domu na czas, powrot z zakopanego mi sie troche przedluzyl

trzeba ustalic nowy termin jakies propozycje, ja mam wolne narazie wiec sie dostosuje do reszty :)

Opublikowano

Ja już też jestem w domu.. więc proponuje n. następny weekend..

Opublikowano

Witam, on-line bywam teraz z doskoku

ale w miarę możliwości śledzę raz na kilka dni

w następny weekend chyba będę... :th: :a4fan:

Opublikowano

to co niedziela tam gdzie zawsze o 17 pasuje :)

Opublikowano

Mi pasuje.. [br]Dopisany: 20 Październik 2007, 22:11 _________________________________________________A więc .. spotykamy się dzisiaj czy nie??

Opublikowano

nie byłem bo nie mogłem :disgust:sorry

do następnego razu,

ale tych aczwórek jeździ po Olsztynie :shocked:, chyba już więcej jak polonezów :decayed:

Opublikowano

tez mi sie tak zdaje ale to chyba dla tego ze polonezy zlomuja a nasze :a4fan: sa super i beda jeszcze dlugo na ulicach :>

Opublikowano

Witam kolegów z olsztyna! A może by tak jakoś w tygodniu wieczorkiem się spotkać? Co wy na to? Chętnie bym się z kimś spotkał kto ma VAG-a i porobiłby logi dla mojej A4 :naughty:

Opublikowano

No to może przyszła niedziela (28.10)?? Tam gdzie zawsze (parking pod Uranią) o 17??

Opublikowano

Jezeli bede mial szkole do 16:30 to napewno sie pojawie :th:

Opublikowano

mój teść ma imieniny w niedzielę- Tadeusz

więc będę na wsi :drunk:

Opublikowano

Mnie praktycznie w Olsztynie nie ma w niedziele nigdy...

Opublikowano

ze spocików olsztyńskich wiem że vaga ma zegarmistrz

trzeba byłoby się spotkać i próbować sprawdzić/zdjagnozować :a4fan:

z warsztatów w Olsztynie polecam braci Mądrych na Artyleryjskiej, TDI nie ma dla nich tajemnic :th:

Opublikowano

Trzeba się na dobrą flachę złożyć i zegarmistrza poprosić o pomoc :)

Opublikowano

Tylko że ja kończe z piciem :):):) Nie ma sprawy.. dodam tylo że jestem w Olsztynie do 12 listopada.. Później będe dopiero w styczniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.