Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

W niedzielę pasuje :th:

tylko nie będę dysponował autem :D

ale postaram się załatwić auto zastępcze

Robson wyślij proszę mi na PW swój numer tel kom- bo gdzieś zapodziałem( dlatego nie mogłem do Ciebie zadzwonić)

Proponuję w niedzielę 22.07 o godz.18 na odkrytym parkingu przy CARREFOUR

przybądźcie, bo trzeba omówić sprawy związane z letnim zlotem :a4fan:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak siedze i przegladam tematy spocikow w innych regionach albo miastach to zaluje ze los mnie rzucil tutaj gdzie mieszkam.Kazdy z zaciekwieniem i niecierpliwoscia czeka na kolejny spocik ludzie non stop udzielaja sie w temcie a u Nas szkoda gadac.Dzisiaj mialbym mozliwosc zeby wpasc do olsztyna no ale tak jak mowilem niech wkoncu zbierze sie chociaz z 5 czy 6 osob bo na forum jest juz o wiele wiecej zarejestrowane.Mam nadzieje ze sytuacja w najblizszym czasie sie poprawi.Jakby spocik zapowiadl sie na taki jaki napisalem to mozecie liczyc na moja obecnosc.pZdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaluje ze los mnie rzucil tutaj gdzie mieszkam

Nie ma czego żałować :thumbup:

jak Ci smutno, to zanuć sobie: " O Warmio moja miła, rodzinna ziemio ma

Tyś mnie do snu tuliła, miłością pierś ma drga..." :decayed: :decayed: :decayed:

No tak znów spocik nie wyszedł, pogoda była do d...

sorry Furio jeżeli byłeś, nie miałem możliwości kontaktu z Tobą ( nie mam Twojego tel kom.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taktuś

Dzięki jednak za mini spocika i za zdjęcie na kolanach Kopernika

Co do spotów to musicie się troszkę bardziej starać bo jakoś wam to nie wychodzi ja z okolic Rynu przytargałem aż do Olsztyna a mogło by nas być więcej :disgust:

jeszcze raz dzięki za to że znalazłeś dla mnie czas i przy kawce pogadaliśmy następnym razem jak się spotkamy na zlocie to :drunk:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 23:21 _________________________________________________a u was taka cisza jak makiem zasiał :confused4: ja wiem praca ale nie tylko nią człek żyje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam trudno powiedzieć bo nie ja pilnuje listy uczestników ale zapytam czy płaciłeś? Wiesz jaki był termin wpłat?

ps. dyskusja o tym tu: Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapytać, czemu zniknąłeś z listy- nie zdążyłem... zarobiony jestem :angry: :angry: :angry:

Micek -nie rezygnuj stary tak szybko, faktycznie wpłaty trzeba było dokonać do końca lipca, ale miejsca są dalej wolne, choć to już nie jedynka

nie rezygnuj :confused4:-klimat klubu, klimat zlotu będzie w Kaletce :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Taktus...teraz to juz chodzi o kase bo za trojke trzeba troche zaplacic...jezeli znajde jakies dwie osoby na dniach to przyjade na trzy dni jezli nie to napewno na cala sobote...Pozdrawiam :a4fan:

P.S: tak w ogole to 26 sierpnia jest kolejny zlot na dajtkach 1/4 mili i tak dalej moze tam bysmy zawitali jeszcze w szerokim gronie?! co o tym myslisz Taktus?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejna osobe w gronie warm - maz maniakow OOOO.Zajrzyj sobie do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12646.0.html i poczytaj dokladnie.Powiem w skrocie, ze kolega Taktus zalatwil przejazd kolumna w sobote w Olsztynie pod eskorta policji itd.Rowniez czasami organizujemy spociki w Olsztynie jak sie zbierze wiecej ludzi wiec co jakis czas zagladaj do tego tematu.Pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie wielka trzy dniowa impreza czyli :dance::drunk: :gwizdanie: :polew::sick3: :bicz3: itd. 25-go o 14 bedzie przejazd przez Olsztyn tak jak Ci pisalem a 26-go mozna zachaczyc odrazu zlot na dajtkach pokazy car audio i wyscigi na 1/4 mili... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 na bank bede w dajtkach!!a powiedz mi gdzie sie spotykacie 25 na lakiej ulicy i o ktorej godzinie!! :naughty: to bym wpadl sie zapoznac!!Albo ewentualnie w jakims innym dniu??Chcialbym poznac pare osob!!Mi najbardziej pasuje czwartek??

Masz jakos czas?? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-go lece do Nowej Kaletki bo tam jest ten 3 dniowy zlot...lece rano a wracam wieczorem wiec jak mialbys ochote to moge sie z Toba ustawic i mozesz ze mna tam pojechac.Pozniej stamtad do olsztyna na ten przejazd i spowrotem tam az do wieczora.Pozniej do domu i w niedziele na Dajtki.Wiec w niedziele tez mozemy sie ustawic jak chcesz.Jak bedzie Ci pasowalo to pisz... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracajac do domu miedzy 13-14 przelecial kolo mnie kolega Taktus ale chyba mnie nie poznal albo nie zauwazyl.Jezeli ja mam problemy ze wzrokiem to niech kolega to sprostuje.

P.S: Cisza tutaj, nikt nie chce organizowac spociku, lipa Panowie lipa dajemy ciala! :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracajac do domu miedzy 13-14 przelecial kolo mnie kolega Taktus ale chyba mnie nie poznal albo nie zauwazyl.Jezeli ja mam problemy ze wzrokiem to niech kolega to sprostuje.

P.S: Cisza tutaj, nikt nie chce organizowac spociku, lipa Panowie lipa dajemy ciala! :bicz3:

to nie byłem ja, o tej godz. jeszcze rabotałem :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...