Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo i pobieżnie, to obecnie mieszkam w W-wie

ale do nas tez nie przyjechales wczoraj oj Elb :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym rozeznać sprawę kto byłby chętny na spotkanie grillowe. W związku z tym że nie znalazłem odpowiedniego miejsca na Mierzeji proponuję relaksacyjne miejsce w lesie kilka km za Elblągiem (Wyżyna Elbląska) zwane Jelenią Doliną. Myślę o spotkaniu od ok. 12 do wieczora wszak długi dzień teraz mamy. Jedyny warunek to ciepła i bezdeszczowa pogoda. Termin najbliższa niedziela 20.05.2007 lub za tydzień 27.05.2007 ("odległy termin" trudno mi powiedzieć czy będzie mi pasowało).

Zdjecia mijejsca:

http://www.haribo.flusso.pl/fotos/22102005/

http://www.bikerelblag.hg.pl/sgtym61.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do nas tez nie przyjechales wczoraj oj Elb

Bo cos mi sie odkręciło przy wydechu i dzwoni jak w jakims starym żuku. Wstyd sie tak pokazywać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson a lata u was w Olsztynie jeszcze ta B6 Avant z tej firmy budowlanej (ArtBet czy jakoś tak) z ul. Warszawskiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lata, może Robson widział..., a może to auto z sanepidu...guzik mnie to interesuje

skupmy się na zlotach warmińsko-mazurskich :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś Ty chyba nie czytałeś o czym piszą na spotach warszawskich a poza tym pytanie nie było kierowane do Ciebie no chyba że masz 2. konto jako Robson :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozeznać sprawę kto byłby chętny na spotkanie grillowe. W związku z tym że nie znalazłem odpowiedniego miejsca na Mierzeji proponuję relaksacyjne miejsce w lesie kilka km za Elblągiem (Wyżyna Elbląska) zwane Jelenią Doliną. Myślę o spotkaniu od ok. 12 do wieczora wszak długi dzień teraz mamy. Jedyny warunek to ciepła i bezdeszczowa pogoda. Termin najbliższa niedziela 20.05.2007 lub za tydzień 27.05.2007 ("odległy termin" trudno mi powiedzieć czy będzie mi pasowało).

Zdjecia mijejsca:

http://www.haribo.flusso.pl/fotos/22102005/

http://www.bikerelblag.hg.pl/sgtym61.htmsuper miejsce, dla mnie pasowałoby spotkać się 26.05, niedziela odpada- jak dla mnie, niemniej dzięki za zaproszenie

taktuś Ty chyba nie czytałeś o czym piszą na spotach warszawskich a poza tym pytanie nie było kierowane do Ciebie no chyba że masz 2. konto jako Robson :evil:

spoty warszawki mnie tutaj nie interesują

qrka, cytaty mi nie wyszly :embarrassed:

nie mam dwóch kont, mój nick :taktuś

sorki alvaroalvaro78, ale zgaduj-zgadula nie tutaj, chcemy się spotkać na spocie, wpadnij do nas, daj znać :a4fan:[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 23:07 _________________________________________________ludzie żyjeta??? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

micek-kupiłeś tedeika?

robson- aj noł, sam wyjarałeś cygara :rolleyes:

furio- jesteś na tourne, czy co?

lukash02- szto z taboj?

Elberoth- :cool: chcielibyśmy obejrzeć twoją bestię

alvaroalvaro78- żuławy i warmia- to nie tybet i alaska, jak ustalimy termin z grillem- wpadnij :a4fan:

adadur- sorry, że nie odpowiedziałem na twój apel na grilla, ale u mnie maj odpada :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze autka nie zmienilem...tak myslalem ze ciezko bede mial sprzedac...Panowie w nastepna niedziele jest juz trzeci...czyli impreza na dajtach szykujcie sobie czas bo tam musimy wpasc jak najwieksza ekipa zeby wzbudzic jak najwieksze zainteresowanie...Piszecie jak Wy to widzicie i podajmiemy wspolne decyzje...pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czerwiec będzie ciekawszy, też go wyczekuję jak kania dżdżu

jeszcze 4 dni i się określę co do spotkania na Dajtkach, co do czerwca w ogóle :wink:

Robson tylko nie "zarżnij" na sesjach przyszłości polskiego wymiaru sprawiedliwości :grin::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac forum zauwazylem ze doszlo kilka osob z Naszych okolic....Powysylalem zaproszenia do tematu mam nadzieje ze sie przylacza.Widze ze w temacie dalej biednie...Chyba pogoda robi swoje ze nie ma kiedy zajrzec na forum...mam nadzieje ze to sie zmieni...Ludzie POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!, proponuję dzisiaj szybki spot celem wypalenia dobrego cygara. MIEJSCE - Myjnia koło Reala, CZAS - 17.30 pozdrawiam Robson ja będę na pewno :a4fan: :a4fan: :a4fan:[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 16:25 _________________________________________________odwołane z powodu burzy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę III dnia igrzysk :cheesy:

ale dopiero ok. 16.00, nie wiem czy coś się będzie jeszcze działo o tej porze

no i czy Was jeszcze spotkam :a4fan:

link do imprezy http://www.biker.riders.pl/[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 15:11 _________________________________________________Cześć chłopy, byliście na Dajtkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...