Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

lol:D

juz mam zimowki, jeszcze tylko przod zlozyc i zrobie z Maksiem kreske part2 :)

btw co tam Zalek slychac, co porabiasZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

wrociłem z grobow bo wkoncu dzien duchow :decayed:

no rob kreske bo teraz oponki bedziesz miał lzejsze i silniczek sprawny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłem z grobow bo wkoncu dzien duchow :decayed:

no rob kreske bo teraz oponki bedziesz miał lzejsze i silniczek sprawny :)

Ja klekota nie bronie :) wiem ze to gnojowóz, kupiony po to zeby byl ekonomiczny :)

a ze przy okazji nie zamula, to sie tylko cieszyc :)

Musze jeszcze dolot wyczyscic bo zapaskudzony strasznie, ale za to jakos fajniej sie jezdzi po zmianie rozrzadu, moze to tylko moje subiektywne odczucie bo bez strachu mozna gaz wciskac ;)

Co do scigania, to wiadomo ze jak ktos ma wiecej koni, to jest problem byc szybszym :) u mnie jest niby ~117, w 1,8T jest 150, u adriana nawet 160 wiec z czym sie tu scigac :) trzeba liczyc na bledy przeciwnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopakowi kopara opadnie i bede mu musial za skladanie szczeki placic ;)

no ale nie wykluczone, moze jak bede mial dobry humor to spontanicznie sie z kims poscigam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalek prowokuje jakies wyscigi, zeby sie posmiac z gnojowozu :P

nie prowokuje bo nie jestem z bmw :polew: :polew:

wkoncu znamy sie juz troche na forum czsem mozna sie poscigac :naughty: nie to zeby sie posmiac

ja juz nie raz baty dostałem od kopciuszkow :tongue4::wink4: takie zycie

wazne w sciganiu jest to zeby nie było jakis zbednych napinek i prostactwa :naughty: czysta zabawa tzw for fun :cool1: czy to benzyna czy diesel wazne zeby dawała frajde z jazdy uzytkownikowi :) i czy wygrasz czy przegrasz na nast skrzyzowaniu przybijasz 5-tke i lecisz dalej :good::wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów jestem z Ostrolęki ale u nas bieda z klubowiczami moze sie kiedyś do was wybiorę ale moze po modach narazie czekam na wtryski i soft od spanky-ego zrobie to się może wybiorę . mam nadzieje że z mazowieckiego nie wygnacie:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów jestem z Ostrolęki ale u nas bieda z klubowiczami moze sie kiedyś do was wybiorę ale moze po modach narazie czekam na wtryski i soft od spanky-ego zrobie to się może wybiorę . mam nadzieje że z mazowieckiego nie wygnacie:) pozdrawiam

siema :hi:

wpadaj smiało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tam mazowieckie, ostrołęckie :decayed: wpadaj, wpadaj

widzialem dzis o 15.30 na dworcowej srebrnego avanta przed loftem 2,5 tdi quattro z jakas staa chyba naklejka www.a4-klub.pl, naklejka z zupelnie innym logiem, takze sie zdziwilem,a i szofer,a raczej szoferka tego autka nigdy u nas nie witala :mysli:

mayhem i nie pierdoly, gdyby nie ja i Załek, to elblazaki 5 razy by nas juz wyprzedzili,a tak, hugo rzuci okiem, zobaczy 450 stron i sobie pomysli: hohoho, ci z olsztyna to za***ista ekipa, musze sie do nich na spota wybrac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było wczesniej :naughty: bo jestem na forum tak od roku :) ale z tego co kiedys Monika napisała ze mielismy wiecej postow pozniej nas Elblag przegnił :cool1: ja pamietam jak zaczynałem pisac to Elblag był ok 40 stron przed nami a teraz my jestesmy 40 przed nimi :naughty: takze chyba nie jest zle :cool1: i czy piszemy na tamat naszych aut czy o d*pie maryny to nie ma znaczenia wazne ze jest fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu :decayed::naughty: po południu :tongue4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________ktos z was jest forfiter ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...