Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

rezasz od razu spryski jak Grzesiek czy nie ?? :)

Wyrezam ale szkoda mi kasy na oryginal :P mam jeszcze inne wazne wydatki w samochodzie :P

na razie wymodze jakies spryski od szyb, i gdzies wcisne zbiorniczek z pompka :)

zeby miec chociaz jakis argument obronny w razie spotkania z misiaczkami :P

chociaz barwa 5000K nie powinna sie jakos specjalnie rzucac w oczy.

A do kupna lamp przekonalo mnie to ze obie lampy mialem pobite, a klosze Boscha do starych lamp kosztuja ok 200 za kompet,

a na szrocie cale lampy za tyle.. wiec wolalem troche dolozyc i od razu sie na zespolone szarpnąć.

A skoro juz soczewki to i aukcje z HIDem jakos przypadkiem wygralem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

michal, moze Ty wiesz, jakbym chcial rozkleic lampy to do piekrnika na ile stopni i na ile czasu? :decayed:

A Ty masz te lampy od kwiatka tak? i chcesz z 2 zrobic 1 dobra ? :)

czytalem ze wystarczy grzac dobra suszarka i powoli srubokretem odginac,

w piekarniku nie wiem co sie moze z lampa stac :P nie probowal bym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, swoje stare vleo chce wyrezac:D

klosz lampy zdjalem bez problemu, bo jest na zapinkach i pieknie sie zdejmuje, ale chce zdjc klosz z tego oddzielnego kierunku,a on jest sklejony na forum ktos gdzies pisal o piekaniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tego to nie wiem, ladne zamienniki kierunkow sa dosyc tanie, tylko jakosc to nie ori :P

Co do lamp to tez zdazylem wyczytac ze dobrze jest je umyc od srodka i wygladaja i swieca duzo lepiej,

szkoda ze wczesniej tego nie wyczytalem :P ale pewnie ta peknieta lampa by mi sie rozsypala przy probie demontazu :P

Co do lamp kwiatka to nie Ty mi mowiles ze od niego kupujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do piekarnika to nie wiem wiesz nigdy nie stołowałem sie lampami :polew: :polew: :polew: wez dobra suszarke moj kupel mowi ze philips sp 8100 czy cos takiego dobrze grzeje ;] bo pupie podbierał jak tez lampy odklejał :gwizdanie: :gwizdanie:

Na szczescie mam ori zenona i samopoziom nie trzeba rezac :decayed: a barwa 5000k to taka jaka Grzesiek ma :rolleyes: mi tez juz sie konczy lewy zenon :naughty: to trzeba bedzie przyatakowac 6000 i wkrecic kochanemu tatusiowi ze tak swieci nowy xenon a pozniej ebdzie słabszy :> genialny pomysł co nie :gwizdanie: :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl genialny, nie ma co, ale wal w 8000:D

a od kwiatuszka lampy wezme i wyrezam bixa chyba jako prezent gwiazdkowy:)

poki co z tymi cos chce pomodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: mi tez juz sie konczy lewy zenon :naughty: to trzeba bedzie przyatakowac 6000 i wkrecic kochanemu tatusiowi ze tak swieci nowy xenon a pozniej ebdzie słabszy :> genialny pomysł co nie :gwizdanie: :kox::naughty:

z tego co mi sie wydaje to zenon chyba robi sie bardziej niebieski z czasem :P

a druga sprawa to bedziesz wkladal palnik HIDa do ori zenona a nie oryginal np. Philipsa 4300 ?

podobno HIDy nie wytrzymuja zbyt dlugo, ale chociaz tanie sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000k to za duzo bede codziennie odbierał dowod rejestracyjny bo za bardzo niebieska poswiate daje :confused4: ale za to wspołczynnik lansu to high level wtedy :naughty::cool1:

Maxym ori jest 4300 :) na allegro sa tez Philipsa 6000 :naughty: cena tak 170 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8000k to za duzo bede codziennie odbierał dowod rejestracyjny bo za bardzo niebieska poswiate daje :confused4: ale za to wspołczynnik lansu to high level wtedy :naughty::cool1:

Maxym ori jest 4300 :) na allegro sa tez Philipsa 6000 :naughty: cena tak 170 szt

Oplaca sie kupowac za tyle? obie sztuki wtedy trzeba czyli ok 340zl

4300 kosztuja ok 90zl/szt :) za zaoszczedzone pieniadze wyszysc ladnie autko, wypoleruj, umyj felunek i bedzie nawet lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 philipsa ori za 90 zł ??

http://allegro.pl/nowe-zarowki-xenon-d1s-philips-kurier-i1304459624.html ja tu widze troche inan cene;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 philipsa ori za 90 zł ??

http://allegro.pl/nowe-zarowki-xenon-d1s-philips-kurier-i1304459624.html ja tu widze troche inan cene;d

Ty masz D1S u siebie? ja mowilem o D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: pojebało chyba ich :decayed::naughty:

i w tym momencie jebłem na cycka wor z jajkami opadł i ide w kime snic o pakiecie S4 :)

xenon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma ochote polatac w sobote tak o 23 taki mały streetracing :) oczywiscie jak pogoda na to pozwoli :chytry:

btw Adrian znasz tego typa od S4b6 bo S4b5 chce sie zmierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym, ja chyba gdzieś mam silniczki regulacji (działają) jak chcesz to mogę je Tobie sprzedać. A bosch pasuje do lamp tylko trzeba je dobrze włożyć (skoda ma to samo tylko inny nadruk)

Oryginalne nie pasuja bo sa za duze, za dlugie te ciegienko sterujace, inne mocowanie i inna wtyczka.

Tak jak wyczytalem z opisow wymiany takich lamp, ludzie mowili ze od Punto II pasuja

i takie tez dzisiaj kupilem u korkucia za 50zl/2szt i pasuja jak ulał i wtyczka tez :)

tak wygladaja od punciaka. zdjecie zapozyczone z allegro

1320449441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...