Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

siema :) Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ?? :naughty:

eee myślałem raczej o piwku w sobotę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema!

w sobote to ja bede latal, nawalony jak messerschmitt :decayed:

a typ od s4b6 to kumpel mohego kumpla,ale zeby jakies sciganko urzadzic to ja sie organizacji nie podejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakies namiary na tego od s4b6 :naughty: bo chemy poriownac z s4b5 :tongue4:

jakie tam sciganko daj namiary :) szybka akcja bedzie :wink4: a

le dostane po pupie az zachuczy :wink4: ale czego sie nie robi dla funu i adrenaliny :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mi tam bosche pasowały!

Bo pewnie od polifta do polifta pasuja p&p, ale od przedlifta z lampy bez soczewki sa zapewne inne i dlatego nie pasuja.

mniejsza o to, juz kupione i pasuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :) Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ?? :naughty:

eee myślałem raczej o piwku w sobotę :gwizdanie:

słuchajcie, miało być z dwutygodniowym wyprzedzeniem, ale życie jest życiem... :gwizdanie: :decayed:

Mnie pasuje w sobotę o godz. 20-tej spotkanie na piwku w np. :mysli: Poprostu :naughty:

jak patrzę w kalendarz, to następny week z powodu Andrzejek odpada, za następny dla mnie także ( Barbórka), a potem już świeta... :kox:

to co???

kto wpada na spota piwnego w tę sobote na godz. 20-tą do Poprostu ???

deklarujcie się -jutro zamawiam stoliczkunakryjsię :beer1: :drunk: :oklaski:

P.S.

Maxym weź te lampy na spota piwnego, my będziemy trinkować - ty będziesz rezał... w kącie :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej odpadam bo na 23 jak bedzie sucho bede latał jak bura suka po warszawskiej :polew::dance: :dance:

znaczy sie bede dostawał baty bo z s4, cupra R i type R nie mam zbytnich szans :no::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Maxym weź te lampy na spota piwnego, my będziemy trinkować - ty będziesz rezał... w kącie :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Do piatku musze juz miec zalozone bo w piatek wieczorem do wawy jade i chcialbym je sobie przetestowac :)

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

ale cos mi sie wydaje ze pojawie sie na tym sobotnim piwku :)

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he

Ja i Monia możemy być :)

Świetnie, zatem na sobotę mamy już:

- taktuś

- Maxym

- Czaja z Moniką

- Zaleczeq

who next?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

jak ci się śpieszy z rezańskiem, to możesz wpaść do mnie do garażul :decayed:

z tym łożyskiem, to łożysko przednie toczne może mieć jednostronne sfazowanie, stąd dwie średnice, ale mogę się mylić,

jednak jak będziesz miał numer ori to powinieneś dobrze kupić

o_ysko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze pogoda nie pozwala na zabawe z tym na swiezym powietrzu a pod dachem nie mam gdzie :(

A inna sprawa taka, moze ktos sie orientuje, czy lozysko do przedniego kola moze miec dwie inne srednice wew. jak na ponizszym obrazku ?

lozysko.jpg

jak ci się śpieszy z rezańskiem, to możesz wpaść do mnie do garażul :decayed:

z tym łożyskiem, to łożysko przednie toczne może mieć jednostronne sfazowanie, stąd dwie średnice, ale mogę się mylić,

jednak jak będziesz miał numer ori to powinieneś dobrze kupić

o_ysko.jpg

łożysko już kupiłem OPTIMAL-a, i wydaje mi sie ze wczesniejsze lozyska ktore kupowalem, mialy jednakowa srednice,

ale popatrzylem w necie po ori numerze i pojawiaja sie lozyska wlasnie z dwoma srednicami,

a forumowy mechanik Pawel powiedzial ze sie z takim lozyskiem w a4 nie spotkal, wiec zglupialem :P

jutro jestem umowiony na wymiane i sie wszystko okaze :) najwyzej bede latal i szukal innego :P

co do montazu lamp, nie wiem kiedy znajde na to czas :P jutro wymiana lozyska a pozniej kino z dziewczyna,

a pojutrze praca pewnie do 15 a na 21 musze byc juz w warszawie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jeszcze???????????? :cool1:

głupie pytania zadajaesz wiadomo kto :naughty: :naughty: pytanie za 100 pkt[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Mnie tam nie moze zabraknac :):good::dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________no i moze nasz człowiek legenda moze wpadnie z małżonką :):good:

ma ktos nr fo mayhema bo on te lubi wypic i prosic go nie trzeba na browarek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...