Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera zebym ja przejechał 500 km na 20 litrach :decayed: to bym nie wiem co musiał robic :polew: zapiac 5ke i jechac 70-80 i jeszcze wyajc cewke zeby jechał na 3 garach :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________dieslem tez by chyba było ciezko co na 20 litrach zrobic 500 km ?? :gwizdanie:

ja dzisiaj zalałem za 100 pojechałem do Warszawy a rezerwa mi sie w Olsztynku zapaliła więc 500 możliwe :) wcale nie jechałem wolno, 2,5godz z przerwa na kanapke i cole :)

A przed naprawieniem hamulców rezerwe miałem już przed Nidzicą ;P

----------

A są jeszcze jakieś wolne miejsca na Kaletke? :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko jeszcze napisz ile w tym na lawecie się przejechałeś :naughty:

Opublikowano

hehe, wyczuwam nutkę zazdrości ;)

Opublikowano

nie, no przecież nie piszę że Ci nie wierzę :klamie:

Opublikowano

nie, no przecież nie piszę że Ci nie wierzę :klamie:

Quattro zdemontujesz, zamontujesz mniejsze turbo, mniejsze wtryski, mniejsza pompe, zrobisz chipa i bedzie Ci tyle samo kopcił :)

Mniejsza o to :P Sa jeszcze miejsca na Kaletke? bo chce sie dopisac, lepiej późno niż wcale :)

Opublikowano

nie wierze ze diesel przejedzie do wawy i z powrotem za 100pln, ni uja.

4litry na 100km, no fuckin way, chyba zeby sie wbic za tira, ktory jedzie non stop jednostajnie 80km/h

Opublikowano

nie wierze ze diesel przejedzie do wawy i z powrotem za 100pln, ni uja.

4litry na 100km, no fuckin way, chyba zeby sie wbic za tira, ktory jedzie non stop jednostajnie 80km/h

skąd wziales 4litry? do wawy jest ok 420km, wychodzi prawie 5l/100km,

mój pali dokładnie tyle ile mu zaleje :P skończmy już tą debatę o spalaniu :)

niech każdemu pali jak najmniej :)

Opublikowano

:polew:

nie ma co konczyc, bo po prostu to jest nie wykonalne!

albo ok, mi 1,8t pali przy pelnej piz*zie 7 litrow pb95 na 100km w trasie, 3-4 bieg, obroty na czerwonym polu :kox:

Opublikowano

no :decayed:

Opublikowano

Jebac spalanie auto ma za***rdalac :)

lekko dłubniete 1.8T i 3.0 TDI nie ma czego szukac :kox:

a co do kaletki to dzwon do fioletowego on prawde Ci powie

btw nie to zeby atakował dieslowcow :naughty: ale czasemmam wrazenie ze niektorrzy to jezdza za darmo albo im jeszcze panstwo dopłaca :decayed:

Kiedys pamietam przeczytałem na tym forum gdzies ze np AVF robi BEX-a :polew: :polew: albo ze komus 3.0TDI pali w miescie 7-8 :decayed:

zatem

keep.jpg

Opublikowano

Jazda jazdą, ale trza powoli rower wyciągać, :kox:

kto jakim śmiga ???

ja takim:

391642.jpg :decayed:

Opublikowano

ja takim

rower.jpg

Opublikowano

Śmieszne rzeczy z tym spalaniem opowiadacie. Jak ktoś chce mieć auto, które wcale nie pali to niech się przeżuci na MELEKSA.

Czy pali 5, czy 7 czy 9 to i tak "zaoszczędzonych" pieniędzy nie odkładasz więc nie ma co pitolić o tym spalaniu.

Na marginesie:

moje następne autko będzie napędzane PB!!!

Opublikowano

Na marginesie:

moje następne autko będzie napędzane PB!!!

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

juz Cie lubie :decayed:

Opublikowano

czyli paliwa brak? :decayed:

Opublikowano

a ja i tak wiem, na jakim paliwie bedziesz Kwiatko jezdzil :kox:

Opublikowano

V-Power Racing :)

Opublikowano

na pewno na tym w zbiorniku :decayed:

Opublikowano
:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.