Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cala esencja bmw :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale pogoda kiepska ,nie dziw ze koledzy choruja :gwizdanie:---bedzie pewnie padac cały weekend jak w malezji :decayed:

Opublikowano

farmaceutka w aptece powiedziala ze zlapalem jakiegos zmutowanego wirusa i ze sie uodpornilem na wszystkie leki bez recepty, jutro trzeba bedzie do lekarza w koncu pojechac, a tak sie wzbranialem. i jeszcze autko mi cos zaczelo pokaslywac, biedne

jesienio wy***rdalaj!

lato przybywaj! :decayed:

Opublikowano
:JC_fan: :JC_fan: :>
Opublikowano

Adrian, weź walnij ze dwie sety i zobaczysz, że się Twoje zdrowie poprawi!!!

Mama nadzieje, że na spota wpadniesz, i nie tylko Ty.

Mam małą propozycję, jak będzie padało to może spotkamy się pod eclerkiem lub pod alfą?

Opublikowano

daj spokoj Carlos, ja wodki nie tykam :(

wypilem browara jest do d*py, obejrzalem jeza jerzego=kicha, bez rewelacji, chociaz pare tekstow smiesznych

co do spota to jestem za tym co by nie moknac i Carlos mam prosbe:) jakby co to zajedz po mnie :decayed:

Opublikowano

no jacha, pewnie, że zajadę (daleko nie mam) :sarcastic:

to może spróbuj czegoś innego na Twą dolegliwość ( :sex:)

:kox:

Opublikowano

cooo Ty, ja juz za stary jestem, sily nie mam...

:bag:

Opublikowano

Nooooooooooooooooooooooooooo tak myślałem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee falus mu nie staje :decayed:

ej suko wpadasz do mnie po cewki ?? :decayed:

Opublikowano

fajny żarcik

tyle, że go nie kumam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wpadam mistrzu, ale to pewnie w niedziele, bo jutro w planach caly dzien w lozku, bo nie chce do lekarza, haha boje sie;p

:*[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________ :polew: :polew:

Aaaa

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

z ta jedna cewka mam wszycho git

:polew:

ale ktoras tam z czterech chyba niedomaga[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________ooo i załek ma tyle samo postow co ja, musze troche dobic, minimum jak karlos, zeby do kaletki byc juz uzytkownikiem :kox:

codziennie po pare spamow i dam rade

Opublikowano

ta ta powodzenia i tak Ci nie dadzą RÓŻU!!! :tongue4:

Opublikowano

spamer spamera pogania :tongue4: ale Adrian goń goo :D

Opublikowano

Adrian nie chcij zebym wpadł w techniczny albo opanował dział czesci z etka :decayed: bo 500 peknie tak szybko jak syczące pierdnięcie z niedziewiczej d*py :polew: :polew:

zreszta rozowy to damski kolor wole byc uzytkownikiem albo władca postow niz rozowa landrynkaco nie Grzegorz ?? :kox::naughty::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: rozjebka.............................:
Opublikowano

Co tam moj rozowy malinowy nosku :polew: :polew: :kox::naughty:

Opublikowano

:good:

a ok początkujący :mysli:

Opublikowano

ja jestem szef szefa szefow Micha$ z Pieczewa :cool1:

Opublikowano

ja jestem szef szefa szefow Micha$ z Pieczewa :cool1:

:mysli: taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.