Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: , dawno nie byłem sorka zamuliłem troszkę urlopik mam i się synem zajmuje , moje A4 -bo to on jest :decayed: na razie zapala za 1 machem ale coś czuje że dziś lub jutro nie będzie taki skory do rozruchu,od razu pytanko do diselka jaki akumulatorek polecacie i gdzie w olsztynie za przystepną cene można nabyć i co ze starym zrobić ? acha no i jak go qwa wymienic bo tam taki plastik w poprzek idzie nad akumulatorem :mysli: pozdrawiam degustatorów :drunk: :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Co do aku to zagadac z Czaja :D on ma jakiegos znajomoego w Premarze :) aa i Zbychzz chyba tez ma gdzies wtyki :wink4: a z tym plastikiem to uwazaj na takim mrozie :decayed: lubie pekac :confused4: jak mi padł aku to pojechałem do Pawła na warsztat i czekałem az troche sie ogrzeje i dopiero sie doniego dobrałęm :) tam przy aku musił miec długiego torxa bo tam z dołu trzyma taka stopka :good:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:10_________________________________________________W Premarze zostawiłem stary aku :) w wieksosci sklepow biora stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jak będziesz miał już aku to zapraszam do mnie na wymianę :good:

Ja swoją centrę futurę 77Ah/ 760A znalazłem w dobrej cenie na allegro,

firma okazało się, że ma także sklep w Olsztynie

http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-77ah-ca770-77-ah-warszawa-i2079654098.html

pojechałem i z palety z centrami futurami otrzymałem swoją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei jak szukalem do pandziawki aku to w premarze wcale nie mieli jakiejs dobrej oferty. dlatego kupilem centre w agromie, tzn kupilem od razu 2 sztuki dla mnie i marty i jeszcze dostalem rabat po 2dychy na sztuce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba taka centre jak marek podał linka :) zobacze jak z roboty wroce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie na jesieni kupowałem taki Boscha 80Ah, http://allegro.pl/akumulator-bosch-silver-s4-80-ah-740a-wys-175-80ah-i2068815366.html

Daje radę, cena też znośna :)

A może ktoś wie gdzie skupują stare akumulatory? mam ze 3 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajta.

ja niestety już nie mam tam kolegi,zmienił pracę :confused4: ,a i u mnie 2 autka jak na razie pala ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przod, tyl, progi S4, kkk k04-s , 4 metry nierdzewki 3'' , rns-e navigation i bede happy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy na uj Ci k04 ?? :naughty::mysli: :mysli: :mysli: :mysli: znalezienie k04 do wzłuznego graniczy z cudem :D szybciej dostaniesz GT28Eliminatora :) a roznica cenowa niewielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cudem, ale sie da, dobra eliminatorem tez bym nie pogardzil, plus jeszcze wal, i dyfer i oj sporo by sie tych gadgetow dozbieralo do listy zyczen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis czas temu patrzyłem w USA to k04 to wzdłuznego kosztowało cos ok 3000 a eliminator ok 3500 czy jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kejsi widzialem cie dzis jak zawijales rogala na przeciwko sliwy, startowalem spod banku pko, wymien tylne lampy na poliftowe, usun znaczek z klapy i bedzie elegancka seria:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...