Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za słowa otuchy,porady i linki(adrian ty zgrywusie :polew:),wybór już dokonany ,podałem info żeby posłuchać właśnie takich rzeczy od was :wink4:,tv już stoi na zaszczytnym miejscu w pokoju i gra szafa ze huczy -jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

zalek, za***isty rysunek :good:

miales dac kontakt do tej dziewczyny

w nocy mialem mala rozgrzewke, ale dzis to bedzie ogien z szopy

Ada Krawczyk - Weselny klimat[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 10:56_________________________________________________a co tu taki spokoj?

chlopy ledwo zyje taki weselny klimat mialem ze hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakichś mega hardcorowych akcji nie bylo, pelna kulturka, brecht z 16letniej kuzynki, ktora łoiła lepiej niz ja, a potem ciotka do mnie ze to ja młoda spiłem. ja ze swoja forma, haha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 13:10_________________________________________________Leniwce jedne; co Wy w du.e kopane nic nie piszecie???

strefa śmiechu, tuning, koła tylko oglądacie!

a podzielić się dziennymi doświadczeniami z innymi to co; w miękkim flaku macie!!!

Ps. mały filmik z dakaru:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :wink4:

fajnie ze masz 1,8t w koncu! ktos z ta sama motorownia co ja! :) jaki masz kolor swojego sedana, to bede sie rozgladal:)

no i wpadnij na spota jak juz jakis bedzie. na hamownie tez widzialem sie zapisales :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlos, widzisz jak oplaca sie dbac o autko, zaraz ktos wypatrzy:)

fajnie ze przybywa aut z klubowymi ramkami, moze w koncu sie ruszy temat spotow, teraz najblizszy chyba w niedziele, takze Marcin przegladaj forum. godzine i miejsce spota sie wyjasni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANE OGŁOSZENIE!!!

W związku z niechęcią Marka ( :tongue4:wiemy czemu i bez pretensji), chciałem zaproponować (ponieważ znająć życie nikomu się nie będzie chciało, w zastępstwie, organizować Kaletki) może będziemy spotykalisię cyklicznie raz w miesiącu na SPOCIE PIWNYM!!!

Co Wy człwieki na to?

1. Kwiatko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Adrianus :decayed:

ale btw. i powaznie:

w zastepstwie kaletki kolega piotrus gruby1983 proponowal zaprzyjazniony osrodek, zrobmy liste kto wyraza chec uczestnictwa i sie deklaruje. a potem bedziemy rozkminiac czy w ogole bedzie dla kogo ten spot organizowac itd.

#1 Adrianus + Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: ahaha jebłem na cycki :D:naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________btw gdzie te spoty piwne maja byc bo chyba alibi spalone :D:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 23:01_________________________________________________

widziałem jakieś 2 dziewczyny koło tego auta ;)mieszkam na Herdera

Jeb z dzidy ja na Switycz-Widackiej :D to niedaleko mamy do siebie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...