Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Szarpie i dymi na zimnym silniku - czy może to być problem mapy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest możliwe aby po rozpadnięciu turbiny cos sie stało z nową mapa???(Wcześniej wszystko grało)

Auto na zimnym silniku szarpie i dymi....dodam że uszczelka głowicy jest dobra,wtryskiwacze również.

Po rozgrzaniu wszystko gra a na kompie nie wychodzą zadne błędy.....

Czy mogło sie cos popieprzyc w programie???

Opublikowano

podłącz pod Vag-a i sprawdź kat wtrysku, pewnie masz opóźniony.

Opublikowano

vag jak najbardziej-zresztą kolega napisał że nie ma błędów na Vagu ale

sprawdź kat wtrysku

w silniku z PD :naughty::shocked:
Opublikowano

vag jak najbardziej-zresztą kolega napisał że nie ma błędów na Vagu ale

sprawdź kat wtrysku

w silniku z PD :naughty::shocked:

:shocked::decayed:

mozeby jednak logi wykonac,

pewnie cos namieszane w elektryce, zle podlaczony jakis czujnik, lub zle podlaczony wezyk podcisnienia

Opublikowano

Lekarstwo na wszystko "kat wtrysku" :polew:

Opublikowano

może po prostu świece żarowe :mysli:

Opublikowano

Po awarii turbiny może olej pozostał w dolocie? Przy niesprawnych świeczkach szarpie ale przez max 15 sek.

Opublikowano
  • Autor

Jade we wtorek do V-Techa sprawdzić program czy wszystko gra.........

Dzisiaj odebrałem auto i doszło do tego jeszcze to że turbina odpala dopiero przy 3,5tys obr.

Juz głupieje :wallbash:

Opublikowano

a turbosprezarke zamontowales nowa czy regenerowana? moze z nia jest problem

Opublikowano
  • Autor

Wykres mam....Sprężarka regnerowana od Turbobogdana i chcodziła elegancko do momentu wymiany uszczelki itd....

Opublikowano

moze

hmm, bez logow bladzenie - po omacku

Opublikowano

w silniku z PD :naughty: :shocked

no fakt , nie spojrzałem :decayed:

Lekarstwo na wszystko "kat wtrysku" :polew:

dla mnie to nie jest zabawne :mysli:

Ja miałem takie objawy i miałem opóźniony kąt wtrysku .

Równie dobrze można powiedzieć że "lekarstwem na wszystko " jest wymiana świec ( bo połowa porad do tego sie sprowadza .

Co do tematu:

Dzisiaj odebrałem auto i doszło do tego jeszcze to że turbina odpala dopiero przy 3,5tys obr.

Turbina chodzi od momentu odpalenia silnika, nawet na wolnych obrotach. To taka ciekawostka.
Opublikowano

w silniku z PD :naughty: :shocked

no fakt , nie spojrzałem :decayed:

Lekarstwo na wszystko "kat wtrysku" :polew:

dla mnie to nie jest zabawne :mysli:

Ja miałem takie objawy i miałem opóźniony kąt wtrysku .

Równie dobrze można powiedzieć że "lekarstwem na wszystko " jest wymiana świec ( bo połowa porad do tego sie sprowadza .

Co do tematu:

Dzisiaj odebrałem auto i doszło do tego jeszcze to że turbina odpala dopiero przy 3,5tys obr.

Turbina chodzi od momentu odpalenia silnika, nawet na wolnych obrotach. To taka ciekawostka.

Vag > silnik > bloki wartosci> kanał 004 i okienko nr4 ("synchro angle" czy jakos tak)

Regulujesz kołem zębatym wałka rozrządu (rozpietosc od -3 do +3 o ile dobrze pamiętam) Ustawiamy synchro na 0,0

Zerknicie tutaj

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=66404&highlight=

Pany Elsa się kłania.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Więc tak:w v-techu wszystko dobrze wyszło.Wgrali mi spowrotem ori mape i ustawiłem sie w ASO na diagnoze bo juz mnie krew zalewa.Chłopaki w v-tech twierdzą ze dla nich to jest 100% wtryskiwacz.Tylko że miałem je sprawdzane :disgust:Ijeszcze teraz na dodatek turbina sie wogóle nie włącza :wallbash:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:48_________________________________________________Więc wszystko juz jasne...Mam skrzywione dwie korby :wallbash:Jak poszła turbina cos poleciało do dolotu i jest kwas :thumbdown:Nie wiecie gdzie mozna kupic dobre korby?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.