Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] BPW swap AWX Logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym przedstawić logi do oceny silnik to 1.9 AWX swap z 2.0 BPW problem taki że trochę za dużo pali nieraz ma nieco więcej mocy nieraz nieco mniej dodatkowo lekki problem z odpalaniem rano i problem z przymuleniem przy około 2000-2100 mimo nowego EGRa.

Logi statyczne:

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35364#H8KLCABbw4kZWgIDbcOLSw7CgzAMRcORwr14HEtkw4JmUAYBwqzDlBLCjSPDhyDDisOqw4tHwq0YMHzDp8Opdh0Mw7LDrjkTJsKVwrlUcE1wB07CosK8w5E%2BHSTDisKkw5EIwq4nL8KkwoYmwrhiXMO5KMKuJsKOI37DvgTDisOpZWdSw4luw4d%2Bw7kHw7Y%2Fwo7Cs0ktE8ObwqltCF%2FDpcKMbMORwqQAAAA%3D]Statyczny 001[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35365#H8KLCADDlcOJGVoCA03Ci0EKwoAwDMOAw77DksOzCnrDsTPCssODw5QyC8K6SldFfcK9TkE8JiFtC8K9w4wdJ8OCwqjCsi4ZXMOlXcKRwpMowp90wqPCg0jCiTQYw4Fbw5JGamjCgjvChsKdw4vDsT5hGMOww7gUKMOHw5HCniXCk8O9w4LCncOqR8KHw5UkLxNbwrF1w6PDvQUYwqjCiMKDwo0AAAA%3D]Statyczny 004[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35366#H8KLCAABw4oZWgIDwovCjlZKw47Dj03DisOMS8OVTS%2FDii8tKFbDkjHCiMOVAQnDpsOkF2VWwqUCwrk6SsOpwql5wqlFwoklwqlKIMKZw4TDksKSw7zDosKCwpzDjBLCkMKUwqFZbCwAdz%2FDglxDAAAA]Statyczny 013[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35367#H8KLCAAzw4oZWgIDwovCjlZKw47Dj03DisOMS8OVTS%2FDii8tKFbDkjHCiMOVAQnDpsOkF2VWwqUCwrk6SsOpwql5wqlFwoklwqlKIMKZw4TDksKSw7zDosKCwpzDjBLCkMKUwqFZbCwAdz%2FDglxDAAAA]Statyczny 018[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35368#H8KLCABPw4oZWgIDwovCjlZKw47Dj03DisOMS8OVTS%2FDii8tKFbDkjHCiMOVAQnDpsOkF2VWwqUCwrk6SsOpwql5wqlFwoklwqlKIMKZw4TDksKSw7zDosKCwpzDjBLCkMKUwqFZbCwAdz%2FDglxDAAAA]Statyczny 023[/url]

Logi Basic:

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35369#H8KLCADCg8OKGVoCA23DizEOwoMwDMKFw6HCu3jCjiVgw6hlUMKGAFZqCWLDpMKYCjh9SVERA8Ojw7vCnsO%2BwrbChV7CpsKOE2FUWcOmDMKuw7LCrsOgKMOKOx3Dk0HCpEQawozDoHzDksKHw5TDkARXDCvCl8OibMOCMMOgdhEow4fCt8O9wpJMdjvCjsKrfsOgw6bDj2Exw4nDs8OIVsK0fnnDvwUdYTsjwqQAAAA%3D]003 BS[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35370#H8KLCADCvMOKGVoCA03CjkEKw4MwDATDv8KiwrMFw7XCpcKfMT7CqMK1cAXCiRVkJcKkfX3CkxhKwq%2FCszvDrMKmBMOGwrNuwozChcKcOjvChFvCiDkkeMOqw7zCkMOGWE3Dl8KlH3jDgElNPnzCtsKgcmMjZxhJw5vDmBxdcUfDmsOlNMKGQ8Klw6DDu8KHw4DCpMK%2Bw7xSwo7CtcK%2FIAbCiBfCpsOVwrUvwpPCjCvDt8Kcwr8hw7rCmMOEwqQAAAA%3D]011 BS[/url]

Dynamiczne:

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35360#H8KLCABVw4UZWgIDbcOOSw7DgyAMBMOQwrvCsMOGUsOpJ8KXwolYw5BiEUspRMOGVElPX0jDlMKqC8KWfjPCtjzCjsOqwpHCnnfCigjCgVNZwrLDkifCqxvDjsKJw6nCjXXDlCpgRHbCgsOqSMOiC1lAEsKsw6BWahvDh8OORB7DgTtxGcKlw6FFCxdswonDsx7Ctl9ZMcKFScO2Y8K1w7kXw5TDiHTDmMO0w7nDlsOnwqHDj8OnPl%2FCv8OsworCpMK8w4zCtH9uBms%2FwpQOeMK3GgEAAA%3D%3D]Dynamiczny 001 + 004[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35361#H8KLCABqw4YZWgIDdcKPSw7DgyAMBcOvw4IawqTDkk96wpjCiMKFWyzCgsKUQmRMwpXDtMO0woVEwo3CuiBLw4%2FCvGfDi30vwp7DscO1w7ABwpXCo8KYwqckw6TDicOICsOHSMO%2BwoNlwpTDgmFAAkbCscKZw7BGYsOFUcONCmZfG1tnw7AWwpUFwobChFzDoUUyZWzCmcO7bsOAWsK1w6xrBHk3w7B6wqYkw79EUcK6woF1G8KfD8OSB1vCrm18a8Ojw67ChyFzTMOTw6jDl8KPdGfDjBc%2Fw5fCrcKlTAEAAA%3D%3D]Dynamiczny 003 + 008 + 011[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35362#H8KLCAA%2Fw4cZWgIDbcKOQQrDgzAMBMO%2Fw6LCswV1C8O5TMOwQcKtwoUjSMOtIMOLJcOtw6sTJ8K0w7TDoMKjZnYXwo3Co3nDpMOnwp0TQcKUXMKXYsOsw4XDmwbDpyzDvMKhw73CtCZSIkElc8Kaw7QiUcOQDCvDoMOKwq1xdiYOBAEVC2nCgzfCq1LCqRkMAcOewr%2FCsBHCjsKTHmN7w7JPw6zDinXCsMOrw6NrHw9fwoxVc1lmPn5xwoPDtxtSwrvCnhLDrAAAAA%3D%3D]Dynamiczny 003 + 011[/url]

[url=http://log.malonetuning.com/chart/35363#H8KLCADCqsOHGVoCA23Di0EKwoNADMKFw6HCu2Q9woFqw4HDi8OILMKmGsOGwoDCnUgmworDtsO0OkpLFy7Dn8O3w7jDmxY6ecK%2FOBFGwpV5w4rDoB7DnhUcRcO5Q8OHdBApwpEGI8K4wp7CtMKQGsKaw6DCimHDpVJcTcOoe8OcfgTDinHCsDPDiWR%2FR8OtwqDCusOhw6bCnsKfXw7Cs0nCnkbCtsKiVcOjw70OwrDCg8OZR8K7AAAA]Dynamiczny 010 + 011 [/url]

 

Edytowane przez BartoszBB

Opublikowano

Dobra a komputer od czego ? Bo chyba nie od AWX ? 

Program też chyba jakiś jest...

Wciskałeś pedał w podłogę na 100% ? Zobacz grupę 10. 

Opublikowano
  • Autor

Komputer od 2.0 sam słupek jest od 1.9 chip jest ale nie wiadomo na ile km choć z tego co widać turbina chodzi na prawie 1.6 bara jak na seryjna turbawkę chyba to sporo?  ... Widzę grupę 10 i rzeczywiście albo coś miałem z nogą podczas pomiaru albo ewidentnie jest coś nie tak :) jutro powtórze loga...

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam poprawioną grupę dynamiczną 010 + 011 tym razem noga wciskała pedał do podłogi i na nogach to widać

http://log.malonetuning.com/chart/35398#H8KLCAA0CBtaAgNtw4tBCsKDQAzChcOhwrtkPcKBworDhcOLw4gsRg1jQCfCksKJw4XDtsO0OkpLFy7Dn8O3w7PDmhZ6wpk7TsKEUWVdMsK4wod3BSdRw77DkDEdRErCpMOBCMKuwpJewqTChibCuGHDmMK4PMOcwrPClDAMw7jDvhEow4fDkcOOSybDuwtHwqpuwrjCvsOnw6bDi2E1w4nDi8OEVsK0asK8w58BwqwQw73DlMK7AAAA

Ktoś coś widzi nieciekawego bo jak na moje oko laika niby wmiarę jest ok...

Opublikowano
  • Autor

Wałek nowy od AWXa a wtryski BJ z 2.0 BPW

Opublikowano

Jeżeli masz założoną turbinę z AWX to jedź na korektę programu bo 1.6 bara dla seryjnej to za dużo, górna bezpieczna granica dla tej turbiny to 1.5, na obecnym ciśnieniu też będzie jeździć tylko nie wiadomo jak długo.

Opublikowano

Jak wałek i wtryski od AWX a nie ruszony program z ECU od BPW to to nie będzie dobrze jeździć... Potrzebna korekta u tunera i to jak najszybciej...

 

Kolega pisał, że tylko słupek, więc turbo chyba od 2.0...

Opublikowano
20 minut temu, kamil-vag napisał:

Kolega pisał, że tylko słupek, więc turbo chyba od 2.0...

są identyczne te turbiny

Opublikowano
  • Autor

Pany wtryski to BJ czyli pochodzą z 2.0 BPW i dobrze współgrają z sterownikiem BIPY w normie. Turbo w AWX i AVF , 2.0 BPW to te same turbosprężarki :) ale jeśli mówicie że 1.6 to dużo to postaram się to ogarnąć i pojadę do tunera ponownie tylko konkretnego.

Ten ,,tjuner'' co robił mi program jakiś czas temu powiedział że według niego będzie ok. I jeśli będę chciał więcej lub i mniej mam pojezdzic aż program się ,,ułoży'' i zrobi mi korektę. Wcześniej też miałem program jak już auto kupiłem ale był chyba jeszcze bardziej konkretny niż mój obecny...niestety logów nie zrobiłem także nie wiem na jakimś ciśnieniu to jezdziło ale siwucha była za mną znacznie większa i auto lepiej jechało u góry niż obecnie zato teraz lepiej jezdzi w całym zakresie niż wcześniej.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.11.2017 o 21:33, kamil-vag napisał:

A DPF masz wycięty programowo ?

Tak mam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.