Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 LIFT competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po 3 latach użytkowania pierwszego audi b8 którego osatnio się pozbyłem byl to piewrszy z roczników ,  totalny golas po wkręceniu sie w nasze forum i zajawke na modzenie postanowiłem zmienić na coś fajnego i trafiła sie piękna audiczka znana już na forum i łądnie pomodzona wiec czas ja zapreznotwać i wziąść sie dalej do modzenia 

plany to

- elektryczna klapa bagażnika

- audi bang olufsen

- zmiana dekorów kurcze mam ładny komplet od s4 nietypowy wzór ale quattro

- klima 3 strefy

- kupno felg na lato mysle o 19 rs c7

- podsufitka s line

- szyny bagażnika 

- jakis wyższy model navi

a tu zdięcia z dzisiaj tak na szybko

IMG_2590.jpg

IMG_2588.jpg

IMG_2589.jpg

IMG_2593.jpg

Opublikowano

Autko Super :thumbup1: jak nie raz to było powiedziane w temacie poprzedniego właściciela :wink:

Fajnie że pozostało na forum i na pewno projekt będzie w dalszym ciągu nabierał mocy:decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, krystian3769 napisał:

Autko Super :thumbup1: jak nie raz to było powiedziane w temacie poprzedniego właściciela :wink:

Fajnie że pozostało na forum i na pewno projekt będzie w dalszym ciągu nabierał mocy:decayed:

 

dzieki koleszko

Opublikowano

Znajomo wygląda ;)

Opublikowano

 

19 minut temu, barca8585 napisał:

zmiana dekorów kurcze mam ładny komplet od s4 nietypowy wzór ale quattro

Zakładaj te dekory :wink:

Będzie motywacja na dorezanie quattro:decayed:

Edytowane przez krystian3769
Będzie motywacja na dorezanie quattro

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, krystian3769 napisał:

 

Zakładaj te dekory :wink:

Będzie motywacja na dorezanie quattro:decayed:

mi sie wydaje ze to troche wiocha zakladac dekory quattro do nie quattro ale nie ma co sa piekne

Opublikowano
  • Autor

IMG_2494.jpg

 

Opublikowano

Na srebrnym C+ wygląda kozak ;) powodzenia w modach ;)

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Gibons napisał:

Na srebrnym C+ wygląda kozak ;) powodzenia w modach ;)

Dzięki

Opublikowano

Fajna furka , gratulacje zakupu . A teraz Ci napiszę co możesz zrobić ze znaczkiem quattro , akurat wczoraj to robiłem u siebie , bo też kupiłem carbony z tym napisem. Kupujesz w ASO znaczek z samym symbolem Audi.( 0000)   Od a3 8v z takim numerem : 8V0 853 191 ( 35 zł.)  ucinasz od tyłu mocowania ( bo są inne) i przyklejasz na taśmę 3M. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, mariusz36 napisał:

Fajna furka , gratulacje zakupu . A teraz Ci napiszę co możesz zrobić ze znaczkiem quattro , akurat wczoraj to robiłem u siebie , bo też kupiłem carbony z tym napisem. Kupujesz w ASO znaczek z samym symbolem Audi.( 0000)   Od a3 8v z takim numerem : 8V0 853 191 ( 35 zł.)  ucinasz od tyłu mocowania ( bo są inne) i przyklejasz na taśmę 3M. :thumbup1:

Masz jakieś foto jak to wyszło

Opublikowano

Zrobie Ci jutro 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki

Opublikowano

3b59698ce2001dbbmed.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, mariusz36 napisał:

3b59698ce2001dbbmed.jpg

Fajny patent 

W nr ten znaczek ma chyba na końcu D...?

Opublikowano
5 minut temu, krystian3769 napisał:

W nr ten znaczek ma chyba na końcu D...?

Tak , dokładnie,  D:hi:

Opublikowano
  • Autor

Spoko wygląda

Opublikowano

Gratulacje zakupu fajnie że dopieszczone auto trafia we właściwe ręce, też 3 lata jeździłem golasem z problemami wieku dziecięcego, poszedł w świat i myślę nad powrotem do modelu w lepszej konfiguracji, ah te sentymenty ^_^

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, qlimazz napisał:

Gratulacje zakupu fajnie że dopieszczone auto trafia we właściwe ręce, też 3 lata jeździłem golasem z problemami wieku dziecięcego, poszedł w świat i myślę nad powrotem do modelu w lepszej konfiguracji, ah te sentymenty ^_^

Dzięki ja miałem to samo nie ma co sie zastanawiać

Opublikowano

Gdzie jest temat poprzedniego właściciela ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.