Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hehe

A gdzieś Ty zime widział przez ostatnie 5 lat?

Zawsze parkuje tyłem, w audi tez parkowałem tyłem, competition tez jest niski i nikt nie marudzi.

 

Opublikowano

Przy tej dokładce jest nisko, u nas leży jeszcze nie zamontowana bo na miejsce parkingowe już nie się nie wjedzie, przy m pakiecie wchodzi na styk z krawężnikiem, z dokładką nie, kombinuję jak upierdzielić na wysokość krawężnik - tylko co na to wspólnota... :buahaha:

Wydech / końcówka to podstawa przy 2.0, jedna wygląda bardzo biednie. Cięcie zderzaka, dopasowanie i wyszło tak:IMG_0669 (1).jpg

Edytowane przez papadziordzio

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.04.2019 o 20:55, krystian3769 napisał:

Tak z braku laku myślałeś może przednie lampy rozkleic i zrobić środki czarne ? 

Czy to już trąci ...? ?

Jest coś godnego uwagi, tylko cena lekko zaporowa :)

https://allegro.pl/oferta/bmw-f30-lampy-przod-full-led-black-m-performance-7910773182

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, papadziordzio napisał:

Przy tej dokładce jest nisko, u nas leży jeszcze nie zamontowana bo na miejsce parkingowe już nie się nie wjedzie, przy m pakiecie wchodzi na styk z krawężnikiem, z dokładką nie, kombinuję jak upierdzielić na wysokość krawężnik - tylko co na to wspólnota... :buahaha:

Wydech / końcówka to podstawa przy 2.0, jedna wygląda bardzo biednie. Cięcie zderzaka, dopasowanie i wyszło tak:

eee tam, nie jest tak nisko. Nisko jest jak obniżymy auto, na oryginalnym zawiasie miejsca a miejsca.

f8acbd92f950c5c8.jpg

deaeb6bf9ff63f7e.jpg

Jeszcze się zastanawiam nad tym spoilerem na klapie...

753b7b754f1681f9.jpg

Swoją drogą z ceną to lekko pojechali po bandzie, za demo którego już nie produkują 300k to niezłe przegięcie :)

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-vat23-340i-xd-msport-performance-touring-dealer-bmwarena-ID6BLJls.html#8d26f3eabf

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Autko połknęło trasę do Chorwacji, spalanie bardzo fajne.

1258deaa272ef738.jpg

11e1d18051944fe7.jpg

35944adbab320c72.jpg

 

15a82d9476a9d725.jpg

 

Dawno nic się nie działo ale powoli do przodu udało się zakupić Head-up Screen, czekam na paczuszkę i działam z montażem.

 

bd446df61b8e740a.jpg

cbb8a2b95d2eae93.jpg

3c821628541e581c.jpg

35452d0e0664bf8d.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

To jest ori ?? Mam w swoim BMW head-upa ale normalnie na szybę rzuca. Ten patent wygląda....... no lekko trąca. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Ogi napisał:

To jest ori ?? Mam w swoim BMW head-upa ale normalnie na szybę rzuca. Ten patent wygląda....... no lekko trąca. 

To jest ori BMW, wiadomo że head-up lepszy ale jak się nie ma co się lubi :) 

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2361627-bmw-wyswietlacz-head-up

 

 

 

Opublikowano

Średnia prędkość widzę dobra :decayed:. Pogoda dopisała? Co do spalania faktycznie...mi ciężko wykręcić taki wynik na dwupasmówce i na 18'.

HUD niestety jak dla mnie straszna kicha za tą cenę :(.

Osobiście inwestycja w duży wyświetlacz była strzałem w 10, nie myślałeś nad oryginalnym systemem z szerokim ekranem? Robi jednak dużą robotę we wnętrzu.

Opublikowano
W dniu 6.05.2019 o 21:57, l.e.s.t.e.r napisał:

To jest ori BMW, wiadomo że head-up lepszy ale jak się nie ma co się lubi :) 

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2361627-bmw-wyswietlacz-head-up

 

 

 

Kurcze to wyglada jak jakis celownik w messerschmitcie a nie head-up do samochodu :D . 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.05.2019 o 09:19, papadziordzio napisał:

Średnia prędkość widzę dobra :decayed:. Pogoda dopisała? Co do spalania faktycznie...mi ciężko wykręcić taki wynik na dwupasmówce i na 18'.

HUD niestety jak dla mnie straszna kicha za tą cenę :(.

Osobiście inwestycja w duży wyświetlacz była strzałem w 10, nie myślałeś nad oryginalnym systemem z szerokim ekranem? Robi jednak dużą robotę we wnętrzu.

Średnia prędkość była dobra do Chorwacji ?  niestety zostałem spacyfikowany przez chorwacką policję w A4 B9 , teraz czekam na foty z podróży - zobaczymy co przyjdzie :)

Pogoda lipa totalna, jeden dzień był taki że można było na plaży poleżeć, woda w morzu w kostkach, jednego dnia jak wstałem to były białe góry, śnieg spadł ?

W Chorwacji prędkość przekroczona powyzej 50km/h mandat od 1000-3000 kun, takze trochu wiecej niż u nas. 

Na szczęście Policjant był fajny i skończyło się na 500 kun :)

2e70d3db11363771.jpg

9233adeb1ff20e40.jpg

 

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.05.2019 o 12:14, Ogi napisał:

Kurcze to wyglada jak jakis celownik w messerschmitcie a nie head-up do samochodu :D . 

Przymierzyłem do auta i odesłałem, totalna lipa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że z wyświetlaczem przyziernym nie bardzo wyszło, trzeba było zaiwestować $$$ w inny towar :) Liczniczek calutki LED.

4bfed6d4271b5983.jpg

47a66a5ef3e5480e.jpg

c367e1ab7539296a.jpg

b6654dda108cefa7.jpg

2ffc894f03e6a22f.jpg

a379466c8a7204ab.jpg

913e6621b85997d4.jpg

3c25e5e8d66e85e2.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor

no i jest, poszło szybko i bez niespodzianek :) licznik niszczy system ?

7c757c6477d310ff.jpg

23ec1184a39bfbd1.jpg

a644c80e1dbcf987.jpg

2e9ae827f2fa2811.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

wyglada mega dobrze, to ori ??

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, Ogi napisał:

wyglada mega dobrze, to ori ??

Ori licznik 6WB, dobrze że robi robotę bo cena za tego moda lekko zaporowa ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nic się nie dzieje to wlepię zdjęcia "na sportowo" Generalnie auto (odpukać) jeździ bez awaryjnie :) i oby tak dalej :)

c2bd660c24762064.jpg

155e9150f2d37316.jpg

 

 

Opublikowano

prezentuje się mega ?

jak mi się podobają te bejce 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, pajda napisał:

prezentuje się mega ?

jak mi się podobają te bejce 

Podziękował.

 

 

Opublikowano
  • Autor

powoli  przymiarka do zimy, dzisiał kółeczka odebrane z malowania proszkowego.

cbdac378d57d18be.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

w oczekiwaiu na nowe dekory...

bd6257beb91af44d.jpg

d4817052d7612c20.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.