Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powolutku do przodu, dzisiaj odebrałem elementy od lakiernika.

3fcab858495937a1med.jpg

2a98a69f7bf99734med.jpg

udało się połączyć progi mpakiet z dokładkami mperformance

34953f2507e535fbmed.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Pięknieje ci ta F31 z miesiąca na miesiąc, gratulacje za świetną robotę!

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję.

Dzisiaj udało się założyć progi i tylni zderzak, nawet taki lamus jak ja jest w stanie to zrobić w dwie godziny ?

Niestety mały zonk bo nie pasuje dokładka do zderzaka, wysłali z dziurą na jedną stronę ? , jutro mieli montować wydech ale niestety trzeba czekać aż dokładkę wymienią 

b67e92d1023b0ac6.jpg

Opublikowano
  • Autor

3.5h i mam mperformance z przodu ?

377f5007758efaa0.jpg

f6a19324f3df272f.jpg

79c2d16b49ecc39b.jpg

Opublikowano

Dobrze wygląda ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, granatowy napisał:

Dobrze wygląda ?

Żona powiedziała że wiocha?

Opublikowano

przód wyszedł genialnie, miłośnikiem bmw nie jestem ale podoba mi się ta twoja eFka po tych zmianach, jest bandzior :evil:, co do żony heheh, niektóre tak mają, jak wrzuciłem w byłej B6 carbony to mi to samo powiedziała, że wsiowe :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam zadowolony jestem.

Porównując do A4 i założenia pakietu sline w bmw założenie m pakietu wychodzi z 30% więcej $$$

Opublikowano

Wygląda świetnie! Tylko strasznie nisko siedzi ( przynajmniej na fotkach tak wygląda ) nie masz problemu z krawężnikami itp. ??

Opublikowano

W zimę będziesz robił za płóg? 

Opublikowano
  • Autor

do zimy pewnie już tej dokładki nie będzie, traktowane jest to jako część eksploatacyjna ;)

Dzisiaj przyszła dokładka tył i wpadł wydech na dwie strony.

1d964ecc0a051b6c.jpg

2be2237d74630a55.jpg

Opublikowano

No i tak to powinno wyglądać ?

To kiedy sprzdajesz?  ?

Opublikowano
  • Autor

właściwie skończyłem więc... :) Tylko już nie koledze z forum bo poprzednie moje auto najpierw rozwalił a potem mu je ukradli ? wolę nie wiedzieć o takich rzeczach :) 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Niestety, znam temat ...

Szkoda auta ?

Opublikowano

Tak z braku laku myślałeś może przednie lampy rozkleic i zrobić środki czarne ? 

Czy to już trąci ...? ?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, krystian3769 napisał:

Tak z braku laku myślałeś może przednie lampy rozkleic i zrobić środki czarne ? 

Czy to już trąci ...? ?

To juz za gruba rzeźba jak dla mnie.

Lusterka składane elektrycznie mnie jeszcze męczą.

Opublikowano

Tak sobie patrzę to Twoje auto i nie wiem czy już go trochę nie przekombinowałeś . . . 

Niby mi się podoba, ale coś tak jest nie tak.... 

Oczywiście najważniejsze to Tobie ma się podobać, ale skoro już jest temat to można trochę powybrzydzać ;)

ps. ta dokładka przedniego zderzaka . . . 

Opublikowano
3 godziny temu, mlody020 napisał:

Tak sobie patrzę to Twoje auto i nie wiem czy już go trochę nie przekombinowałeś . . . 

Niby mi się podoba, ale coś tak jest nie tak.... 

Oczywiście najważniejsze to Tobie ma się podobać, ale skoro już jest temat to można trochę powybrzydzać ;)

ps. ta dokładka przedniego zderzaka . . . 

dokładnie jestem tego samego zdania zwykły M pak dużo lepiej wygląda ten przód teraz za niski

Edytowane przez egon47

Opublikowano
  • Autor

Jak zwykle wszystko jest kwestią gustu. Mi tam sie narazie podoba. 

Na tych zdjęciach ta dokładka wyszła jakoś faktycznie nisko ale jezdzę juz dwa dni i niczym nie zahaczyłem, więc nie jest źle.

Opublikowano
13 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jak zwykle wszystko jest kwestią gustu. Mi tam sie narazie podoba. 

Na tych zdjęciach ta dokładka wyszła jakoś faktycznie nisko ale jezdzę juz dwa dni i niczym nie zahaczyłem, więc nie jest źle.

Ale parkujesz tyłem czy przodem ?

Do zimy daleko ale jak bym mnie w przyszłą zime zasypalo to ci dam znać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.