Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Winter edition...

e81dd602108e6043.jpg

89d4a253da47cc6e.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się kupić tunel środkowy od M3 ( podpórka na kolano )

5c5be37cf4cf7a6fmed.jpg

 

siadło idealnie :decayed:

3ed3bf8017cbb057med.jpg

b773bd29d1979bdfmed.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Fajny modzik :thumbup1:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się wydrukować na drukarce 3D światłowody, dodatkowo zostały wymienione moduły led na poprawione (mocniejsze). Wszystko pasuje P&P ambient light zmienia się również na biały kolor.:thumbup1:

b882cfa32383ab49gen.jpg
8448104b31733d00gen.jpg
d29f8058e8d9772cgen.jpg
9ea5f145f28f5222gen.jpgaa5062da9c8aa9fagen.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O skubany, tu mnie zaskoczyłeś na maxa :D

Opublikowano
  • Autor

efekt ponad spodziewany :) udało się dodatkowo zakodować tak podświetlanie aby te listwy ambient light ściemniać/rozjaśniać z head unit a podświetlanie zegarów można regulować z palca koło przełącznika świateł. 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i przyszło NBT EVO ID5, poleciała paczuszka do kolegi z forum BMW aby CARPLAY działał na całym ekranie i do HU Vin dopisał.

639674e6ea530a68.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor

no i jest NBT EVO ID6 z CARPLAY i Wifi :)

5fc655463a088f12.jpg

326dca3f264346a0.jpg

b478f43038c6f97e.jpg

a3fe325f2d9b496c.jpg

da98d74b2e4db10e.jpg

5b4070a379bd4a91.jpg

Opublikowano

Z HEAD-UPem współpracuje ?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem, nie mam headup 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jednostopniowa koretka lakieru + ceramika. 

Zdjęcia z postępu prac

1afb61feedab8d8e.jpg

ab3d2070b4edebc0.jpg

e862791438cf46e4.jpg

Opublikowano
  • Autor

no Panowie się trochę musieli nagimnastykować ale efekt jest super :)

01dde9252c67ab2e.jpg

60292ac5bf23a87e.jpg

61a4114531a8fe64.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Bajka Panie ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Krystian, do Grudnia trzeba dbać potem chyba będę się za B9 rozgląda ;)

A tu zdjęcia robione aparatem przez detailera

ff653e75302ef91f.jpg

84e442fba27119e5.jpg

439991bbc846f685.jpg

9e87791c3a213f8d.jpg

24989d3c3773378a.jpg

d706274cb7798651.jpg

6d900b26b3dc8e6d.jpg

d42aada3c777871f.jpg

3e73f562175b66d7.jpg

e40762b4236a9625.jpg

ba1987580a158205.jpg

306c54a8ac60e17d.jpg

76f37e0b78217471.jpg

9398d7dc6bedf756.jpg

e4b9f1a14bd8db39.jpg

075a443dc4cc3f5c.jpg

95fd334cb7bdfde7.jpg

dcec2d77fc4b25bf.jpg

5a2212ec4711cd21.jpg

64153c70b7cd7727.jpg

97a6d741c66422ad.jpg

cf72ea0727a2fa4e.jpg

75c2a38be5f616fe.jpg

783f49baea818d40.jpg

50640217f06e3241.jpg

a5afcc000e192789.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Powolutku, powolutku cały czas do przodu :)

Podmieniłem przyciski szyb na lift z chromem 

79507e068154d6f2.jpg

zawitały lusterka elektrycznie składane 

podmieniłem drążek od biegów na wersję SPORT

0e62ab03b9be07bamed.jpg

1a9f422f08aaf63bmed.jpg

 

i wisieńka na torcie :) podmiana reflektorów z bixenon na full led

a1611b56f27b2986.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Masz w nim sterowanie gestami?

Opublikowano
  • Autor

nie mam, nie wiem czy w F30 była dostępna taka opcja.

Opublikowano

Byla :)

Opublikowano

Duzo zmian widze :D jeszcze trochę i nie będzie co modzić. Jakbyś miał zmienic f30 na coś nowszego co byś wybrał? Coś Ostatnio szukam między bmw a może mercedes..

Opublikowano
  • Autor

Ja mam to auto jakoś do Grudnia i też właśnie się zastanawiam co dalej. 

albo będzie mercedes albo Alfa Romeo Giulia :) , była oferta za 1599 netto/miesiąc za tą wersję 4x4 280Hp

Niestety A4 B9 musi być w mega wersji żeby to jakoś wyglądało, w środku fajne z zewnątrz takie se.

 

ABONAMENT.ALFAROMEO.PL

Poznaj nowoczesne rozwiązanie dla Twojego biznesu - abonament to miesięczna opłata za fabrycznie nową Alfę Romeo, pokrywająca większość wydatków, związanych z eksploatacją samochodu...

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.