Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW F31


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Ogi napisał:

Ja u siebie w 3jce nie mam odwagi 19 starcza, ale fakt że wygląd na 20 ?

nie ma jakiejś tragedii jeśli chodzi o przeskok w twardości między 19 i 20, właściwie myślałem że będzie dużo gorzej, ludziska tak straszą a tu luz.

20 są głośniejsze ale może to wina opon, szumią bardziej jak auto się toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ciśnienie powinno być w takich oponach? Teraz mam wszędzie po 2.7 i się zastanawiam czy można trochu upuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 21:23, l.e.s.t.e.r napisał:

jakie ciśnienie powinno być w takich oponach? Teraz mam wszędzie po 2.7 i się zastanawiam czy można trochu upuścić...

Ja u siebie w A5 sportback quattro mam 265/30 R20 i według specyfikacji fabrycznej powinno być 2,6 przód i 2,4 tył. Tak też mam i jest OK wiec myślę że możesz nieco opuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35/20 przod ma byc 2.4

255/30/20 tył ma być 2.6

Radość z zegarów trochu przedwczesna. Tam gdzie jest spalanie coś jest porypane. Gdzie 0 powinno być 30, konsumpcja paliwa świeci się zamiast rosnać. Działa jakby to na odwrót....

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszła paczuszka z Chin, dotykowy ekran 10.25 cala na Androidzie 7.1 . Pierwsze wrażenie, ekran ogromny - oryginalny miał 6.8 cala

dc97b10ee0e2.jpg 8519fbdaf96a.jpg 3ce4d9c66782.jpg c8d082c73551.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij z intercoolerem napisz cos wiecej jak ten nowy ekran ?? Jakość/wykonanie/spasowanie i obsługa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc po zakupi po około 2 tygodniach przyszła paczka. Trzeba szukać dostawcy który wysyła towar z Europy aby uniknąć cła i podatku.

Montaż jest P&P, zajęło mi to około dwóch godzin, trzeba przeciągnąć kable usb do schowka i kabel od anteny gps do podszybia. 

Po montażu wszystko się pięknie uruchomiło, trzymając przycisk menu 3s przełączamy się między ori menu a menu które wybierzemy z androida (6 różnych menu).

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, wygląd to fajnie. Trzeba skonfigurować usługi google, zmienić ustawienia regionalne bo standardowo jest wszystko na Chiński rynek ustawione. 

Jakoś dźwięku jest taka sama jak z radio, wybrałem końcówkę mocy z ori radia, można też wybrać końcówkę mocy z ekranu ale nie próbowałem. Kamery nie podłączyłem bo za zimno. Po włączeniu biegu wstecznego pojawia się czarny ekran z liniami, linie reagują na kręcenie kierownicą, biorą sygnał z czujnika skrętu. Google maps działa bez problemu.

Teraz wady :) nie ma ustawienia automatycznej jasności ekranu, trzeba to robić z palca, w nocy wali po gałach strasznie. Drugą wadą która przesądziła że ekran wyciągnąłem na drugi dzień jest to, że ekran jest po prostu za duży, nie mogłem się to niego przyzwyczaić, ogranicza widoczność. 

Dzisiaj ekran został sprzedany na alledrogo :) 

Podsumowując dla młodziaka fajny temat, mi już chyba z racji wieku wszystko przeszkadza ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne bmw, miałem pisać właśnie ze ekran chyba trochę duży. Dobrze ze się szybko sprzedał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na leniwca :D , nie latwiej bylo jednak ten przedni zderzak sciagnac :D ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...