Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW F31


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro auto jedzie do oklejenia, szyby+wszystkie chromy.

Dzisiaj zakupiłem na lato felgi 19, bo była okazja. Lekko chora akcja z czujnikami ciśnienia do felg 1200zł 4 sztuki :facepalm: jak nie to będzie walić błędem na desce.

BMWFela.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie! Nerki z 3 kolorami czy full black ?? Jeszcze końcówka wydechu by się inna przydała bo ten pojedynczy h..... słabo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ogi napisał:

Ładnie! Nerki z 3 kolorami czy full black ?? Jeszcze końcówka wydechu by się inna przydała bo ten pojedynczy h..... słabo wygląda.

nery zamówiłem te

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Style-One-Pair-Front-Gloss-Black-Grilles-for-BMW-F30-F35-2012-2015/32617733528.html

idą od 06.12.17 - i piszę że jeszcze nie opuściły Chin :) 

Końcówka wydechu jest już założona czarna, tu chyba żeby to jakoś wyglądało to trzeba by wydech przeszczepić. Chociaż gdzieś czytałem że można zderzak dociąć ( podobno jest zaznacznone ori na zderzaku jak cięcie ma iść ) i można wsadzić podwójną rurkę.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklejone szyby i wszystkie sreberka na czarno, na grill czarny grill nadal czekam...
BMWC1.jpg
BMWC2.jpg
BMWC3.jpg
BMWC4.jpg
Auto powoli nabiera charakteru :kox: fajnie by nerki wyglądały w barwach M

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ani to nie M, ani to nie Mpakiet, ani M-Performance - chyba przerost formy nad treścią by był, ale grill w kolorach m mega fajny. Może kiedyś jak się dostruga M-pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mariusz36 napisał:

Możesz zdradzić gdzie przyciemniałeś szyby ? . 

W Jaworznie, AutoFan ul. Północna - już któreś auto tam robię i jest ok, dobre opinie w necie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jutro auto jedzie do oklejenia, szyby+wszystkie chromy.

Dzisiaj zakupiłem na lato felgi 19, bo była okazja. Lekko chora akcja z czujnikami ciśnienia do felg 1200zł 4 sztuki :facepalm: jak nie to będzie walić błędem na desce.

BMWFela.jpg

a takie koło jak wam się widzi ? jakoś nie umiem dobrać felg do tego auto, nic mi się nie podoba tak do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ani to nie M, ani to nie Mpakiet, ani M-Performance - chyba przerost formy nad treścią by był, ale grill w kolorach m mega fajny. Może kiedyś jak się dostruga M-pakiet.

Do felg co kupiłeś z emblematem eM by spasował :wink:

Tak nawiasem mówiąc koło powinno bardzo ładnie się zgrać z czarną budą [emoji106]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, D4NTE napisał:

Do felg co kupiłeś z emblematem eM by spasował :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

weź tu dopasuj felgi do tego auta... Do Audi miałem kilka swoich typów za które bym nere oddał :) a tu takie se to. Te co kupiłem wyglądają trochę jak chińskie badziewie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź tu dopasuj felgi do tego auta... Do Audi miałem kilka swoich typów za które bym nere oddał [emoji4] a tu takie se to. Te co kupiłem wyglądają trochę jak chińskie badziewie mam wrażenie.
Trochę będą błyszczeć te polerowane fronty ale optycznie będą większe niż gdyby były całe czarne. Myślę że taki efekt mają robić. Wg mnie spoko wzór i w końcu M[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta buda ma cos takiego w sobie ze nawet wzglednie male felgi wygladaja dobrze. Ja mam u siebie obecnie orginalne 18, generlanie same felgi bez szalu ale na samochodzie naprawde dobrze to lezy. Ta felga która zamowiles tez sie łądnie spasuje, dla mnie polerowane fronty in plus bo calych czarnych nie cierpie. A jak szukasz fajnych felg w dobrej cenie to polecam dawmac.eu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze zdjęcie miażdży jądra :) 

Generalnie miałem już zamówione opony letnie do tych 18 co mam na aucie, ale jak się dowiedziałem o tych czujnikach za 1200zł to stwierdziłem że przekładając opony dwa razy do roku szybko felgi się pewnie zwrócą. Mam kumpla który ma warsztat/wulkanizację i mówił że często lecą te czujniki przy zmianie opon. 

Te felgi które kupiłem kosztowały mnie 2400 zł :) więc w tej cenie to można pomarzyć o takich felgach jak byś akurat ich szukał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...