Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie pokrowce na siedzenia?


rodzyn90

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje możliwie dopasowane pokrowce na fotele, tylna kanapę i zagłówki do A4 B7.

Czy macie jakieś sprawdzone modele?

Jak to u was wygląda po zamontowaniu?

Co omijać szerokim łukiem?

Mam wersje z jasnym środkiem i zastanawiam się jak będą wyglądały ciemne pokrowce. Czy lepiej celować np. w jasne skórzane pokrowce?

Mam dosyć prania obecnie jasnego weluru :(

Edytowane przez rodzyn90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje możliwie dopasowane pokrowce na fotele, tylna kanapę i zagłówki do A4 B7.
Czy macie jakieś sprawdzone modele?
Jak to u was wygląda po zamontowaniu?
Co omijać szerokim łukiem?
Mam wersje z jasnym środkiem i zastanawiam się jak będą wyglądały ciemne pokrowce. Czy lepiej celować np. w jasne skórzane pokrowce?
Mam dosyć prania obecnie jasnego weluru [emoji20]
Pokrowce na fotele to zło... Kojarzy mi się z dziadowaniem na maxa, skoro kupiłeś auto z takimi siedzeniami tzn ze Ci się podobaly :) nie lepiej czyścić je na bieżąco dbać itd... Pożądne prani raz w roku i do boju

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat fotele w środku to było ostatnio na co zwróciłem uwagę przy zakupie.

Olałem te jasne fotele, bo zależało mi na konfiguracji auta i możliwości sprawdzenia go przez rodzinkę w DE.

Zaraz po sprowadzeniu zostały wyprane fotele i po miesiącu jest tragedia.

Widziałem, pokrowce idealnie dopasowane na zdjęciach i dedykowane do b7, stąd moje rozkminy.

Jak nic sensownego nie wybiorę to na wiosnę wlecą używane jasne skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem pokrowce firmy Erjot. Mają w ofercie zarówno uniwersalne jak i dedykowane (ja kupiłem te drugie). Moim zdaniem są to jedne z najlepszych pokrowców dostępnych na rynku. Po założeniu byłem z nich bardzo zadowolony, bo nie ściągały się jak szmaty i były dobrze dopasowane. Niestety wybrałem jasny kolor pokrowców do czarnego wnętrza, więc po kilku miesiącach je zdjąłem bo trochę ta jasność gryzła mnie w oczy :) Na dodatek uznałem, że mimo wszystko wolę ori tapicerkę i przymierzam się do jej prania. Poniżej zdjęcia, jak to wyglądało u mnie w B5:

 

WP_20170127_15_33_28_Pro.jpg

WP_20170127_15_34_09_Pro.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie dopasowanie właśnie mi chodzi. Widzę, że cena około 200 zł na ich stronce. Nie ma tragedii a widać, że fajnie spasowane i nie wiszą jak szmaty na wieszaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, aczkolwiek też nie jest to idealne dopasowanie, trzeba sobie z tego zdawać sprawę :) Jednak gdybym miał ponownie decydować się na pokrowce, to wybrałbym ciemny kolor bo jasny bardzo szybko się brudzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...