Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT- Ustawienie czasu, palemka


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam A4 B5 w sedanie z 2000 roku (po całkowitym lifcie). Auto mam już kilka miesięcy i zauważyłem że ani razu nie zaświeciła mi się ta palemka od ustawiania czasu. Parę razy odłączałem aku (jak robiłem coś koło auta) ale nigdy nie widziałem żeby działała. Na licznikach ewidentnie ją widać że jest (widać pod światło jej ikonę) ale patrząc po kodach wyposażenia na naklejce w książce serwisowej wynika że chyba jej nie ma, znalazłem tylko kod U1A. Czyżby ktoś przekładał licznik czy tak ma być? Przebieg zgadza się z książką... Ewentualnie jak na 100% sprawdzić czy mam tą opcje czy nie? I czy na nalepce są kody całkowitego wyposażenia auta? Pytam bo przeglądając wszystkie kody natknąłem się np na kody o ilości zagłówków w tylnej kanapie, czy o podgrzewanych spryskiwaczach w masce. U mnie na naklejce nie ma żadnego kodu o zagłówkach czy o spryskiwaczach....

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz licznik jaegera to daj foto tylnej obudowy, jak vdo to foto płyty głównej w tylnej części. Po tym będę mógł stwierdzić czy masz moduł dcf77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę wyciągać liczniki? A po numerze z VAGa nie będzie?

Tak samo zauważyłem że nie mam żadnego kodu na nalepce dotyczącego np radia czy ogólnie nagłośnienia a widzę że takie kody są

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wymontować liczniki? Nie robiłem tego jeszcze tutaj a nie chcę niczego popsuć ;) 

Wyczytałem teraz na necie że do tego potrzebny jest jakiś moduł w bagażniku? Co do licznika to nie jest tak że gdyby nie miał tej opcji to nie było by tej palemki na wyświetlaczu? Bo skoro jest widoczna to chyba licznik to ma? 

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj pierdół z neta tylko zrób jak napisałem. Chociaż i tak na 99% nie masz tego w liczniku skoro palemka się nie podświetla. Jak zdemontować licznik to sobie wygoogluj. 

Nie było tak, że produkowali dwa radzaje wyswietlaczy, był jeden. Czyli zarówno licznik z opcją zegarka automatycznego jak i bez tej opcji posiadały na wyswiatlaczu palemkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok. Ja myślałem że były właśnie dwa rodzaje, że jak nie podświetla to nie mam w ogóle tej funkcji tylko ktoś np liczniki przełożył na te z palemką.... Osobiście to mi nie przeszkadza, mam w miarę dobrze ustawiony czas ręcznie więc jak bądź, myślałem tylko że ktoś tu coś kopał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 23:56, Fazii napisał:

Nie czytaj pierdół z neta tylko zrób jak napisałem. Chociaż i tak na 99% nie masz tego w liczniku skoro palemka się nie podświetla. Jak zdemontować licznik to sobie wygoogluj. 

Nie było tak, że produkowali dwa radzaje wyswietlaczy, był jeden. Czyli zarówno licznik z opcją zegarka automatycznego jak i bez tej opcji posiadały na wyswiatlaczu palemkę.

Oki, priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...