Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik prędkości


sarka 92

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... Pytanie nie działa mi predkoscionomierz. Kilometry nalicza. Ale jedzie się 0km/h. Stawiałam na czujnik prędkości posiadam takowy i numerze 012409191d dałam do mechanika... Stwierdził że mam w skrzyni inny z numerem 012409191c i tu moje pytanie. Bo ja blondynka mam prawo się nie znać. Czy to nie jest  zamienne? Bo licznik nadal nie działa i albo mam rzeczywiście nie ten czujnik albo mechanik się nie zna o co innego się zepsuło. Dodam że audi a4 b5 1.9 tdi rocznik 96 90koni. Ale skrzynia z 98roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d zastąpiło c.

Mechanik podmienił czujnik na ten z końcówką D?

Obrotomierz działa poprawnie? Mechanik robił test zegarów i była reakcja prędkościomierza?

Może silniczek od prędkościomierza się już skończył albo coś w kablach siedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy robił test nie wiem. Podmienił czujnik na ten z literka d i stwierdził że to nie taki ale jednak go tam wcisnął. Licznik skakał. Zdarza mu się że działa... Obrotomierz normalnie działa i Nalicza kilometry normalnie. Ja strzeliłam w czujnik ale może się mylę 

Edytowane przez sarka 92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zacząć od testu zegarów.

Skoro nalicza km to wydaje mi się że czujniki są w porządku - zarówno jeden jak i drugi. Miałem w poprzednim aucie z grupy VAG problem z czujnikiem prędkości i wtedy ani nie pokazywał prędkości ani nie naliczał km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...