Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NIerówny rozruch z rana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam identyczny objaw (problem) jak na tym filmiku:

Czasem tak się dzieje, czasem nie. Chyba tylko przy niższych temperaturach. Zawór odpowietrzenia skrzyni oki oraz czujnik temperatury cieczy też oki. W czym przyczyna?:huh:

 

Opublikowano

Nawet w komentarzach masz, że winny był akumulator za takie odpalanie. Prócz tego sprawdź ciśnienie paliwa.

Opublikowano

sprawdź multimetrem jak spada napięcie na akumulatorze podczas rozruchu. Jak poniżej 10,5V to akumulator raczej już śmietnik...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Akumulator się okazał. Przed zapłonem 12.1 po zapłonie 11.8. Mam nowy. problem zniknał.

Opublikowano
  • Autor

Problem znowu się pojawił. Napięcie przed rozruchem 12.5. Po włączeniu zapłonu 12.3. Na Vagu zobaczyłem, że jak kręcę to chwilami mam 10.8? Oddałem rozrusznik do naprawy może to on jest winowajcą. Niech ktoś się wypowie.

Opublikowano

Oblukaj mase od aku czy nie jest zasniedziala.

Opublikowano
  • Autor

Auto wróci od mechanika to zerkne. A powiedz mi proszę, jeżeli VAG wskazuje dobre wartości płynu i temp. zewnętrznej to czujnik temperatury cieczy jest oki prawda? Rano sprawdzałem jeszcze aby się upewnić i było okej. Ale jeszcze klemy zrobię jak piszesz. Zawór odpowietrzenia skrzyni oki, bo niedawno wymieniłem i za każdym razem jak zgaszę auto jest takie charakterystyczne "splunięcie" czyli zaworek na sprężynce dobrze działa :) 

Opublikowano

Nie tylko kleme ale takze mase na aucie.

Czujnik bym odpuscil na razie.

Jakie masz ladowanie pod obciazeniem,moze altek siada i nie laduje aku?

Opublikowano
  • Autor

Aku po regeneracji pod obciążeniem 13.9 a bez obciążenia 14.4 :) Dziwnę po po zmianie aku nowy przez kilka dni przy temp -8 odpalał pięknie, a teraz (w sumie od wczoraj zaraz po zatankowaniu auta do pełna - zbieg okoliczności) zaczyna wariować jak na filimię a mamy 0.0 , +1 stopni. Może rozrusznik poprzez swoje zużycie zabiera ten dobry prąd, zobaczymy po regeneracji..

 

P.S Jakie będą objawy jak łańcuch wskazuje na napinaczu inną ilość oczek niż 16?? Jeszcze nie wiem co będzie po wymianie rozrusznika, ale szukam wszystkiego już...

Edytowane przez dexter90

Opublikowano
  • Autor

Jestem po wymianie rozrusznika. Mały ale wariat od razu czuć różnice, wiadomo, że robił zwarcie i zobaczymy jutro rano :))

Opublikowano

ok.daj znac.

Opublikowano
  • Autor

Jestem po porranym rozruchu. Bajka. Temp na zewnątrz -1. Wskazówka poszła do góry jakby dynamit pod nią wybuchł :) Rozrusznik zagwizdał 1sek... i PACH! Polecam każdemu regeneracje rozrusznika, bo raz po 11 latach napewno już jest w rozsypce a dwa zawsze lepiej dla motoru :)

Opublikowano

Ja ostatnio swojego rozkrecielem bo nie reagowal na zaplon.

Okazalo sie ze bendix zgubil jedna srube a do tego szwgier pukajac w niego pomogl mu sie oddzielic przec co nie lapal.

Uwaga szczoty byly tak dlugie jak org no moze z 5 mm zjechane.nie tykalem tego bo zamienniki scieraja sie jak pupa na asfalcie:grin:

Opublikowano
  • Autor

Cieszę sie, że problem rozwiązany :) U mnie robił mega zwracie i "marnował dobry prąd z aku"

Opublikowano

ile placiles za regeneracje?

Opublikowano
  • Autor

Regeneracja z demontażem i montażem 350zł :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.