Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie jest,w narozniku na koncu auta jest nowy kawalek,ale jest to praktycznie nie widoczne.

Opublikowano

Ok dzięki o to mi chodzi jak to będzie wyglądać ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trafiło się miejsce parkingowe :P takie black vs chrom

20180902_150310.jpg

Opublikowano
  • Autor

?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widziałem na fb że koła sprzedajesz, jaki plan na nową felge ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.10.2018 o 16:25, marianek napisał:

Widziałem na fb że koła sprzedajesz, jaki plan na nową felge ?

nowe felgi to moje wymarzone OEMS 115 9,5 J ? czyli repliki Vossena

43342630_295372777962745_4823607568897146880_n.jpg

43374020_103599667261439_2730416310428106752_n.jpg

43490671_491943207969800_4217247822669414400_n.jpg

Edytowane przez David

Opublikowano

szeroka felga uff jakie masz gumy naciągnięte? i jak wygląda teraz prowadzenie?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, skubiszek napisał:

szeroka felga uff jakie masz gumy naciągnięte? i jak wygląda teraz prowadzenie?

opona 255/35 czyli taka jak zaleca audi do a6 ;) no czuc ta szerokosc i opor toczenia,jest tez odczuwalnie twardziej ale to moze byc przez to ze opony frajery bo Imperial,no ale z takimi kupilem felgi...

Opublikowano

No teraz to wyglada;) przód z 1,5-2cm niżej i malinka. Imperialne wywalaj bo to zło. Na mokrym tragedia i lubią ząbkować ;) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przy tej feldze niestety i opona musi być mocno wymagająca żeby nie było ślizgania, zresztą zaraz zima wjedzie ? 

Opublikowano
  • Autor

dokladnie, chodzi mi po glowie spróbowac sprzedac same opony.Ja w zyciu bym nie kupil chinskich opon,przynajmniej cos ze sredniej półki jak Falken czy Fulda,juz nawet Barum ale nie takie ?

Zimy to póki co nie widac :whistling:

poleci ktos ledy do tablicy rejestracyjnej? czytalem ze do polifta inne sa 

Edytowane przez David

Opublikowano

od C7 nie będą pasować?

Opublikowano

W c6 masz lampki przykrecane, zastosuj te z a8 d4, w lifcie byly led i fajnie swieca

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet zima ?

20181215_125120.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam znalazłeś już ledy do tablicy? Bo ja się cały czas zastanawiam nad tymi z A5/A8, bo różne opinie czytałem, że niby niektórym w poliftach mrugają ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.01.2019 o 21:06, marianek napisał:

Jak tam znalazłeś już ledy do tablicy? Bo ja się cały czas zastanawiam nad tymi z A5/A8, bo różne opinie czytałem, że niby niektórym w poliftach mrugają ?

mysle o tym ale jakos nie zebralem sie zeby to ogarnac hehe

z nowych modow doszla wizualizacja parktonica,lap timer,temp oleju i test zegarow :rolleyes:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Oemsy pomalowalem Plasti Dipem w grafit i znaczki audi tez. Jest Black Line tak jak lubie najbardziej :guma:

20190427_202507.jpg

Opublikowano

Jeszcze lampy ogarnąć i było by całkiem nieźle ? 

Opublikowano

David gratulacje 

Świetnie się auto prezentuje w pakiecie czerń? 

Wnętrza lamp też robisz w czerń ?

Orientujesz się czy z rozklejaniem lamp w A6 C6 jest problem ?

Pozdrawiam

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.