Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Czy to trefny przepływomierz ?


kuba252525

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy..mam problemy z utrata mocy podczas jaazdy,Oczywiscie zmienilem przepływomierz..i..(nadal je mam..hahaha)ale nie o tym chialem napisac.Moj kumpel,ktory jest mechanikiem powiedzial mi,zebym sobie sprawdzil czy ma gdzies "X" na przeplywce.Zapytalem jakie to ma znaczenie..a on odpowiedziale,ze to nie jest nowa przeplywka chociaz kupilem ja w serwisie,ze jest regenerowana,i ze nie jest juz tak samo dobra jak nowa...i ze nie spelnia wszytkich czynnikow jak nowa.Dalem za nia 330zl.(jakis rabat maly dostalem,bo kumpel tam pracuje)a on mi powiedzial,ze nowa,dobra przeplywka bedzie kosztowac pewnie z 900zl w serwiscie...Powiedzcie czy ona ma racje...i czy moze dltaego samochod dalej odcina....powiem Wam jeszcze dziwniejsza rzecz...wlozylem po 2 tygodniach nowa przeplywke..tzn jeszcze inna niz ta na nowa,ktora kupilem i audio zaczelo swietnie jezdzic,ale po 2 dniach znowu zaczelo odcinac mi moc...pytanie:czy moj kolega ma racje i czy te przeplywki z X moga byc po prostu kiepskie choc z salonu??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi dynamiczne grup 000, 003, 008, 010 oraz 011, zobaczymy czy Ci tnie dawki paliwa i czy masz odpowiednią dynamikę gazów spalinowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles LMM w ASO w tzw trybie "austach" czyli oddajesz swoją i placisz mniej za nową.

A druga sprawa... musisz miec duzo $$ ze wymieniasz czesci bez diagnostyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....sprawdzilem na kompie,ze przplywka padnieta...wiec nie rozumiem o co Ci chodzi..??..nie mam duzo kasy...niestety..[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 03:02_________________________________________________..poza tym nie wiem,czemu tlumaczy mi juz druga osoba,ze kupujac nową przeplywke musze oddac stara...-przeciez ja o tym wiem!!!...zadalem pytanie odnosnie kupowania regenerowanych przeplywek...zamiast nowych..tzn:czy nie robia nas w konia w serwisie....bo tak Twierdzi moj znajomy,ktory jest mechanikiem..ze przeplywka,ktora kupilem,a posiada "X"..nie jest nowa,a regenerowana!!..i ze nowa powinna byc drozsza,a nie 330zl ktore ja za nią dalem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób logi bo inaczej ciezko powiedziec cos o przepływce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...