Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem ze sa bardziej niebieskie niz biale a jednak wole biale . Czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Śmiało zakładaj :wink: też je mam i świeca elegancko. Miałem też 4300k night breaker, jak dla mnie cool blue wypada lepiej. 

Zakladaj Wojtek i pisz jakie Ty masz odczucia na temat zmiany. 

Jutro mam wolny dzień to spróbuje sam to ogarnąć... A powiedz mi Maciek łatwo wyciągnąć ten żarnik z lampy ?? Bo ze mnie to słaby mechanik nie chce nic tam zepsuć ?Bo z tego co wiem to lampa jest zamocowana na 3 śrubach i wyjeżdża tak ??

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3 godziny temu, Gibons napisał:

Daj znac jak te zarniki bo tez sie zastanawiam

Ok

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Jutro mam wolny dzień to spróbuje sam to ogarnąć... A powiedz mi Maciek łatwo wyciągnąć ten żarnik z lampy ?? Bo ze mnie to słaby mechanik nie chce nic tam zepsuć ?Bo z tego co wiem to lampa jest zamocowana na 3 śrubach i wyjeżdża tak ??

Nie trzeba wyciągać lampy, trochę ciasno z prawej strony bo przeszkadza filtr. Ale ogolnie idzie bez problemu wymienić. Ale jak chcesz to wyciągnąć lampę możesz 3 śruby ładnie wychodzi. Sam zarnik przekrecasz i wychodzi. Ja ogarnąłem to każdy ogarnie bez problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gibons napisał:

Słyszałem ze sa bardziej niebieskie niz biale a jednak wole biale . Czekam na opinie :)

Hmm dla mnie bardziej białe są, lekko niebieski się przebija. No chyba że jak włączysz lampy to jest niebieski mocny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślałem wcześniej o dystansach ale zobaczę najpierw jak to będzie wyglądać u MaciekPL [emoji3]  
Narazie Zastanawiam  się czy zakładać Zestaw  Eibach 45/35 czy zostawić na 1BV  [emoji848]
IMG_6114.thumb.JPG.74b94e76cc51f327eebce43cdb7a65bd.JPG
Hej, bardzo ładna myszka. Mam też ori rotory na 1be i bez obniżania przy et43 wyglądają ok. Po założeniu eibacha sporta musuałem dolożyć dystanse. Jak masz opony 245 35 to spokojnie możesz dać 12mm dystans i nic nie bedzie ocierac. Zreszta mniejszego nie założysz z otworem centrującym a taki jest najbezpieczniejszy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2018 o 12:52, MaciekPL napisał:

Hmm dla mnie bardziej białe są, lekko niebieski się przebija. No chyba że jak włączysz lampy to jest niebieski mocny :decayed:

Po założeniu tych Żarników wogole nie zauważyłem żeby świecili jakoś na Niebiesko wiadomo na  początku przy włączeniu później po rozgrzaniu świecą Ładnie na biało także jestem zadowolony nie miałem jeszcze okazji sprawdzić  jak świecą w deszcze ale może byc trochę gorzej niż na 4300K bo dają białe Światło zdjęcie  może tego aż tak nie przedstawia 

IMG_6550.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Po założeniu tych Żarników wogole nie zauważyłem żeby świecili jakoś na Niebiesko wiadomo na  początku przy włączeniu później po rozgrzaniu świecą Ładnie na biało także jestem zadowolony nie miałem jeszcze okazji sprawdzić  jak świecą w deszcze ale może byc trochę gorzej niż na 4300K bo dają białe Światło zdjęcie  może tego aż tak nie przedstawia 

IMG_6550.JPG

Zgadza się, dużo osób myśli że 6000k to nie wiaodomo jaki niebieski. Ja w passacie hidy miałem 6000k to tam niebieski był mocno ale to zupełnie co innego. Dałeś radę bez wyciągania lampy czy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MaciekPL napisał:

Zgadza się, dużo osób myśli że 6000k to nie wiaodomo jaki niebieski. Ja w passacie hidy miałem 6000k to tam niebieski był mocno ale to zupełnie co innego. Dałeś radę bez wyciągania lampy czy? 

Wyciągałem lampy bo z prawej strony to wogole nie ma miejsca  trzeba by było filter wyciągać a nie chciało mi sie w to bawić a tak to lampa szybko wyjechała z jednej i z drugiej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk nałożony Meguiars GoldClass Carnauba Plus

IMG_7090.JPG

IMG_7068.JPG

IMG_7065.JPGW następnym tygodnie wpadnie  trochę nowych modyfikacji 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się przedłużyło ale w końcu przyjechała 

594651A9-CA41-4749-9757-452164DD9F30.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Trochę się przedłużyło ale w końcu przyjechała 

594651A9-CA41-4749-9757-452164DD9F30.jpg

Wiesz ze multi trzeba przelozyc bo to kiera z a6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2018 o 22:27, Gibons napisał:

Wiesz ze multi trzeba przelozyc bo to kiera z a6 ?

Tak wiem ze ta multifunkcja nie będzie działać , ale podmienię ze swojej i będzie wszystko tak jak należy ? kiera jest z A3 ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera już na swoim miejscu 

 

IMG_7687.JPG

IMG_7686.JPG

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły jeszcze dzisiaj nowe nakładki na pedały i podstopnica , dodatkowo odblokowane DVD podczas jazdy i test  zegarów 

IMG_7650.JPG

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOjtek ile placisz za ubezbieczenie na rok w niemczech?

masz jakies znizki?

 

Edytowane przez kubabkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kubabkb napisał:

WOjtek ile placisz za ubezbieczenie na rok w niemczech?

masz jakies znizki?

 

Płace coś koło Klocka  € na rok !!! Mam tam jakieś zniżki przeniesione z Pl plus 6 lat bez szkodowej jazdy w DE i mam jeszcze jedno auto zarejestrowane na siebie w DE także jeszcze to trochę idzie dół !!!

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2018 o 22:16, WojtekA4B8 napisał:

W następny weekend czas trochę odświeżyć zaciski ....

Można powiedzieć ze trochę odświeżone... 

IMG_7824.JPG

IMG_7840.JPG

IMG_7841.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...