Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Zimówki u Mnie już na aucie odrazu w środku wpadły na przód dywaniki gumowe od B9 z tylu zostały od B8 auto prawie przygotowane na Zime❄️❄️❄️Jeszcze tylko w weekend położę nowy Wosk tym razem sprawdzę Soft99 Fusso Coat 12M Light

23DA5317-9DC6-441C-A1FF-3511338F4E15.jpeg

B011BC77-E349-4CD6-B7DB-778C7D10391B.jpeg

320FA629-34B4-4A40-B482-1FE158C19A6B.jpeg

D94176A3-E468-4657-BC9E-0F6BFE99D451.jpeg

099A68E6-3AC3-48CA-9E3F-A9400346F072.jpeg

79AA9D48-72D5-45C3-941E-A36780538D5D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że mój Grill ma już ponad 4 lata i  łuszczył się lakier w niektórych miejscach dzisiaj nabyłem Originalny grill czarny połysk 

IMG-20181120-WA0029.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 16:56, WojtekA4B8 napisał:

Zimówki u Mnie już na aucie odrazu w środku wpadły na przód dywaniki gumowe od B9 z tylu zostały od B8 auto prawie przygotowane na Zime❄️❄️❄️Jeszcze tylko w weekend położę nowy Wosk tym razem sprawdzę Soft99 Fusso Coat 12M Light

23DA5317-9DC6-441C-A1FF-3511338F4E15.jpeg

B011BC77-E349-4CD6-B7DB-778C7D10391B.jpeg

79AA9D48-72D5-45C3-941E-A36780538D5D.jpeg

Dywaniki z b9 siadają idealnie? Jak wrażenia po fusso??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, D4NTE napisał:

Dywaniki z b9 siadają idealnie? Jak wrażenia po fusso??

Dywaniki pasują idealnie nawet są delikatnie szersze i dobrze przylegają na bokach tylko jak dla mnie oryginał z B8 jak i B9 od kierowcy są trochę  za krótkie mogli się bardziej postarać.Wosk dopiero w sobotę teraz będę kładł bo nie miałem wolnego weekendu żeby się zabrać za to ale zdam relacje nigdy jeszcze nie miałem z nim doczynienia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2018 o 10:49, D4NTE napisał:

12 mm dystans możesz jeszcze dołożyć :ok2:

Myślę nad zakupem dystansy H&R 12mm przelotowych narazie chciałem założyć na zimowe koła bo są strasznie schowane. Jak wygląda jazda zwiekszymy prędkościami czyli 180-200km\h na takich dystansach przelotowych ? 

Szczerze nigdy nie jeździłem na takim czymś i nie wiem czy mam się obawiać czegoś .

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim zimowym setupie mam przelotki 20mm na przodzie i 25mm z tyłu. 

Jak na razie się nie zabiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krystian3769 napisał:

W swoim zimowym setupie mam przelotki 20mm na przodzie i 25mm z tyłu. 

Jak na razie się nie zabiłem ?

Ooo to szerokie masz założone i jeździsz z większymi prędkościami ?? Ustawiłeś po założeniu kąty ? Czy nie trzeba tego robić ? Ja większość jeżdżę po autostradach i stąd moje pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mam 18" ET 47 z oponami 225/45 było z czego zjechać.

Tak, jeżdżę dosyć szybko. Nie odczułem jakiś negatywów przez te dystansy. Pozatym że bardziej auto się brudzi ?

Nic nie trzeba ustawiać. Jak dystans jest ok ma być dobrze. Oczywiście dla swojego bezpieczeństwa warto wkręcić mocniejsze śruby 10.9

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam właśnie takie felgi na Zime 8J18 et47 245/40 i aż prosi się o wyciągnięcie ich trochę.Nie będę przesadzam z  mm bo może na letni zestaw też pójdą później te dystanse. Jak mówisz że na prawie dwa razy większym rozmiarze latasz normalnie to chyba nie mam się czego bać ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz zakładać. Jak piszesz że chcesz je wykorzystać do letnich. Dobierz szerokość pod rotory tak żeby wyszło Ci et 33 takie chyba jest w rotorze z A5 ? I letnie będą super wyglądać i zima też się poprawi ?

 

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, krystian3769 napisał:

Spokojnie możesz zakładać. Jak piszesz że chcesz je wykorzystać do letnich. Dobierz szerokość pod rotory tak żeby wyszło Ci et 33 takie chyba jest w rotorze z A5 ? I letnie będą super wyglądać i zima też się poprawi ?

 

 

Ja miałem dystanse 13mm, rotor z a4 ma et43 i 8.5j. Spokojnie mogłem wsadzić 15mm było by dużo lepiej. Wojtek ma 245 oponę więc myślę że te 15mm by siadlo idealnie. Na lato i zimę było by git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ja miałem dystanse 13mm, rotor z a4 ma et43 i 8.5j. Spokojnie mogłem wsadzić 15mm było by dużo lepiej. Wojtek ma 245 oponę więc myślę że te 15mm by siadlo idealnie. Na lato i zimę było by git. 

ja miałem przy takich parametrach felgi dystans 15mm i przycierało. Jak jeździłem sam to było ok, ale jak auto było załadowane to musiałem w Chorwacji wyciągać dystanse bo przycierało. Max 13 przerobione i sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

ja miałem przy takich parametrach felgi dystans 15mm i przycierało. Jak jeździłem sam to było ok, ale jak auto było załadowane to musiałem w Chorwacji wyciągać dystanse bo przycierało. Max 13 przerobione i sprawdzone.

Oo, a koleś ostatnio pisał że przy et26 i bodajże 9j nic nie obcieralo aż wierzyć się nie chciało.  Czyli 13mm brać i tyle. Okolice tych et30 w b8 chyba najlepiej się trzymać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany  za porady i doświadczenia teraz już jestem przekonany że mogę kupić zestaw od H&R lub Eibach 12mm ewentualnie 13mm ponieważ czasami jeżdżę z  załadowany bagażnikiem i nie chce żeby mi coś przycieralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to bogaty chyba jesteś ;)

wejdź na www.dystom.pl , dostaniesz dobre dystanse w dobrej cenie ( z odpowiednimi śrubami w komplecie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Ty to bogaty chyba jesteś ;)

wejdź na www.dystom.pl , dostaniesz dobre dystanse w dobrej cenie ( z odpowiednimi śrubami w komplecie )

Polać Mu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krystian3769 napisał:

Polać Mu ?

Cenowo tak, ale przed przeglądem w DE musiałby je ściągać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...