Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Podświetlane listwy  S-Line z B9 powoli zaczynam  działać z oświetleniem

Będziesz zadowolony , fanie wyglądają :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz36 napisał:

Będziesz zadowolony , fanie wyglądają :thumbup1:

Mam teraz  firmowe Audi A3 2017 S-Line na dojazd do pracy i właśnie ma te same listwy , całkiem ciekawie wyglądają?cos innego będzie jak standardowe S-Line w B8 ?

IMG-20181224-WA0014.jpgwidziałem u Ciebie że podłączyłeś się po światło z podsufitki. Nie lepiej jakoś wpiąć się w światło w drzwiach ? Żeby włączały się tylko po otwarciu drzwi ??

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapalają się tak jak lampka w podsufitce - otwierasz drzwi lampka się zapala listwy też , zamykasz gasną razem z lampką podsufitki , ale pewnie można podłączyć się do oświetlenia drzwi , wtedy każda będzie się zapalać osobno . Chyba :eusathink:. Muszę kiedyś sprawdzić jak są podłączone oryginalnie w b9 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozbierać jeszcze raz boczków drzwi także może podłącze się tak jak ty jeszcze to przemyśle najpierw muszę zakodować oświetlenie drzwi i  przestrzeni nóg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Udała30 napisał:

Avant ładniejszy ☺️

Zdecydowanie i jeszcze brudny na dodatek ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na nowy sezon kupione ROTOR A5/S5 9J19 ET 33 IMG_20190115_204652.jpg

IMG_20190115_211614.jpg

Małe porównanie IMG_20190115_192232.jpgRotor 8K0 8,5J19 ET 43 vs Rotor 8T0 9J19 ET 33 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Udała30 napisał:

Ale strzała musiały dostać, że tak się powyginały  ?

Hehe ale dobrze że wszystkie w dobrą stronę powyginane ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skotyman napisał:

Rotor z daytona zawsze na plus :thumbup1: teraz jeszcze tylko troszkę niżej i będzie idealnie :naughty:

Mój kolor jest  podobny do Daytona lekko jaśniejszy Monsoon Gray?Rotor 9J ET33 idealnie pasuje jak dla mnie do niej ? przydało by się lekko zejść w dół ale nie chcę też żeby później mi coś przycieralo... 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Mój kolor jest  podobny do Daytona lekko jaśniejszy Monsoon Gray?Rotor 9J ET33 idealnie pasuje jak dla mnie do niej ? przydało by się lekko zejść w dół ale nie chcę też żeby później mi coś przycieralo... 

żeby już coś przycierało to trzeba naprawdę mocno w dół zejść... ale wtedy inni stosują naciągi itp :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, WojtekA4B8 said:

Mój kolor jest  podobny do Daytona lekko jaśniejszy Monsoon Gray?Rotor 9J ET33 idealnie pasuje jak dla mnie do niej ? przydało by się lekko zejść w dół ale nie chcę też żeby później mi coś przycieralo... 

A jakie opony założyłeś na te felgi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skotyman napisał:

A jakie opony założyłeś na te felgi? 

245/35/19 Michelin Pilot Super Sport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, skotyman napisał:

To spokojnie jakieś sprężynki mogą wpaść i nie będzie obcierek :wink:

Myślę od jakiegoś czasu nad zestawem od Eibach Sportline tylko nie wiem czy nie będzie za nisko na tych 9J bo felgi są równo z rantem błotnika a czasami jeżdżę trasy załadowanym bagażnikiem i mogło by coś przycierać  tak mi się wydaje?najlepiej chciałbym usłyszeć kogoś opinie kto lata na takim samym zestawie 9J i Et33 plus Sportline.Niby na 8.5J et43+Sportline jest  wszystko OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Eibach Sportline ale mam felge 8.5 J et 43 - nie ma mowy  o przycierkach bo jeszcze by wszedł dystans z 10mm z porzdu z 15 mm z tyłu spokojnie...

spójrz na ten temat, felga 20' 9j et 33 i podobno nic nie przyciera

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...