Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie wyszło :kox: Jeszcze klameczki poprawić i gites. Pod tymi podłokietnikami to jest jakieś ori miejsce czy jak ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Norbas napisał:

Ładnie wyszło :kox: Jeszcze klameczki poprawić i gites. Pod tymi podłokietnikami to jest jakieś ori miejsce czy jak ? 

Myślałem też o poprawieniu klamek ale niestety nie było już czasu ...może przyszłości to zrobie jeszcze .Nie mam takiego oświetlenie Ori w B8 także trzeba robić samemu rezać dziury i ciągnąć instalacje ale to nie problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norbas  miło było poznać kogoś również  pozytywnie zakręconego :audi: :hi:

 

Właśnie wczoraj wróciłem z urlopu i w miesiąc przejechałem  4.5tys km  i przyszedł znowu czas na wymianę oleju i filtrów .Z racji że już zbliża się 200tys na blacie czas też wymienić rozrząd ... Auto mam już 2 lata i od zakupu zrobiłem 65tys km i powoli przychodzi czas na wymianę klocków z przodu i cały czas się zastanawiam czy wrzucić zestaw od S4 ? w tygodnia auto też przejdzie nowy TÜV bo już się kończy.

IMG_20190805_104720.jpgIMG_20190805_104715.jpgIMG_20190805_104844.jpg

 

 

W weekend miałem okazję pojeździć takim o to Audi R8 V10 wrażenia z jazdy niesamowite ? zapas adrenaliny na cały dzień po przejeździe na torze...

IMG-20190804-WA0058-01.jpeg

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się, tylko zakładaj mocniejsze hamulce. Jeden z lepszych modów i na pewno jeden z pierwszych w kolejnym moim aucie.

PS. Do oddania mam zaciski 320 na przód jak coś za jakieś drobne, ale mimo wszystko polecam zestaw 345/330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę autoprezent ma pomaranczke jeszcze, 3 lata temu mieli tylko białasa z 4.2... Ty też leciałeś 4.2 czy to juz 5.2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Norbas napisał:

O widzę autoprezent ma pomaranczke jeszcze, 3 lata temu mieli tylko białasa z 4.2... Ty też leciałeś 4.2 czy to juz 5.2 ?

No teraz była 5.2 V10 525ps  jedzie niesamowicie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, l2k2 napisał:

Nie zastanawiaj się, tylko zakładaj mocniejsze hamulce. Jeden z lepszych modów i na pewno jeden z pierwszych w kolejnym moim aucie.

PS. Do oddania mam zaciski 320 na przód jak coś za jakieś drobne, ale mimo wszystko polecam zestaw 345/330.

I chyba tak zrobie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy hamulec to większe bezpieczenstwo i ladniejszy wygląd we wnęce koła ?

Nie ma co myśleć - trzeba działać ? 

Do przemyślenia tylko która opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem też tą pomarańczką 3 lata temu, niesamowite auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 08:05, jedrekx napisał:

jeździłem też tą pomarańczką 3 lata temu, niesamowite auto :kox:

O proszę to widze że więcej osób zna temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem taki o to zestaw dekorów,  myślałem żeby założyć u siebie bo są fabrycznie nowe ,ale jakoś 2H1 bardziej mi się jednak podobają tak więc zestaw idzie na sprzedaż...

IMG-20190817-WA0116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Ostatnio nabyłem taki o to zestaw dekorów,  myślałem żeby założyć u siebie bo są fabrycznie nowe ,ale jakoś 2H1 bardziej mi się jednak podobają tak więc zestaw idzie na sprzedaż...

IMG-20190817-WA0116.jpg

Sprzedajesz za tyle co kupiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gibons napisał:

Sprzedajesz za tyle co kupiłeś? 

Raczej nie ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie wiem skąd Wy bierzecie te okazje, ładne widziałbym kiedyś u siebie takie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, szafa napisał:

Eh nie wiem skąd Wy bierzecie te okazje, ładne widziałbym kiedyś u siebie takie :D 

Okazji się nie szuka ona same wpadają :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tüv zrobiony Eibach Sportline wpisany w dowód można teraz śmigać na legalu ,przy okazji zmieniony został olej filtry, tarcze i klocki z przodu ,wycieraczki na szybę , teraz powoli zaczynam się rozglądać za jakimiś oponami na Zimę .IMG_20190907_112731.jpgIMG-20190916-WA0001.jpegIMG_20190822_082335.jpgIMG_20190917_011524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomi790 napisał:

Przygotowanie do zimy zrobione ??

Delikatne ? nie długo trzeba będzie położyć jakaś powłokę na zime. Jeszcze parę nowych modów wpadnie w  tym roku...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...