Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Emines napisał:

Gratki. Ładna sztuka. Wszystko ze smakiem pasuje. B):hi: chyba polera była grana?

Dzięki :thumbup1: Nie było polerki w sumie ani razu ,ale auto nigdy nie było na automacie także lakier się dobrze trzyma .

 

17 godzin temu, Norbas napisał:

Jak na zimę nie ma biedy ?? daj znać jak ten xrain 2 w jednym ;) 

18" na zimę wystarczy ?spoko dam znać jak to się spisuje w sumie to pierwszy raz to użyłem i jeszcze nie było okazji jechać w jakimś większym deszczu ,ale niby ma być dobre :D

 

8 godzin temu, Awra napisał:

Jak na budżetową wycieraczkę to daje radę ale długo się nie trzyma :)

co do auta, to zdjęcia z ostatniej sesji właśnie obejrzałem już któryś z kolei raz. Auto jest bardzo ładnie skomponowane, a te szare kolory w tej budzie b8 szczególnie mi się podobają i napewno bardziej praktyczny niż czarny. Dobry kierunek z autem, nie ma lipy i oby tak dalej.

Dzięki za miłe słowa fajnie że się innym też podoba :hi: Jakby nie MaciekPL to nie wiem czy bym poszedł sam w ten pakiet czerni  on mnie do wszystkiego namówił ?.Ale jak widać dobrze to wyszło i też jestem zadowolony z obecnego stanu .

 

7 godzin temu, adamd69 napisał:

Jak zwykle...wszystko ze smakiem Wojtek. Śliczna A4 :thumbup1:

Wielkie dzięki Adam :thumbup1: 

Kiedy wpadasz na bajerke ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

Dzięki za miłe słowa fajnie że się innym też podoba :hi: Jakby nie MaciekPL to nie wiem czy bym poszedł sam w ten pakiet czerni  on mnie do wszystkiego namówił ?.Ale jak widać dobrze to wyszło i też jestem zadowolony z obecnego stanu .

Jakby nie ten Maciekpl to by dalej była na rotorze z a4ki i chyba tyle ze zmian :D wyszła taka pode mnie można powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jakby nie ten Maciekpl to by dalej była na rotorze z a4ki i chyba tyle ze zmian :D wyszła taka pode mnie można powiedzieć :)

Muszę znowu przyznać ci rację :D 

Wyszła całkiem nieźle :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj akurat odebrałem auto po wymianie rozrządu i i wszystkich innych bajerów z tym związanych , Przez najbliższy tydzień szykuje mi się jakieś 3,5 tys km także już w spokoju można będzie jechać .IMG_20191220_111849.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gicio, teraz można latać na pewniaka ? mówili czy coś się przestawiło po takim przebiegu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Norbas napisał:

No i gicio, teraz można latać na pewniaka ? mówili czy coś się przestawiło po takim przebiegu ? 

Szczerze to nic nie mówili i też nie pytałem.Wczoraj odebrałem i już zdążyłem 1500km zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Audi maniacy:kox: !!!!

FB_IMG_1577197794896.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

 Widzisz właśnie się zbierałem z odświeżeniem trochę tematu , ale ogólnie to już za dużo się nie dzieje ,grubszych modów już nie planuje,  jeszcze małe dodatki wpadły do kompletu. Na weekend zakaładam Rotory to strzele jakieś nowe  foty :wink: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamd69 napisał:

Ja już też lato mam na aucie....:kox:

Ta zima w tym roku była taka że można było sobie w ogóle odpuścić zestwa zimowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Ta zima w tym roku była taka że można było sobie w ogóle odpuścić zestwa zimowy :)

No dokładnie,ale czasami to wiesz,może z zaskoczenia.....i biało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

:siema:

 Widzisz właśnie się zbierałem z odświeżeniem trochę tematu , ale ogólnie to już za dużo się nie dzieje ,grubszych modów już nie planuje,  jeszcze małe dodatki wpadły do kompletu. Na weekend zakaładam Rotory to strzele jakieś nowe  foty :wink: 

 

Przekonałeś mnie :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też muszę zadzwonić czy koła już gotowe i zakładać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 07_yeti napisał:

Przekonałeś mnie :evil2:

 

8 godzin temu, szafa napisał:

Też muszę zadzwonić czy koła już gotowe i zakładać :kox:

Nie ma na co czekać :) u mnie w de to raz leżał śnieg przez 3 godziny tej zimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam ,

dawno mnie tu nie było, przy aucie w sumie dużo się nie dzieje cieszę się jazdą  ,założyłem tylko brakujące osłony B&O ,położyłem ostanio wosk i inne mazidła:)niby dużo teraz nie jeżdże  a olej znowu  do wymienić ,po Świętach muszę zrobić termin od grudnia 15tkm przybylo...

Pogoda ostanio rozpieszcza a że wolnego czasu jest teraz dużo zmieniłem koła na letnie i zrobiłem pare fotek...

_DSC0079-01.jpeg

_DSC0084-01.jpeg

_DSC0105-01.jpeg

 

 

_DSC0109-01.jpeg

_DSC0111-01.jpeg

Edytowane przez WojtekA4B8
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaciekPL napisał:

Dawaj coś do kalendarza :wub:

Wysyłałem już pare razy i nic się nie pojawiło ,także chyba moja się nie nadaje do kalendarza :kwasny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...