Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Składanie tylnej kanapy A4 B6 sedan


grzegorzzewski

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mnie ktoś naprowadzić w jaki sposób złożyć kanapę w A4 B6 sedanie? Przeglądając forum natrafiłem na dwa wątki, w których pojawiają się hasła: kluczyk, zamek, uszkodzony mechanizm przy okazji tylnej kanapy, ale nie wiem o co chodzi. Jak te siedzenia złożyć? Gdzie ewentualnie rękę włożyć żeby znaleźć jakąś wajchę odblokowującą albo coś? Proszę o jakieś wskazówki.

Moja tylna kanapa to coś podobnego. Na forach jest mowa, że są dwie części składane. Za kierowcą i za pasażerem wraz ze środkową częścią, ale jak dla mnie to jest niepodzielna całość. Chyba że to tak jest dopasowane, że nie widać tych dwóch części. A może są różne warianty kanapy...?

kanapa.jpg

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz wersje istniały takie kanapy których nie można było złożyć po zdjęciu oparcia jest blacha oddzielająca przestrzeń bagażnika. Jeśli z boków u góry koło tych małych szybek nie masz takiej klamki to prawdopodobnie masz nie składaną kanapę. Chodzi o coś takiego jak zaznaczyłem na czerwono na zapożyczonym zdjęciu

PDC_kanapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wskazanych miejscach nie widzę żadnego uchwytu ani mechanizmu. Chcąc do czegoś dotrzeć musiałbym ściągać plastiki koło bocznych szybek w miejscu gdzie wchodzi pas i tam czegoś szukać, ale to pewnie nie tędy droga i wychodzi na to, że siedzenia się nie składają u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...