Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzęsie samochodem przy hamowaniu z dużych prędkości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie raz przestawiam tarcze na otworach zeby zniwelowac bicie jak najniżej

Opublikowano
najwiecej montuje zimmermanna i ferodo jeszcze nigdy nie trafiła mi się nowa tarcze która miała bicie
No widzisz mi sie trafiła. WGL jak przychodzą pakowane te tarcze ? W1 czy 2 pudełkach ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, Dawid Wątroba napisał:

No widzisz mi sie trafiła. WGL jak przychodzą pakowane te tarcze ? W1 czy 2 pudełkach ?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

tarcze parami są pakowane

 

Opublikowano
tarcze parami są pakowane
 
Widzisz moje też 2 były w jednym pudelku. Moim zdaniem przy rozmiarach 320 lub 345 to głupota bo w transporcie różnie bywa. Textara jak kupowałem to każda była osobno zapakowana i zabezpieczona..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Dawid Wątroba napisał:

Widzisz moje też 2 były w jednym pudelku. Moim zdaniem przy rozmiarach 320 lub 345 to głupota bo w transporcie różnie bywa. Textara jak kupowałem to każda była osobno zapakowana i zabezpieczona..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

textary tez są 2 pakowane w karton

Opublikowano
textary tez są 2 pakowane w karton
Moje były w dwóch osobnych :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moze zalezy od rozmiaru.

Opublikowano
Moze zalezy od rozmiaru.
Może, nie wiem bo kupowałem tylko 320 mm.A ogólnie co do hamowania to gładkie textary z klockiem Ferodo ds performance bija na leb perforowane Zimmer ze zwykłym klockiem..:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli to piasty to wymiana czy jak i nie powinno bić od samego początku? A tu spokój przez 3 -4 miesiące i obydwie tarcze krzywe. Kupię nowe innej firmy i zobaczę co z tego będzie.

Opublikowano

U mnie rzeczywiście okazały się piasty. Na razie nie ruszam bo i tak trzeba by wymieniać z tarczami. 

Dziwi mnie natomiast że stało się to niedługo po wymianie tarcz i klocków na nowe.

Opublikowano
6 minut temu, bobikos napisał:

U mnie rzeczywiście okazały się piasty. Na razie nie ruszam bo i tak trzeba by wymieniać z tarczami. 

Dziwi mnie natomiast że stało się to niedługo po wymianie tarcz i klocków na nowe.

Jak sprawdzałeś piasty? I co do wymiany?

Opublikowano

Mechanik sprawdził za pomocą czujnika zegarowego. Lewa piasta bardzo krzywa więc i tarcza też. Na razie zostawiam bo nie mam ochoty wydawać na nowe piasty, łożysko oraz wymieniać roczne tarcze i klocki.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.