Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Granatowy Avant 1.9 TDI AJM 2001


matmet92

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Na razie jedna fotka z jesiennego mycia gdzie złapało fajny połysk, jeszcze na alu 15' (teraz zimówki + stal). Po pracy dodam więcej fotek, w tym środek ze śmiesznie spasowanym radiem. Fotele, deska, kierownica też granatowe, jedynie podłokietnik wymieniłem bo poprzedni się nie nadawał do regeneracji.

Poproszę od razu o sugestie co można fajnego zrobić ale tak żeby to był zadbany "oryginał", bo środków na jakieś super modyfikacje nie mam niestety.

Pod maską 1.9 TDI AJM czyli te 115 KM. Niestety coś do wyregulowania, naprawienia bo czuć drgania. Nikt nic przy nim nie modził.

Planuję doprowadzić go do mitycznego stanu "igła" czyli doprowadzić do tego żeby wszystkie podzespoły pracowały na tip top.

Z wizualnych rzeczy: przyciemnić lekko szyby tylnych drzwi, bagażnika; może jakieś 17-18' felgi; zrobić coś z tym radiem; fotele skóra + podgrzewanie którego aktualnie brak; boczki + roleta bagażnika do naprawy; naprawić fis który trochę przygasa jak się nagrzeje; 

 

received_1502721383110440.jpeg

 

Zdjęcie z telefonu i do tego pomniejszane ale widać nie dopasowaną górę, boki, które dodatkowo są podrapane. Nie bardzo mam pomysł co z tym zrobić.

img_20180126_074958.jpg

Wyświetlacz jak widać uszkodzony tak że część pasków nie wyświetla się poprawnie. Chętnie bym go wymienił ale nie mam osoby, która by mi to polutowała.

img_20180126_075012.jpg

Edytowane przez matmet92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pokaż wszystkie fotki Audi przód tył wnętrze te "profesjonalne spasowanie radia w tunelu pokaż jakie masz wnętrze dokładny stan a podpowiemy ci co w granicach rozsądku możesz zrobić :)

 

Napewno ramiona z passata b5 fl bym polecił :-) chrom wokół szyb

Jak finanse pozwolą to relingi chromowane :-) i autko nabierze jeszcze lepszego wyglądu :-)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie radia...Sprawdz czy nie podejdzie z A6 B5 ramka 
Bo mam u wujka takie radio  i chyba powinno pasowac... ale moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobne jest to ze tunel masz din1 pod zwykle radio chorusa  i ktoś dokupić navi  i cała ramkę wyrzucił bo był pewny że wpasuje się idealnie cóż lekko się pomylił :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto spoko, a co do fisa daj jakies ogloszenie albo poszukaj moze znajdziesz, ja dla siory w 1 dzien znalazlem magika co to zrobil ze sete + cena wyswietlacza i jeszcze po eng zrobil

14470950433115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem tam

ACEEF

I chyba od 5 czy 6 lat ok. Ale zastanów się czy odrazu nie wymienić na taki co nie zanika jak się nagrzeje.

No radio to jakiś fantasta wstawiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsola wygląda na ori 2din spasowanie klimatronika oraz popielniczka na miejscu navi masz od a3 albo a4 b6 żadne ramki tu nie pomaga trzeba zmienić front chociażby na taki z a6 c5

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę samo radio wywalić i wstawić coś innego spasowanego? Z navi niekorzystam. Jedynie radio FM i zmieniarka 6cd z bagażnika. Chciałbym jednak pozbyć się zmieniarki na rzecz złącza usb lub aux . Climatronic ten który mam jest wporządku, wszystko śmiga jak należy. Radio raczej też, nie licząc tego że strasznie słabo łapie nawet popularne stacje.

 

chyba że da radę zrobić magię wyświetlania na ekranie obrazu z telefonu np :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało czasu, bo Audi ciągle służy mi w dojazdach ~17 km do pracy i drugie tyle spowrotem gdzie nie ma dobrego połączenia bus/tramwaj żeby można było ją oddać na jakieś naprawy. Jedyne co udało się ogarnąć to nowe koło 16' (logo audi to naklejki) oraz małe woskowanie. Jakiś czas temu po przygodzie z dziurą w drodze trafiła się już wymiana opony.

 

 

received_1712965672086009.jpeg

received_1712965815419328.jpeg

received_1711459928903250.jpeg

Edytowane przez matmet92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...