Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Matko lepiej tego nie kupuj :) tu masz oryginalny http://moto.allegro.pl/item559672537_audi_rs4_zderzak_przedni.html :gwizdanie: tylko trzeba będzie błotniki zmienić od RS4 :)

Tylko coś mi się wydaje że kolega chce to zrobić tanim kosztem. A taka zabawa z błotnikami od RSa już trochę kosztuje.

Wiesz co tanie to ..... sam wiesz jakie :)

Albo cos się robi i robi dobrze albo się tego nie robi. Więc jeśli ma być tanio to niech zostanie oryginalny zderzak i tyle. (Oczywiście to jest tylko moje zdanie) Kolega zrobi jak chce. :hi:

Nie tylko Twoje :wink4: A jeżeli chce mieć zderzak ala RS4 to ja bym poszukał na jego miejscu Riegera RS-look. Mam taki u siebie i jest :good:

Opublikowano

Matko lepiej tego nie kupuj :) tu masz oryginalny http://moto.allegro.pl/item559672537_audi_rs4_zderzak_przedni.html :gwizdanie: tylko trzeba będzie błotniki zmienić od RS4 :)

Tylko coś mi się wydaje że kolega chce to zrobić tanim kosztem. A taka zabawa z błotnikami od RSa już trochę kosztuje.

Wiesz co tanie to ..... sam wiesz jakie :)

Albo cos się robi i robi dobrze albo się tego nie robi. Więc jeśli ma być tanio to niech zostanie oryginalny zderzak i tyle. (Oczywiście to jest tylko moje zdanie) Kolega zrobi jak chce. :hi:

Nie tylko Twoje :wink4: A jeżeli chce mieć zderzak ala RS4 to ja bym poszukał na jego miejscu Riegera RS-look. Mam taki u siebie i jest :good:

Bo Rieger to nie jest laminat :good: i jest odpowiednio dopasowany do samochodu :hi:

Opublikowano

Bo Rieger to nie jest laminat :good: i jest odpowiednio dopasowany do samochodu

Zgadza się :wink4: Dlatego warto dać trochę za niego i się cieszyć dobrym zderzakiem. A nie kupować plastiki z allegro.

Opublikowano

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

Opublikowano

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

o ten Riegera, bardzo trudno na alle..., łatwiej trafić od eSki, no i Rski, tyle że to już koszta ( zabawa z błotnikami) :confused4:, chyba że pogadasz z NOSBem, on zwężał zderzak od RS pod zwykłe nadkola :gwizdanie:

Opublikowano

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

Ciężko jest trafić na allegro, rzadko ktoś wystawia :confused4: Mozesz kupić nowy w DE ale to już spory koszt.

Opublikowano

Problem jest w tym, że wiekszość zderzaków do Audi A4 B5 na Allegro jest źle opisanych przez sprzedających :angry::disgust::kwasny:.

Opublikowano

Problem jest w tym, że wiekszość zderzaków do Audi A4 B5 na Allegro jest źle opisanych przez sprzedających :angry::disgust::kwasny:.

a to swoją drogą, ja teraz szukam dokładki zderzaka, nie mogłem jej znaleźć, ale w Etce znalazłem numer, teraz tylko ją dorwać :evil:, na alle... bez szans coś takiego dorwać, bo tak jak piszesz ludzie nie potrafią opisać porządnie aukcji albo chociaż kodu podać :wallbash:

Opublikowano

Jakiej dokładki zderzaka szukasz: przedniej czy tylnej ? Ja tylną w idealnym stanie kupiłem za 70 PLN :wink4:

Opublikowano

ale tą orginalną?? ja szukam przedniej i tylniej takiej jak ma ten koleś http://t-music.web.surftown.se/other/TumbosA4/start.html , (nawiasem mówiąc oprócz tych przednich lamp autko :kox:, choć po ciemku te lampy nie wyglądają tak źle :gwizdanie:, tyle że SONAR), ale bardziej zależy mi na przodzie bo na tył mam inną wizję :evil:

Opublikowano

Ja kupiłem ori. A autko z linku fajne, nawet ma taki sam spojler na klapie jak ja :naughty:. Jedynie tylnie lampy z dymionym paskiem, przedni zderzak RS no i przednie lampy Valeo zespolone i byłby :kox:

Opublikowano

Jak oglądałem ten filmik to wozik naprawdę elegancki :kox::naughty::decayed::slina:, ale te przednie lampy a'la Audi A4 B8 czy Audi R8 mogą być. O ile wzrok mnie nie myli jak włączał tylne światła to byly dokładnie te LEDy, które nam się podobają :> :naughty::kox::decayed:. Wyglądają i świecą cudownie :slina::shocked::thumbup::buhaha:

Opublikowano

Ja kupiłem ori. A autko z linku fajne, nawet ma taki sam spojler na klapie jak ja :naughty:. Jedynie tylnie lampy z dymionym paskiem, przedni zderzak RS no i przednie lampy Valeo zespolone i byłby :kox:

no właśnie tylną też muszę tą ori dorwać nawet uszkodzoną po tanich pieniądzach, i wyrezać mój projekt na tył, a przód będę szukał tej dokładki chyba że trafi się jakaś inna fajna, tylko że na Alle, same laminaty :wallbash:, a w te sie boje zainwestowac :thumbdown:

Opublikowano

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

Opublikowano

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

Opublikowano

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

Bardzo dobre podejście :good:

Opublikowano

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy' date=' no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

[/quote']

Bardzo dobre podejście :good:

Dzieki Młody , tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trudno ją dorawać, a jak patrzyłem w Etce, to ona jest do zderzaka po lifcie, nie wiem czy podejdzie bez problemu do starego zderzaka :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:12_________________________________________________http://der-b5.de/Bild:Bodykit.jpg.html - o takie coś chodzi, tylko jest do polifta, znalazłem na alle... do przedliftowego z laminatu tylko nie wiem cz to dobry wybór jesli chodzi o materiał http://moto.allegro.pl/item563720549_audi_a4_dokladka_zderzaka_przod_super_cena.html , jak myślicie :mysli:

Opublikowano

Laminat niebardzo bo będziesz musiał uważać żeby nie popękał :confused4: Zależy ile Cię to będzie kosztowało z malowaniem. Bo jak to nie będzie duża suma to możesz zaryzykować.

Opublikowano

Laminat niebardzo bo będziesz musiał uważać żeby nie popękał :confused4: Zależy ile Cię to będzie kosztowało z malowaniem. Bo jak to nie będzie duża suma to możesz zaryzykować.

i tak mam malować wszystkie dokładki, wiec malowanie tej bedzie i tak w cenie :wink4:, tylko ze to nie ta ktorej szukam, bardziej podoba mi sie ta poliftowa, zaraz bede pisał do goscia moze ma ta druga[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 17:23_________________________________________________orientuje się ktoś czy ta dokładka bedzie niżej od tej ori chodzi mi o to czy zmniejszy sie odległość zderzaka od gleby, bo nie wiem jak ona się będzie komponować z ori progami i tylną dokładką :mysli:

Opublikowano

Po zdjęciach wydaje mi się że duzo niżej nie będzie. Poza tym ja bym się tym nie przejmował. Wiele osób na forum ma sam zderzak od eSy albo RSa i jest on niżej niż reszta karoserii. Ja sam mam tak u siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.