Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym


gryfit

Rekomendowane odpowiedzi

No w B6 takie przyciski są do sterowania nawigacją drogową, a w jakim samochodzie zrobiłeś tą fotke?? wydaje mi się ze w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko mi powiedzieć kolego bo mam B6. Poczekaj na opinie chłopaków którzy mają B5.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest komputer miedzyz zegarami ale jak mam rozumiec stwierdzenie sterowanie nawigacją,,,chyba nie chodzi tu o nawigacje drogowa :decayed:

To jest PAnel do sterowania Nawigacja BNS 3 lub 4 lub 5, czyli mala nawigacja miedzy zegarami, po wcisnieciu 0I wlacza nam sie na zegarach nawigacja;) jesli w bagazniku jest czytnik [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:02_________________________________________________Wystepowala od zawsze , czyli od 94 roku w a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wystepowalo to od 94 roku , poniewaz ojciec ma a4 z 97 mam znajomych ktorzy jezdza a4 b5 a ja pierwszy raz widze takie cos na oczy, wiec dlatego pytam w jakich rocznikach to wystepowalo a moze bylo to za dodatkowa oplata, i co sie ustawia tak naprawde tym panelem,,wytlumaczcie prosze jak dziecku :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wystepowalo to od 94 roku , poniewaz ojciec ma a4 z 97 mam znajomych ktorzy jezdza a4 b5 a ja pierwszy raz widze takie cos na oczy, wiec dlatego pytam w jakich rocznikach to wystepowalo a moze bylo to za dodatkowa oplata, i co sie ustawia tak naprawde tym panelem,,wytlumaczcie prosze jak dziecku :tongue4: :>

Widzisz, bo to byl rarytas ja mam z 96roku mam fisa i mam mozliwosc uruchomienia navigacji i pewnie wszyscy co maja fisa full, to moga po dokupieniu czytnika i tego panelka uruchomic nawigacja , zadna filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie FIS-em

:shocked: a skąd to wymyśliłeś ?

FIS-em sie steruje z manetki przy wycieraczkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie FIS-em

:shocked: a skąd to wymyśliłeś ?

FIS-em sie steruje z manetki przy wycieraczkach :wink4:

W B6 mozna tymi guzikami wbić sie w zmiane języka na FIS-ie itp to miałem na myśli.

A to ze się steruje FIS-em z manetki wycieraczek to wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja mam b5 98r..i tez to mam.....sluzy do navigacji...

sory Panowie ze tak mmarudze, interesuje sie juz troche audi ale nadal nie wiem do jakiej nawigacji ( tej miedzy zegarami - jak tak to co tam sie nawiguje bo przeciez nie maly monitorek ktory pokazuje jak jechac i gdzie ) dla mnie nawigacja to jak ktos ma navi plus - to jest dla mnie nawigacja i umieszczona jest na konsoli srodkowej a nie miedzy zegarami,,wytlumaczcie mi bo ja chyba czegos nie kumam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czego tu nie rozumiesz kierunki jazdy podaje Ci na Fisie podobnie dziala jak navi plus czy rnse poprostu nie masz tylko informacji na konsoli centralnej tylko w zegarach a wpisujesz dane wlaśnie tym panelem płyte z nawigacją wkładasz do czytnika w bagażniku

zamykam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...