Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sterowanie FIS-em oraz małą nawigacją między zegarami

Opublikowano
  • Autor

wiem ze jest komputer miedzyz zegarami ale jak mam rozumiec stwierdzenie sterowanie nawigacją,,,chyba nie chodzi tu o nawigacje drogowa :decayed:

Opublikowano

No w B6 takie przyciski są do sterowania nawigacją drogową, a w jakim samochodzie zrobiłeś tą fotke?? wydaje mi się ze w B5.

Opublikowano
  • Autor

tak jest to zdj z b5,,,, wiec w jakich rocznikach to wystepowalo

Opublikowano

Cięzko mi powiedzieć kolego bo mam B6. Poczekaj na opinie chłopaków którzy mają B5.

Pozdro

Opublikowano

wiem ze jest komputer miedzyz zegarami ale jak mam rozumiec stwierdzenie sterowanie nawigacją,,,chyba nie chodzi tu o nawigacje drogowa :decayed:

To jest PAnel do sterowania Nawigacja BNS 3 lub 4 lub 5, czyli mala nawigacja miedzy zegarami, po wcisnieciu 0I wlacza nam sie na zegarach nawigacja;) jesli w bagazniku jest czytnik [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 18:02_________________________________________________Wystepowala od zawsze , czyli od 94 roku w a4

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie wystepowalo to od 94 roku , poniewaz ojciec ma a4 z 97 mam znajomych ktorzy jezdza a4 b5 a ja pierwszy raz widze takie cos na oczy, wiec dlatego pytam w jakich rocznikach to wystepowalo a moze bylo to za dodatkowa oplata, i co sie ustawia tak naprawde tym panelem,,wytlumaczcie prosze jak dziecku :tongue4: :>

Opublikowano

Raczej nie wystepowalo to od 94 roku , poniewaz ojciec ma a4 z 97 mam znajomych ktorzy jezdza a4 b5 a ja pierwszy raz widze takie cos na oczy, wiec dlatego pytam w jakich rocznikach to wystepowalo a moze bylo to za dodatkowa oplata, i co sie ustawia tak naprawde tym panelem,,wytlumaczcie prosze jak dziecku :tongue4: :>

Widzisz, bo to byl rarytas ja mam z 96roku mam fisa i mam mozliwosc uruchomienia navigacji i pewnie wszyscy co maja fisa full, to moga po dokupieniu czytnika i tego panelka uruchomic nawigacja , zadna filozofia

Opublikowano

Sterowanie FIS-em

:shocked: a skąd to wymyśliłeś ?

FIS-em sie steruje z manetki przy wycieraczkach :wink4:

Opublikowano

Sterowanie FIS-em

:shocked: a skąd to wymyśliłeś ?

FIS-em sie steruje z manetki przy wycieraczkach :wink4:

W B6 mozna tymi guzikami wbić sie w zmiane języka na FIS-ie itp to miałem na myśli.

A to ze się steruje FIS-em z manetki wycieraczek to wiem :)

Opublikowano

..ja mam b5 98r..i tez to mam.....sluzy do navigacji...

Opublikowano
  • Autor

..ja mam b5 98r..i tez to mam.....sluzy do navigacji...

sory Panowie ze tak mmarudze, interesuje sie juz troche audi ale nadal nie wiem do jakiej nawigacji ( tej miedzy zegarami - jak tak to co tam sie nawiguje bo przeciez nie maly monitorek ktory pokazuje jak jechac i gdzie ) dla mnie nawigacja to jak ktos ma navi plus - to jest dla mnie nawigacja i umieszczona jest na konsoli srodkowej a nie miedzy zegarami,,wytlumaczcie mi bo ja chyba czegos nie kumam.

pzdr

Opublikowano

ale czego tu nie rozumiesz kierunki jazdy podaje Ci na Fisie podobnie dziala jak navi plus czy rnse poprostu nie masz tylko informacji na konsoli centralnej tylko w zegarach a wpisujesz dane wlaśnie tym panelem płyte z nawigacją wkładasz do czytnika w bagażniku

zamykam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.