Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] moje Acztyry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i Panowie

A4 B5

Rok 1996

silnik AAH 2.8 v6 12v + podtlenek lpg :gwizdanie:

skrzynia manualna

naped FWD

kolor zielona perła

Wyposazenie

-climatronic

-4 x szyby w pradzie

-grzane tyłki

-FIS

-ASR

-centralny z domykaniem szyb i alarmem

-el lusterka

-tempomat

-halogeny w lampach

-ABS

-Szyberdach

-fabryczne kubełki

-fabrycznie obnizony zawias

-ciemne szyby tył

-2x Air bag

-skórzana kiera i lewarek

-instalacja telefonu

-zmieniarka w bagazniku

-hak :polew:

df738caa72fdc74em.jpg

de17ad39598eae1fm.jpg

58df0d483ced2971m.jpg

b090f6745fda1371m.jpg

a269ee6ad4c50f76m.jpg

3f0723e997833c99m.jpg

f4aa12b8df088fa3m.jpg

7e339edd02b164d7m.jpg

928362c9dc688882m.jpg

9d3a048541487497m.jpg

bcb35b117c2abf46m.jpg

9446bff25d83a3b4m.jpg

3a1f053f4c6032a2m.jpg

85ff104faf1a6c31m.jpg

Opublikowano

Bardzo ładnie się rezentuje A4

+ za FIS

+ za przednie fotele

+ za kiere

- za las w środku :wink4: (kwestia gustu)

Założysz fajną felgę to będzie :kox:

Opublikowano

Ładna jest tylko jeszcze lampy przednie po II lifcie + zenon , felunek no i haczyk bym zdjął :cool1:

Opublikowano

Niunia :good: super wyposażenie dokładnie ładny felunek i będzie :kox: Pozdrawiam.

Opublikowano

Ładna. Trzeba przyznać. Jakieś fajne szpulki wrzuć i będzie miód malina :good:

Opublikowano
  • Autor

ej co to jest k@#wa las w srodku ? :kox:

Opublikowano

drewienko :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:33_________________________________________________ale to jest kwestia gustu ,a o gustach się nie gada :cool1:

Opublikowano

hehe, no kawał drewna masz w środku :decayed: , faktycznie to kwestia gustu, ale też wole bez :tongue4:

Ładna Asia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

drewienko :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:33_________________________________________________ale to jest kwestia gustu ,a o gustach się nie gada :cool1:

dobre buahaha nie skumalem :polew: :polew: :polew:

...a tak na marginesie zeby to chociaz było drewno.. :gwizdanie:

Opublikowano

Fajny numer na rejestracji :)

Opublikowano

fajna, tylko szkoda, że Ci z kiery znaczek eski wydłubali

Opublikowano

dziwny masz materiał na fotelach

drewienkiem się nie przejmuj, też go nie chciałem, ale z czasem go polubiłem, szczególnie ładnie zaczęło to wyglądac jak zawiesiłem wunerbauma zielonego :decayed: ogólnie fajna sztuka i jak mi się podoba ten znaczek na słupku :drool:

Opublikowano

ładna wersja ładnie utrzymane silnik tez ok srodek jak u mnie zmien radio na concerta bron boze na jakies srebrne gówno z mp3 :) kup zmieniarke mp3 w tej cenie, concert owiele lepiej wyglada, lamki przednie do zmiany, jakachesz mozemy sie dogadac w rozliczeniu wezme te

Opublikowano

Nie no Stary skandal komin masz niewypolerowany :polew:

A tak poważnie to fajne Cacko!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.