Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nietypowy problem z zamkiem centralnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam dziwny problem z zamkiem centralnym. Nie działa otwieranie z pilota. Auto można otworzyć jedynie z klucza. Z pilota (scyzoryk) żadnej reakcji. Pompka nawet nie podejmuje pracy. Jak siedzę w środku i wsciskam przycisk do zamykania drzwi to od razu się wszystkie zamki zamykają i słychać pracę pompki. Wina nie leży po stronie kodowania. Byłem już u dwóch speców którzy próbowali kodowac, lub otwierać swoimi przyrzadami i nic. Jeden powiedzial że pilot nie łączy się z pompką, ale czy to jest powód, skoro normalnie ona działa?

Proszę o pomoc, bo nie mam już siły co z tym zrobić :(

Opublikowano

..a bateryjkę sprawdzałeś...???? lub drugi kpl. kluczy

Opublikowano
  • Autor

Byłem już  u dwóch tych pseudo specjalistow co mieli swoje klucze i inne urządzenia otwierające auta i mówili że żadnej reakcji ze strony auta nie ma. Więc w czym może być problem ?

Opublikowano

Kiedyś robiłem znajomemu procedurę przypisania scyzoryka do centralki po wymianie baterii.

Tylko nie pamiętam jak to dokładnie było [emoji848]

Otwarcie auta z kluczyka, przekręcenie na zapłon i w ciągu 30sek zamknięcie auta z kluczyka + przytrzymanie przycisku otwierania/zamykania

Ewentualnie masz problem z przyciskiem otwierania w scyzoryku.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

spróbuj to:

 
● Switch ignition ON.  
● Manually lock driver's door by using a key. 
● Using first remote control, press UNLOCK button once (programs memory position 1). 
● Indicator lights flashes or alarm horn sounds once to indicate signal received. 
● Wait 6 seconds. 
● Press UNLOCK button once to confirm programming. 
●Vehicle unlocks. Programming mode deactivated. 
●Switch ignition OFF. 
 
To program remaining remote controls into memory positions 2, 3 and 4. Carry out 
the complete procedure below for 
each key: 
 
● Switch ignition ON. 
● Manually lock driver's door using key. 
● Press UNLOCK button at one second intervals, as follows: 
● Twice for memory position 2 (second key). 
● Three times for memory position 3 (third key). 
● Four times for memory position 4 (fourth key). 
● Indicator lights flashes or alarm horn sounds once every time UNLOCK button is      
   pressed, to indicate signal received. 
● Wait 6 seconds. 
● Press UNLOCK button once to confirm programming. 
● Vehicle unlocks. Programming mode deactivated. 
● Switch ignition OFF. 

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany. Po wyciągnięciu pompki okazało się że... jest nie z tego auta... poprzedni właściciel wymontował ją z jakiegoś szrota i wsadził do auta. Nie ma możliwości zaprogramowania jej z kluczykiem. Muszę od nowa zakładać mechanizm sterujący pompką i dorabiać piloty...

Opublikowano

ale cała reszta została? (mam na myśli antenę)?

może spróbuj najpierw to:

 

Memory erase procedure: 
 
When Lost remote control or incorrect number of remote controls supplied with 
vehicle. 
  
● Switch ignition ON.  
● Manually lock driver's door using key. 
● Press UNLOCK button 5 times, at 1 second intervals. 
● Indicator lights flashes or alarm horn sounds once every time UNLOCK button is   
    pressed, to indicate signal received. 
● Wait 6 seconds. 
● Press UNLOCK button once (to confirm erase procedure). 
● Remote controls should no longer operate system. 
● Switch ignition OFF. 
● Obtain and reprogram all remote controls. 

Opublikowano
  • Autor

Nic nie zostało.. Wszystko trzeba zakładać od nowa.. ehh brak słów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.