Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŚWIECĄCA KONTROLKA OD PODUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPALIŁA MI SIE KONTROLKA PODUSZKI JAK PRZESUNąŁEM FOTEL PASAŻERA DO TYŁU. DRAZNI MNIE GDY ŚWIECI SIE TERAz W CZASIE JAZDY. POMOCY CO ROBIć : :eek: :eek:

wtyczki sa wpiete pod fotelem i pali sie nadal przewód idzie pod tapiceke wiec nie widac zeby był przerwany

[ Komentarz dodany przez: rob: 08-03-2007, 21:43 ]

proszę zapoznać się z regulaminem, wyłącz CAPSa

Opublikowano

masz pewnie boczne poduszki

opcje są dwie

1 wypieła się kostka pod fotelem

2 przerwany przewód pod fotelem

Opublikowano

Z tego co się spotkałem to dość częsta przypadłość a4. Często śniedzieją styki.

Opublikowano

Polutować, pokasować i nie pojawi się już prędko :wink:

Albo przeczyścić styki i poprawić umocowanie złączek.

Opublikowano

tez mam ten problem z kontrolką poduszek , moze jak piszecie jest tak kostka pod fotelem bo ostaino sie bawilem regulacja fotelem wiec moze to jest powodem

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 12:53 ]

kratek, nie widziałeś co kolega dopisał do pierwszego posta ?

Zajrzyj proszę do regulaminu i do działu Newbie....

Opublikowano

możesz mieć "niedostyk" w złączce pod fotelem, podłącz pod Vag_a i odczytaj błędy jeśli takowe będą, a wszystkiego sie dowiesz.

Opublikowano

narazie to susze go bo pod wykladziną bylo z 5 cm wody :/ i fotel jest wyciagniety, wiec najparwdopodobnie przyczyną jest zawilgocenie i zasniedziale styki, teraz przez 2 dni bede go suszył

Opublikowano

u mnie tez byla woda pod fotelem :/ skad to sie bierze? :evil:

Opublikowano

są chyba dwie opcje tej wody:

1. to ta woda pod wykładziną może byc z rozłączonego przewodu spryskiwacza tylnej szyby, lewy przedni słupek obok uchwytu do otwierania maski pod plastikiem,

2. może być nieszczelność i woda może ściekać po lince do otwierania maski przedniej.

Opublikowano

Poprostu woda idzie po kablach, czyli z przedniej szyby leci do komory do silnika tak z lewej strony (od kierowcy) jest komputer z ktorego wychodzą kable i po nich poprostu leci woda do srodka jest to wada czesto spotykana wystaczy otowrzyc te pudełko w ktorym jest komputer i zasylikonowac miejsce gdzie wychodza kable i po klopocie-- przynajmniej u mnie byl ten problem woda juz nie leci ale trzeba go suszyc :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.