Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa


Gość xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

a co to za OT? :baseball: proszę wypowiadać się na temat

wszelkie komentarze wynikow spalania sa zbedne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem takie objawy: jest słaby, mało dynamiczny, przy przyspieszaniu dymi, predkość 140km/h i w góre to już naprawde ciężko idzie, no i pali po mieście okolo 9L, chyba nikt tu nie pomoże ustawiłem sie w serwisie na piątek, więc może tam coś powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ode mnie:Mam ten sam silnik, tylko chipowany na ok 115-120 KM i automat. Dodatkowo jeżdżę na alu 17'. Nie dawno zalałem bestie do pełna i przejechałem bardzo ekonomicznie 100km w cyklu mieszanym, trochę trasa, trochę miasto (Toruń, Bydgoszcz), czasem w jakimś lekkim korku, a czasem i trzeba było kogoś wyprzedzić. No i więcej niż 110 nie jechałem. Spalił dokładnie: 7 L. Myślę, że to dobry wynik. Dodam ,że na podanych parametrach jak mu wstawię w pi... :gwizdanie: to i do 10L spali. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy tych mrozach jezdzac tylko krotkie odcinki po miescie pali naprawde duzo( cos kolo 9L/100 a moze i wiecej :kwasny:) w rasie nadrabia wiadomo :> Fakt, ze znajomy ma a3 1.8 i mowi ze teraz to mu pali z 15 jezdzac do pracy a ma 6 km :shocked: Takze moge zdzierzyc te chwilowe wysokie spalanie :)...tez tak macie ze zima wir w baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odgrzebałeś ten temat to napiszę swoje spalanie. jak robiłem długie trasy przez miesiąc zimą do Poznania i spowrotem mam 80km (z czego 15 w mieście) w jedną stronę to spalanie 5,5l/100 dość dynamicznie, w mieście korki. a tak normalnie krótkie odcinki dom praca 3km i tam takie po 20 km to 6,5 wychodzi. jak trasa jakaś co trzeba pogonić to z 7L ale to z autostradą gdzie wciąż 130 -140km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już odgrzebałeś ten temat to napiszę swoje spalanie. jak robiłem długie trasy przez miesiąc zimą do Poznania i spowrotem mam 80km (z czego 15 w mieście) w jedną stronę to spalanie 5,5l/100 dość dynamicznie, w mieście korki. a tak normalnie krótkie odcinki dom praca 3km i tam takie po 20 km to 6,5 wychodzi. jak trasa jakaś co trzeba pogonić to z 7L ale to z autostradą gdzie wciąż 130 -140km/h.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.2595.html

Jest temat w którym możemy poczytać i wpisywać ile palą nasze audice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...