Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerwy w mocy analiza logów


Cieslarmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, samochód Audi A4 b5 1.9afn chwilami traci moc przy przyspieszaniu, proszę o analizę logów dynamicznych przepływomierza i turbiny, jeśli w ogóle poprawnie je zrobiłem, bo to mój pierwszy raz :)

003.txt

011.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka troche zaniża. Pokaż 08. Po za tym turbina lekko przycina, ale nie na tyle żebyś to mocno odczuwał w spadku mocy. Do przepalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karaluch8 napisał:

Przepływka troche zaniża. Pokaż 08. Po za tym turbina lekko przycina, ale nie na tyle żebyś to mocno odczuwał w spadku mocy. Do przepalenia.

Jest możliwe że turbina nie dobija przez złe wskazania przepływomierza? Bo autko robi dziennie trase 80 km prędkością 140_150km/h oraz sztanga chodzi lekko w pełnym zakresie więc nie wiem czy jako taka turbina może się przycinać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cieslarmarek napisał:

Jest możliwe że turbina nie dobija przez złe wskazania przepływomierza? Bo autko robi dziennie trase 80 km prędkością 140_150km/h oraz sztanga chodzi lekko w pełnym zakresie więc nie wiem czy jako taka turbina może się przycinać. 

Może być n75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przeczyścić przepływkę bez dotykowo albo podmienić na próbę od kolegi i zobaczysz ...

A jak stwierdziłeś to  ze sztanga chodzi lekko bo to raczej bez demontażu sztangi jest trudno powiedzieć ...a najlepiej jest to stwierdzić po rozebraniu turba ...Wtedy widać wszystko gdzie żaluzje przycierają czy nie ....Czasem żaluzje już mają duze luzy i delikatnie się klinują i wysterowanie kuleje .....Miałem taki przypadek  Właśnie to wszystko widać po rozebraniu ....

A program masz pewny? nie było wcześniej problemów z wysterowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...