Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszka silnika 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Pytanie, odnośnie poduszek. Mam kompletnie wylaną lewą i chcę ją wmienić, jednak opinie są podzielone, czy zamiennik (ryzyko) czy ori.
Jedni mówią, że corteco bądź lem się sprawdzą. Inni mówią, że tylko ori jest olejowa i robi robotę.
Jak to jest faktycznie z tymi poduchami? Czyżby żadna firma jeszcze nie wpadła na zrobienie zamiennika olejowego? 

Pozdro

Opublikowano

Ja mam 1.6 i chyba te same poduchy mamy u mnie tez wylana i mechanik powiedział ze póki mi nie drży w środku to nie ruszać bo będę się bujał z poduszkami

Opublikowano
  • Autor

ja kupiłem auto z kompletnie rozwaloną poduchą. Drży mi kabina, a przy odpaleniu słychać charakterystyczne puknięcie.

Opublikowano

napisz do https://a4-klub.pl/profile/817-dzik/

on sprzedaje czesci w dobrej cenie moze Ci tez doradzi

Opublikowano
19 godzin temu, jolley napisał:

ja kupiłem auto z kompletnie rozwaloną poduchą. Drży mi kabina, a przy odpaleniu słychać charakterystyczne puknięcie.

to nie poduszki.

qmpel ma tez dragania i te pukniecie. wymienil obie poduchy i bez zmian. drzy i puka

moze to dwumas

Opublikowano
  • Autor

Poduszkę tak czy owak muszę wymienić, bo jest wylana na 0.
Ale czy dwumas generuje drgania na jałowym? Wydaje mi się, że nie. Raczej przy ruszaniu.

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem do sklepu z częściami i dowiedziałem się, iż zamienniki produkują olejowe. Lewą z wtyczką zaproponowano mi za 306zł z Mayle, prawą z Febi za 234zł - obie olejowe.
Tak więc praktycznie za cenę prawej ori mam obie nówki olejowe. Warto to brać?

Opublikowano
40 minut temu, jolley napisał:

Dzwoniłem do sklepu z częściami i dowiedziałem się, iż zamienniki produkują olejowe. Lewą z wtyczką zaproponowano mi za 306zł z Mayle, prawą z Febi za 234zł - obie olejowe.
Tak więc praktycznie za cenę prawej ori mam obie nówki olejowe. Warto to brać?

1.8t BFB nie ma poduszek z zaworkiem, wtyczka :) Są zwykłe gumowo olejowe :D
Pisz do chłopaków co częściami handlują , a jak jesteś z RZ to gadaj z @tomekhxc ma sklep BEST-PARTS w Koluszowej. 

Opublikowano
  • Autor

Wg vin mam poduchę lewą z wtyczką, więc nie wiem :P

Ok, dzięki, skontaktuję się z Tomkiem :)

Edytowane przez jolley

Opublikowano
2 godziny temu, jolley napisał:

Wg vin mam poduchę lewą z wtyczką, więc nie wiem :P

Ok, dzięki, skontaktuję się z Tomkiem :)

To zobacz fizycznie w aucie. Etka nie pokazuje żeby miały tam być poduszki z zaworkiem :D

Ja mam taki sam silnik, tylko bez quattro i prawa jak i lewa są zwykłe.

Opublikowano

FEBI nie!!!!!

Jezeli ma byc zamiennik to Lemforder , Meyle lub Corteco.

Febi na bank bedzie bez oleju. 

Opublikowano
  • Autor

@soul87 zamienniki olejowe powinny być ok? Tzn powinny pochodzić chwilę?

Czytałem różne opinie o zamiennikach, ale dotyczyły zamienników, które miały być olejowe, a były metalowo-gumowe, przez co drgania były jeszcze większe niż na zużytej Ori.

Meyle właśnie chodzi mi po głowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.