Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylnych lamp z dynamicznym kierunkowskazem w A4 B9


vico

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem ze na takich stronach patrzec, tylko boje sie ze nie kupie calego zestawu, lub czegos bedzie brakowac, plus do ogarniecia osoba ktora by mi to wymienila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są firmy które się tym zajmują jeśli nie potrafisz poszukać (tutaj wszystko jest na forum) to wpisz a4 retrofit w necie, znajdz firme i oddaj niech zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mozna dodawac tu linki ale czy taka opcja cenowa jest ok?? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sopel1916 napisał(a):

Odswieze temat, zastanawiam sie nad wymiana tylnych lamp zeby miec dynamiczne kierunki, troche przed zakupem auta nie poczytalem o lampach i wybralem zla wersje auta( myslalem ze kazde audi ma dynamiczne kierunki)> te linki z tematu do akcesoria audi, nie dzialaja.  Moglby mi ktos powiedziec co trzeba bylo by kupic zeby wymienijac lampy na led miec kierunki dynamiczne, i mniej wiecej jaki to bylby koszt??

Jakie masz w ogóle teraz lampy? Halogen czy LED?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oprócz lamp konieczna będzie parametryzacja sterownika BCM2 oraz dodatkowe adaptery do podpięcia lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to chyba zbyt skomplikowane bo jak te sterowniki BCM2 trzeba dodatkowo wymieniac  to troche drogo wyjdzie, musze sie zastanowic czy jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wymieniać. Trzeba parametryzować. Wszystko napisane jest w tutejszym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić jaki mam rodzaj lamp ale nie umiem otworzyć tej skrzynki z wiązkami. Zdjęcie poglądowe, 

IMG_20240422_150159.jpg

IMG_20240422_150337.jpg

IMG_20240422_150354.jpg

Edytowane przez sopel1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie auta mam że kierunki w.lustwrkach ledy, no ale nie są dynamiczne raczej, więc też chyba zmienię na te z osram 

IMG_20240422_150328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy masz z przodu xenon, z tyłu halogen. Takie były w wersji Basic.

Kierunkowskaz w lusterku jedst LED bez dynamiki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladna nazwa mojego auta byla audi a4 desing, ale zgadza sie ze przod xeonony, tyl halogeny, nic napisalem do tej firmy co za 3300 maja oferte, jesli za wszytsko wyjdzie taka kwota to nawet spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOntaktowalem sie z ta firma co wyzej dalem linka do lamp, i pytajac czy 3300 zl to cena lamp, + adaptery + parametyryzacja. 

dostałem odp:  Przerabiamy instalację, nie montujemy adapterów.

Jak uwazacie, nie bedzie wywalolo bledów, i swiatla beda miec homologacje? czy cos nie bardzo z ich usluga???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, homologacja też będzie (pozostanie).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacje i tak się przerabia nawet gdy stosuje sie adaptery. te adaptery bez sensu trochę, przełożenie kostek zajęło mi 15 minut. wszystko jak najbardziej ok, jeśli pasuje Ci kwota oddaj im będziesz zadowolony. jeśli dają używane lampy (a pewnie tak) to zapytaj czy dają jakąś gwarancję na usługę. używane lampy potrafią przestać świecić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...