Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line


Młody Darek

Rekomendowane odpowiedzi

autko super, ja tez mam silnik taki jak ty tyle ze mam mape wgrana i powiem ci ze spalanie mi spadlo wczesniej mialem zupelnie jak ty:P wiec bez obaw wszystko wporzadku:))

nie maqsz takiego samego silnika. Nawet oznaczenie kodowe macie inne... On am zwykłe 200 konne 2.0 Turbo BWE a ty masz BULa DTM z 220 KM... po programie mosżesz mieć pod 270KM - z tego co pamieam masz inne chłodzenie no i sterowanie silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tak kolego masz racje, ja mam 220 fabrycznie, ale juz mam zmieniona mapke i mam 265 kucy teraz autko smiga rewelacyjnie, a powiedz mi moze wiesz co moge jeszcze zrobic aby mialo wieksza moc:PP???

pogdaj z kolegą bajk... on coś tam reza więcej..

z tego co wiem... to wydech potem pompa paliwa... turbo... a na końcu wtryskiwacze... a potem kucie i Big Turbo i masz 400 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Budzetowo" turbo K04 + FMIC + uklad paliwowy = ok 320KM i z 430NM.

Jak ma robic 400 to lepeij sprzedc i kupic EVO :tongue4: bedzie taniej i latwiej i wiecej frajdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie kolego:p tylko jest jeden problem mieszkam w uk i w polsce bywam raz w roku. a czy znasz sie na tym tak dobrze aby powiedziec mi co konkretnie mam kupic ?? moze masz kogos takiego?? narazie mam tylko zmieniona mape i mam 265 koni ale juz sie przyzwyczailem i chcialbym wiecej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavel nawet nie pytaj, nie ma co robić OT w temacie, mapa robiona w profi firmie w UK więc wiadomo o co biega, wydruk pewnie się wyprał w spodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz wykres z hamowni tych 265KM?

co boli... nie :naughty:

a tu tyle miedzi poszło na 3,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźli się dwaj spamerzy z Krk :naughty::decayed:

tiaaaa....... :przebiegly: jeden z silnikiem CAPA a drugi ABC :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźli się dwaj spamerzy z Krk :naughty::decayed:

tiaaaa....... :przebiegly: jeden z silnikiem CAPA a drugi ABC :>

Mój przynajmniej najłatwiej zapamiętać :decayed::polew:

Ok nie róbmy :ot: koledze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie kolego:p tylko jest jeden problem mieszkam w uk i w polsce bywam raz w roku. a czy znasz sie na tym tak dobrze aby powiedziec mi co konkretnie mam kupic ?? moze masz kogos takiego?? narazie mam tylko zmieniona mape i mam 265 koni ale juz sie przyzwyczailem i chcialbym wiecej:))

a czemu mam za ciebie odrabiać lekcje ,podalem ci wystarczajaco informacji , wujek google ci reszte powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...