Skocz do zawartości
IGNOROWANY

plus ze stacyjki do radia


matisstz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy mam pytanie może ktoś mi wskazać który to jest plus ze stacyjki na tym zdjęciu ? nie jestem pewien czy to ten na czerwono zaznaczony ... z góry dzięki za odpowiedź Matis

Ps radio ori symphony 

1085682-symphonyii_pin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne znalazłem już odpowiedź... plus ze stacyjki idzie po szynie Can do radia a więc w moim przypadku lipa... chciałem podłączyć wideo rejestrator pod radio ( znalazłem takie na polskim rynku z zasilaniem 12v ) i chciałem pójść na łatwiznę a tu zonk... skoro kable mam w okolicy radia spróbuję podłączyć się pod zapalniczkę która dostaje sygnał po przekręceniu stacyjki. Jeżeli znajdzie się chętny będę mógł opisać bardziej szczegółowo co i jak. Pozdrawiam Matis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalniczka ma stały plus,przynajmniej w moim a4b6' 1.6 8V '2004.Z tego co wiem po stcyjce plus pojawiasię na bezp..Nr37 (spryskiwacze).Tam wstawiony mam tzw bypass (podwiójny bezpiecznik z odczepem + który podaje napięcie, na kamerkę,po przekręceniu kluczyka zapłonu). WW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to trochę inaczej. Znalazłem na forum że prąd po przekręceniu stacyjki pojawia się w górnej lampie przy lusterku i tam wpiołem się z kablami od kamerki. Gdzieś indziej opisałem swoją robotę razem ze zdjęciami bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...