Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciśnienie klimy 33bary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy podane wyżej ciśnienie wg vcds-a wskazuje na awarie czujnika klimatyzacji(tego na chłodnicy klimy) bądź przerwanego(złamanego) któregoś kabelka?

Opublikowano

Lub uszkodzenie bezpiecznika, chyba nr 6. Możesz wyłączyć Econ w klimatroniku czy dioda świeci się stale?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No właśnie świeci na stałe. co prawda miałem mało czynnika ale klimę dobiłem a Ekon nadal jest nie do wyłączenia

Opublikowano

Jaki błąd na vag? Bezpiecznik cały?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z Lubania jesteś, jak byś chciał włożyc drugi czujnik na sprawdzenie to wpadaj do Wlenia, coś sie znajdzie

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, misiek95 napisał:

z Lubania jesteś, jak byś chciał włożyc drugi czujnik na sprawdzenie to wpadaj do Wlenia, coś sie znajdzie

 

bardzo chętnie bo trochę szkoda 150 czy 200zł wydać w ciemno, tyle tylko że na miejscu to raczej ciężko jest go wymienić bo chyba trzeba zderzak zdejmować prawda?

Opublikowano
  • Autor

błąd wywala 00819 high Plessure Sensor (G65) 30-00 open or Short to Plus

Opublikowano
  • Autor

bezpiecznik ok

 

Opublikowano

podmien czujnik

trzeba wyjac lewa lampe

Opublikowano
  • Autor

Czyli co najmniej trzeba odchylić zderzak bo w b7 inaczej Lampy nie da rady wyjąć coś czytałem że przez kratkę w grillu tylko nie wiem czy to dotyczyło b7

Opublikowano
24 minuty temu, rafal83_1983 napisał:

Czyli co najmniej trzeba odchylić zderzak bo w b7 inaczej Lampy nie da rady wyjąć coś czytałem że przez kratkę w grillu tylko nie wiem czy to dotyczyło b7

odkrecasz trzy TX30tki i delikatnie ja wysuwasz

nic wiecej nie trzeba robic i masz dostep do czyjnika

odpinasz wtyczke i odkrecasz, nawet czynnika nie ruszasz z układu

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Dev napisał:

odkrecasz trzy TX30tki i delikatnie ja wysuwasz

nic wiecej nie trzeba robic i masz dostep do czyjnika

odpinasz wtyczke i odkrecasz, nawet czynnika nie ruszasz z układu

Mówisz o tych co są w nadkolu?

Opublikowano
Teraz, rafal83_1983 napisał:

Mówisz o tych co są w nadkolu?

nie, od przedniej lampy

Opublikowano
  • Autor

No w sobote chcem sie za to zabrać zobaczymy jak to pójdzie. Podziele się wrażeniami

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

temat zamknięty. czujnik wymieniłem i klima hula. Dla innych chcących wymienić czujnik krótki opis jak ja to zrobiłem

1. auto w górę (podnośnik, kobyłka)

2. odkręcamy koło od strony kierowcy

3. odkręcamy przednią cześć wnętrza nadkola śrubka torx i jeden plastikowy wkręt na płaski wkrętak

4. odkręcamy dwie nakrętki mocujące zderzak do nadkola (klucz nasadka 10)

5. odkręcamy mocowanie zderzaka z osłoną plastikowa silnika (pod autem, u mnie był plastikowa spinka, wkręt na płaski wkrętak i śrubka na krzyżaka) u mnie wystarczyło wykręcić trzy pierwsze mocowania

6. odkręcamy trzy śrubki torx mocowanie grilla górne

7. odkręcamy trzy śrubki mocowania lampy torx 40 zalecam zaopatrzyć się w jak najdłuższy bo ten z zestawu (kompletu) jest krótki i trzeba się namęczyć.

jeśli mamy odkręcone wszystko wypinamy zderzak z zatrzasków odchylając stanowczo zderzak od nadkola i ciągniemy do siebie. Trzeba zrobić  na tyle miejsca żeby żeby wysunąć lampę. Po jej wysunięciu widać czujnik w chłodnicy odkręcamy klucz 17 (u mnie wystarczyło ręką) U mnie,ze względu na problem odkręcenia jednej śruby mocowania lampy, wymiana trwała ok 3 godzin robiąc to na lewarku pod blokiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.