Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

_Makki_ - ja myślałem, że nająłeś tego koksa do szlifowania audi :naughty: a tu zestawik sobie sprawił.... :polew:

taki klient to i Pan powinien być do zasuwania z tym wszystkim w promocji :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 10:40_________________________________________________

_Makki_ - ja myślałem, że nająłeś tego koksa do szlifowania audi :naughty: a tu zestawik sobie sprawił.... :polew:

:good:

Ostatnie zdjecia przed sezonem zimowym :(

No nareszczie udalo sie zrobic jakies porzadne zdjecia tak zeby czarne fele byly widoczne..

Teraz juz tylko sol, chlapa i sniegi :( Snieg akurat nie jest taki zly byle by bialo bylo CALY czas :)

7487616b8200afe3.jpg

64026ca831452892.jpg

bc164bebb446c667.jpg

d87e1a1822c393cd.jpg

70822a03f53ff971.jpg

d6e8cb9f6667b4dc.jpg

702b119b49f07bb1.jpg

Pasowałoby zrobić zdjęcia gdzie w tle widać Norków zbierających szczęki z chodnika :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby zrobić zdjęcia gdzie w tle widać Norków zbierających szczęki z chodnika

duzych miastach w NO niestety A4 Sline to samochod dla ludu :wink4: i trzeba dopiero popracować nad nim jak makki zeby sie wyróżniał :decayed: , tak wiec u norki masz szacun dopiero jak podjedziesz prosiakiem lub ferarrka najepiej prosto pod swój wielki jacht zacumowany w porcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w Norkowni same stare graty widziałem nie licząc jednego Chryslera 300M i A4 B5 po tjuningu więc Makki pewnie rządzi w swoim rejonie :good:

za to w Szwecji same spasy były :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczękaaaa opada :>

szacun za to jak dbasz o auto :cool1: wygląda lux :kox:

Dzieki, o zone i Audi trzeba dbac :)

no mega jest to auto na prawde :cool1:

A Twoje jest zrobione z dobrym smakiem ;) Piekny black optik.

Ale ja osobiscie nigdy nie moglem sie przekonac do przodu i swiatel w B7..

mogło by tak jeszcze jeździć jak wygląda :tongue4:

Ale to przynajmniej Audi :naughty:

Slyszales tekst ze lepiej miec siostre dziwke niz brata jezdzacego Fordem? :polew:

Pasowałoby zrobić zdjęcia gdzie w tle widać Norków zbierających szczęki z chodnika :tongue4:

No szczegolnie kiedy na zlotach dowiaduja sie ze ja i moja zona jestesmy Polakami. Bo czesto uwazaja ze Polacy maja gust ala wiejski tuning :)

ja tam w Norkowni same stare graty widziałem nie licząc jednego Chryslera 300M i A4 B5 po tjuningu więc Makki pewnie rządzi w swoim rejonie :good:

za to w Szwecji same spasy były :mysli:

Nie jest tak zle w Norwegii. Oczywiscie jest BARDZO duzo zardzewialych gruchotow ale w duzych miastach, np w Bergen jezdza ladne bryki..

Chociaz zadne miasto w Norwegii, od lat nie zaskakuje mnie tak jak Poznan.. Nie wiem ile juz razy zatrzymywalem sie w Poznaniu zeby ogladac jakies rodzynki. Ostatnio Poznan, zaraz po wjezdzie na obwodnice jadac z Norwegii, przywital mnie RS5. Pierwsza sztuka sprzedana w Polsce. A ja, ze ciemno bylo myslalem ze to jakies tam A5. Grzalem za nim ponad 220km/h i nie dalem rady go zlapac :) Pozniej na zjezdzie do miasta go zlapalem i na swiatlach pokazalem mu :good: a kierowca odpowiedzial do mnie tez :good: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle w Norwegii. Oczywiscie jest BARDZO duzo zardzewialych gruchotow ale w duzych miastach, np w Bergen jezdza ladne bryki..

Chociaz zadne miasto w Norwegii, od lat nie zaskakuje mnie tak jak Poznan.. Nie wiem ile juz razy zatrzymywalem sie w Poznaniu zeby ogladac jakies rodzynki. Ostatnio Poznan, zaraz po wjezdzie na obwodnice jadac z Norwegii, przywital mnie RS5.

w duzych miastach jak Oslo , Bergen , Trondheim jezdza naprade kozackie auta jakich nie widuje w takich ilosciach w innych europejskich miastach.Audi to same Sline , BMki prawie kazda z Mpaketem to samo merc, i zazwyczaj bardzo dobrze wyposazone.

Co do rodzynkow to fakt malo ale jak juz sa to jakie :shocked:

Przez dlugi czas obok mojej pracy siedzibe miala autostradasport.com , wiec naogladalem sie tam Pagani Zonda , Ferarek , Lambo , Fordow GT itp.itd ale tu stac na takie auta na prawde bogatych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przynajmniej Audi :naughty:

Slyszales tekst ze lepiej miec siostre dziwke niz brata jezdzacego Fordem?

na szczęście nie mam brata :polew:

Makki ja na twoim miejscu pojechałbym do Rogala przy okazji następnej wizyty w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki_ link=topic=65179.msg1941837#msg1941837 date=1288922783]

Ale to przynajmniej Audi :naughty:

Slyszales tekst ze lepiej miec siostre dziwke niz brata jezdzacego Fordem?

na szczęście nie mam brata :polew:

Makki ja na twoim miejscu pojechałbym do Rogala przy okazji następnej wizyty w PL

juz dawno mu to mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle w Norwegii. Oczywiscie jest BARDZO duzo zardzewialych gruchotow ale w duzych miastach, np w Bergen jezdza ladne bryki..

Chociaz zadne miasto w Norwegii, od lat nie zaskakuje mnie tak jak Poznan.. Nie wiem ile juz razy zatrzymywalem sie w Poznaniu zeby ogladac jakies rodzynki. Ostatnio Poznan, zaraz po wjezdzie na obwodnice jadac z Norwegii, przywital mnie RS5.

w duzych miastach jak Oslo , Bergen , Trondheim jezdza naprade kozackie auta jakich nie widuje w takich ilosciach w innych europejskich miastach.Audi to same Sline , BMki prawie kazda z Mpaketem to samo merc, i zazwyczaj bardzo dobrze wyposazone.

Co do rodzynkow to fakt malo ale jak juz sa to jakie :shocked:

Przez dlugi czas obok mojej pracy siedzibe miala autostradasport.com , wiec naogladalem sie tam Pagani Zonda , Ferarek , Lambo , Fordow GT itp.itd ale tu stac na takie auta na prawde bogatych :wink4:

Bergen jest wspaniałe, szkoda, że tak często leje. Poza tym tak samo cudowne jak Kraków albo jeszcze bardziej.

Odnosnie naszych ulic to ja ostatnio na trasie ze Zgierza do Łodzi we wstecznym i pozniej przed sobą miała taki widoczek :

http://www.audir8pic.com/audi-r8-new-exterior-and-interior-design

białe..... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen jest wspaniałe, szkoda, że tak często leje.

eeee tam bylem dwa razy i za kazdym razem piekne slonce ,ale prawda sliczne miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ja na twoim miejscu pojechałbym do Rogala przy okazji następnej wizyty w PL

juz dawno mu to mowie

Spoko, na wizyte u Rogala juz sie zdecydowalem. Ale jakos podczas ostatnich 2 wycieczek do Polski nie moglem zgrac terminow.

Tym razem ustalilismy ze mam dac znac na 2 tygodnie wczesniej zeby zaklepac termin.

Wstrzymywalem sie takze dlatego ze wiedzialem o update'ach jakie serwis mial w planie..

Juz 2 razy robili mi jakis update w aucie.

W czwartek bylem z wizyta w serwisie bo od pewnego czasu zapala mi sie informacja o wymianie baterii w kluczyku. Dzieje sie to zaraz po dopaleniu silnika. Nigdy nie wkladam kluczyka w stacyjke i zawsze korzystam z Advanced Key.

Baterie wymienilem juz 2 razy w ciagu 3 miesiecy i nic..

Sprawdzili to i podobno jest jakas informacja w systemie o tym. Kilka A4 B8 z Advanced Key mialo wymieniane stacyjki z tego powodu. Zrobili badanie komp i powiedzieli ze jezeli jeszcze raz to sie pojawi to i u mnie bedzie trzeba wymienic stacyjke :(

Inna kwestia dotyczy zaslonki dachu panoramicznego.. Kurcze nikt nie jest mi wstanie odpowiedziec dlaczego zaslonka "zyje sobie swoim zyciem". Postaram sie to jakos opisac :)

Zawsze jezdze z odsunieta zaslonka i czasami jest tak ze jak wsiadam do samochodu to zaslonka jest nagle zaslonieta, albo cala, albo 50% albo 25%... Nie mam pojecia od czego to zalezy. Ktos kiedys napisal na forum audizine ze jest jakis czujnik w 3 strefowej klimie. Jezeli np na zewnatrz jest zimniej niz w srodku, lub odwrotnie to zaslonka sie przesuwa itp. Przeszukalem net, pytalem w Wawie, Poznaniu, Bergen, Oslo i Stavanger i nikt nic nie wie.. Ostatnio nawet probowalem juz nawet obserwowac auto toz po zamknieciu czy zaslonka sie przesuwa ale oczywiscie wtedy nic sie nie dzieje...

Zglosilem to teraz do mojego dealera ale oczywiscie oni tez zieloni..

Bergen jest wspaniałe, szkoda, że tak często leje. Poza tym tak samo cudowne jak Kraków albo jeszcze bardziej.

eeee tam bylem dwa razy i za kazdym razem piekne slonce ,ale prawda sliczne miasto

No Bergen jest ladnym miastem, spoko ludzie ale deszcz to makabra. Jest takie powiedzenie ze ludzie w Bergen rodza sie z parasolkami.

W Bergen pada non stop, a jak nie pada tzn ze zaraz bedzie padac :)

Moja zona zauwazyla ze nigdy nigdzie nie widziala tyle roznych kaloszy co w Bergen. Tak laski maja kalosze na codzien, od swieta, eleganckie, do lasu, sportowe itp! :)

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 02:19_________________________________________________A wogole to "zachorowalem" na kiere od RS6! Oczywiscie bez lopatek :)

dcb88c0580dda89b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole to "zachorowalem" na kiere od RS6! Oczywiscie bez lopatek

no fajna ta kiera , ale powiem ci ze wczoraj siadłem w spokoju i zaczalem pomału konfigurować wyposażenie do takiej B8 ( jak bym sie zdecydował na nowe ) i szacun chłopie :cool1: taki jaki ty masz wypas w tym aucie to normalnie masakra :shocked: ( dobrze pod 150-200 tys NOK samego wypasu ) Najgorsze jest to ze ja dalej nie mogę sie przekonać do tunelu bez MMIa a kupować nawigacje tylko po to zeby lepiej to wyglądało jest trochę bez sensu.Jakoś B7 brak navi jakiś tak nie razi.

mogło by tak jeszcze jeździć jak wygląda

u nas jak by kupił 3.0 TDI w tych samych pieniądzach to auto by miało tylko fotele w tej cenie , a to bez sensu wydawać tyle pieniędzy byle by mieć tylko mocniejszy silnik.

Zrobi program i to juz będzie jeździć bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu rozpoczolem sezon zimowy i doszedlem do wniosku ze w tym roku nie obejdzie sie bez bagaznika dachowego.

Rok temu kupilem bagaznik Mont Blanc cos takiego:

rf23.jpg

Ale go nawet nie montowalem bo jakos nie wyszlo z kupnem bagaznika na narty itp.

W tym tygodniu bylem umowiony w ASO na przymiarke bagaznika Packline FX-Suv; wymiary 212/90/27 i 400litrow pojemnosci.

fx_suv.jpg

W drodze do ASO musialem zdjac bagaznik bo okazalo sie ze nie da sie z tym jezdzic. Kurcze halas jak od silnika odrzutowego!

No ale nic pomyslalem sobie, pewnie z bagaznikiem na narty tego nie bedzie :)

Przymierzylismy i okazalo sie ze jak dla mnie bagaznik jest za wysoko. Tzn za bardzo "odstaje" od dachu. Ja chce taki bagaznik ktory bedzie kilka mm od dachu i nie bedzie wystawal za bardzo na przednia szybe.

Wygladalo to tak:

908283aa4f9323ad.jpg

d371e8f763554236.jpg

e1fd30dc07cb58a5.jpg

fa8f6a67ee296687.jpg

f02b0aef2e74b018.jpg

Wiec zaczolem szukac z przedawca jakiegos bagaznika ktory bedzie nizszy. Przez co cala "trumna" na narty bedzie duzo nizej.

Znalezlismy bagaznik ProRack Whispbar, podobno najcichszy na swiecie -> http://www.whispbar.pl/

Zamowilem sobie a aso wzielo bagaznik Mont Blanc na wymiane :)

Nie moge znalesc zdjecia takiego bagaznika jaki zamowilem ale tutaj jest cos podobnego. Tylko ze moja wersja jest do relingow lezacych na dachu. Bagaznik jest mniej wiecej tej samej wysokosci co relingi :)

0fcc4097cd770f95.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzylismy i okazalo sie ze jak dla mnie bagaznik jest za wysoko. Tzn za bardzo "odstaje" od dachu. Ja chce taki bagaznik ktory bedzie kilka mm od dachu i nie bedzie wystawal za bardzo na przednia szybe.

Wygladalo to tak:

zla firme wybrales :wink4:

Skiguard ma takie boxy:

http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163

Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe w jakim kolorze ta trumienka bedzie lepiej wygladac ? Biała czy czarna ? :naughty:

Trumienka bedzie czarna bo:

1. pasuje do czarnego swiecacego dachu i lusterek

2. biala fabryczna jest w innym odcieniu niz cale auto

3. lakierowanie pod kolor auta kosztuje jakies 2000PLN u producenta :(

4. musialbym czekac 2-3 tygodnie na cos takiego

zla firme wybrales :wink4:

Skiguard ma takie boxy:

http://www.skiguard.no/index.php?sideID=699&listeID=163

Ma modele ktore wlasnie leza prawie na dachu i wyglada to bardzo fajnie :cool1:

Mialem juz kiedys Skiguard. Ale do A4 B8 pasuje Skiguard 850 Touring z wymiarami 228!/88/31 czyli jest dluzszy, wezszy i wyzszy od Packline. Widzialem na zywo Skiguarda na A4 B8 i auto wyglada jakby mialo "czapke z daszkiem". Skiguard montowany jest za pomoca bagaznika tunelowego co oznacza ze nagle masz mniej miejsca w srodku. Musza to robic na zamowienie pod auto bo ja mam stale punkty mocowania bagaznika na relingach..

No i jest o 2tys drozszy od Packline.

Ale wydaje mi sie ze jak zamontuje Packline'a z bagaznikiem Whispbar to bedzie "przyklejony" do dachu. Z tego co sprzedawca mowil to bedzie doslownie kilka mm miedzy dachem a spodem trumienki.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 10:37_________________________________________________

jakiej jest firmy podwójny wydech bo nie wiem na co sie zdecydowac o

Sebring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...