Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli idziesz w 12s do 100km/h :decayed:

Show-no go :)

BTW, w Norwegii jest okolo zusammen 350km drog gdzie mozna jezdzic 100km/h ;)

Cruising w 80km/h rulez, spalanie 6,1l :polew:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 116,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW, w Norwegii jest okolo zusammen 350km drog gdzie mozna jezdzic 100km/h ;)

To przynajmniej jedna rzecz, w ktorej PL guruje nad Norwegia :decayed:

Opublikowano

I zatkany DPF :wink4:

pierwsze slysze , DPF to miasto zatyka a nie taka jazda

Opublikowano

No ogólnie cruising to nie jest cos co mu pomaga :decayed:

Zalezy co sie rozumie przez cruising bo 80km/h to bardzo szybki cruising :naughty:

Przeciez w tym chodzi o powolną jazdę żeby samochód się dobrze prezentował innym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

BTW, w Norwegii jest okolo zusammen 350km drog gdzie mozna jezdzic 100km/h ;)

To przynajmniej jedna rzecz, w ktorej PL guruje nad Norwegia :decayed:

Uwierz mi ze PL w wielu kwestiach góruje nad Norwegia.. Ale co kraj to obyczaj..[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:00_________________________________________________

I zatkany DPF :wink4:

pierwsze slysze , DPF to miasto zatyka a nie taka jazda

Riktig :P[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:00_________________________________________________

No ogólnie cruising to nie jest cos co mu pomaga :decayed:

Zalezy co sie rozumie przez cruising bo 80km/h to bardzo szybki cruising :naughty:

Przeciez w tym chodzi o powolną jazdę żeby samochód się dobrze prezentował innym :decayed:

Bardziej chodzilo mi o to ze w porownaniu do PL to w NO 80km/h to cruising. A nie jak w innym watku pisza ze sie lata 200km/h na 4 biegu :naughty:

200km/h nawet w ograniczeniu do 100km/h w NO to zabranie prawka, odsiadka i Bog wie jaki mandat. Pewnie z 5000PLN. Jezeli odrazu w tyl glowy sie nie dostanie.

Opublikowano

u nas tez :), tyle ze na nich 100 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

U nas są Autobahny :polew: :polew:

Tylko szkoda ze tyle ludzi ginie na drogach i przecietny Polak lamie ograniczenia jadac po bulki.

Ciekawy jestem czy jakby ten maksymalny mandat za predkosc - 500zl i 10 pkt zdublowano to cos by to dalo..[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:17_________________________________________________

u nas tez :), tyle ze na nich 100 :wink4:

Stary slyszales wiadomosci tygodnia odnoscie ograniczenia w NO??

Postanowione ze juz na pierwszych 400km drog zmniejszaja ograniczenia do o 10km/h. W nastepnym rzucie tez 400km o tyle samo. Zamiast budowac nowe i lepsze drogi w NO beda zmniejszac ograniczenia.

Ci politycy w tym kraju jada na pelnym gazie ale na wstecznym...

Opublikowano

Powinno tak byc.Bo w Polsce czy przekroczysz o 50km/h czy o 150km/h to dostajesz 500zł..ale pewnie to wiecie...

Mam przyjaciela w Norwegii wiec czasem mi opowiada jak przyjezdza...

Niestety musze powiedziec ze mieszkajac tam bardzo sie zmienił..szkoda ze na niekorzyść..stracił radość życia...ale to nie w temacie..

Opublikowano
  • Autor

A tak z innej beczki to dzisiaj importer Audi w NO poprawil mnie w mailu gdzie napisalem Q jak quattro. Dowiedzialem sie ze quattro pisze sie zawsze z malej litery i nawet skrot ma byc q. I zebym sobie to zapamietal! Az mi sie glupio zrobilo bo szczerze nie wiedzialem :wallbash: :bicz3:

:quattro:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:58_________________________________________________Jippi!

Dostalem bilet gold z wejsciem za kulisy Top Gear Live w Oslo i przelot do Oslo. Zonka wie co dobre!! :):krol:

No ale 30 urodziny ma sie raz :)

Opublikowano

U nas są Autobahny :polew: :polew:

Tylko szkoda ze tyle ludzi ginie na drogach i przecietny Polak lamie ograniczenia jadac po bulki.

Ciekawy jestem czy jakby ten maksymalny mandat za predkosc - 500zl i 10 pkt zdublowano to cos by to dalo..[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:17_________________________________________________

u nas tez :), tyle ze na nich 100 :wink4:

Stary slyszales wiadomosci tygodnia odnoscie ograniczenia w NO??

Postanowione ze juz na pierwszych 400km drog zmniejszaja ograniczenia do o 10km/h. W nastepnym rzucie tez 400km o tyle samo. Zamiast budowac nowe i lepsze drogi w NO beda zmniejszac ograniczenia.

Ci politycy w tym kraju jada na pelnym gazie ale na wstecznym...

napewno by dało, zobacz na czechyy, wszystcy jadą jak od ekierki.. :decayed:

w PL ostatnio podniesli dla odmiany

do 150 :>

A tak z innej beczki to dzisiaj importer Audi w NO poprawil mnie w mailu gdzie napisalem Q jak quattro. Dowiedzialem sie ze quattro pisze sie zawsze z malej litery i nawet skrot ma byc q. I zebym sobie to zapamietal! Az mi sie glupio zrobilo bo szczerze nie wiedzialem :wallbash: :bicz3:

:quattro:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:58_________________________________________________Jippi!

Dostalem bilet gold z wejsciem za kulisy Top Gear Live w Oslo i przelot do Oslo. Zonka wie co dobre!! :):krol:

No ale 30 urodziny ma sie raz :)

czyli nawet na forum o tym nie wiedzieli patrząc na profile.. :>

Opublikowano
  • Autor

:kox: !! :naughty:

ORI RS6 by quattro GmbH, prawdziwy carbon i alcantara. Tylko ten czerwony szew :(

047a107f008a1067.jpg

Opublikowano

a wiesz ze ten zamsz po roku wygladajak d..... pawiana , o ile caly czas nie jezdzisz w rekawiczkach :wink4:

Opublikowano

wyglada zle, jakas niesymetryczna :blink:

Opublikowano

wyglada zle, jakas niesymetryczna :blink:

to miałem własnie napisać... jakby środek kiery przesunięty w dół...

Opublikowano

troche jakby zakładali że statystycznie częściej skręca sie w lewo.. :decayed:

Opublikowano

to wina złej fotki i złej obróbki a nie samej kiery

Opublikowano
  • Autor

Wiosna idzie wiec trzeba sie wziasc porzadnie za auta. Pozbywam sie zapasow Megsa i Autoglym. Nowa maszyna DA juz do mnie leci :naughty:

Dzisiejsze male zamowienie kosmetykow wygladalo tak:

1. PoorBoy's Vanilla Air Freshener 946 ml

2. ValetPRO Orange pre wash

3. Smartwax MIRACLE DRYER

4. ValetPRO PH neutral snow foam 1L

5. ValetPRO Large sash brush

6. ValetPRO Profesional tyre dressing

7. Monster Shine Big Blue 3pak

8. BILT-HAMBER Auto Clay Regular + Soft

9. Smartwax MF ELITE Towel 40cm x 40cm

10. Poorboy's World EX-P Pure Sealant

11. ValetPRO Heavy duty carpet cleaner

12. DURAGLOSS Car Wash Concentrate

13. Chemical Guys Green Clean

14. Gloss It Grit Guard

15. 3M Headlight lens restoration system

16. Nowa pianownica

I troche Scholla:

1. S03 Gold 1kg

2. S17+ Nanocompound 1kg

3. S30+ Nanocompound 1kg

4. S40 1kg

5. Scholl Concepts CF02

Gabki:

- 2szt x Scholl black 170mm, 145mm, 85mm

- 2szt x Scholl orange 170mm, 145mm, 85mm

- 2szt Scholl blue 170mm, 145mm

Teraz to tylko trzeba do domu przemycic zeby mnie moja Pani nie wysiedlila do apartamentu garazowego :)

Opublikowano

:blink::shocked:

o kuźwa to się nazywa miec gest dla auta ;-)

ja się ciesze z małego zestawy Meguiars...a tu taki wypas

ile za całość zabuliłeś?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.