Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z ciekawszych lektur na forum. Dużo cennych informacji.

Dokładnie, musisz Makki wiedzieć, że na prawdę wiele osób przegląda ten wątek i te wszystkie zdania jak i zdjęcia ogląda się z wielką ciekawością. Mam nadzieję że dalej będziesz miał zapał aby tak wszystko opisywać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie to jest, oczywiście w innej kategorii, ale wątek na poziomie swap'ów, grubych modów :good:

a że skrzywienie jest potężne, to już inna bajka :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na fotorelacje moje skrzywienie przy Tobie wydaje się być linią prostą :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie profesjonalną myjnie mamy w klubie :)

kiedy można podjechać na mycie?? :kox:

żarty żartami ale autko cudne, jedno z moich marzeń...

oby słuzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 wystawiona na sprzedaz.. Pierwsza osoba powyzej 400000NOK.

Zamawiam pewnego RSa asap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 wystawiona na sprzedaz.. Pierwsza osoba powyzej 400000NOK.

Zamawiam pewnego RSa asap.

Też chciałem dzisiaj zamówić, ale w ASO nie chcieli przyjąć zamówienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy.... nie.

yyyyy.. on sam ma takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ciekawszych lektur na forum. Dużo cennych informacji.

Dzieki. Dobrze ze moje zboczenie moze sie przydac dla kogos :)[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:40_________________________________________________

to się nazywa zboczenie :decayed:

Jakies zboczenia trzeba miec inaczej tak jakos nudno jest :)[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:41_________________________________________________

Dokładnie, musisz Makki wiedzieć, że na prawdę wiele osób przegląda ten wątek i te wszystkie zdania jak i zdjęcia ogląda się z wielką ciekawością. Mam nadzieję że dalej będziesz miał zapał aby tak wszystko opisywać :good:

Dzieki, spoko. Niedlugo przygotowanie do sezony z pelna korekta lakieru i zabezpieczenie. Bedzie tez troche roboty w srodku..[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:42_________________________________________________

Wow, jestem pod wrażeniem. A czy po myciu woskowałeś auto lub jakiś sealant?

Po tym myciu nie. Sa jeszcze jakies resztki 2 powlok AG EGP i 2 powlok AG HD Wax..

Nastepny etap zabezpieczenia to pelna korekta maszyna DA + mleczka Scholl. Na to bedzie jakis sealant, ale jeszcze sie zadecydowalem jaki. Na koniec SV Glacier.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:47_________________________________________________

Makki... robisz robote ;)

:good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:48_________________________________________________

Felunek jak dla mnie na zime moze byc. Z czasem elementy polerowane troche mi nie podchodza (jak do mojego auta)..

Ale do TAKIEJ BMW troche za bidne! [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:51_________________________________________________

No i powiedz jeszcze gdzie w PL można kupić CarPro Iron X..

Wlasnie wygooglowalem jeszcze ten sklep:

http://samochodowekosmetyki.pl/pl/produkt/658/cquartz-ironx.html[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________Nowe zabawki do kolekcji:)

-lampa 2x500W z teleskopem do 230cm

9a6875c4c72a0e75.jpg

-szampon Chemical Guys Maxi Suds II 473ml

-plyn do zabezpieczania dywanikow, wnetrza itp - 303 Fabric Guard 59ml, docelowo ma byc Chemical Guys Fabric Guard

-wosk do felg Chemical Guys Wheel Guard 226g, podobno bardzo dobry, trzeba przetestowac :)

-plyn do mycia szyb Chemical Guys Streak Free Window Clean 473ml

Jak dobrze pojdzie do zaczynam przygotowanie auta do sezonu w piatek przed poludniem i moze do poniedzialku/wtorku uda mi sie skonczyc. Zona dala mi wolne :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________A co wiara mysli o czyms takim?

20" ET35, musze jeszcze sprawdzic szerokosc :)

1547004436

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze fajnie by wyglądało bo to już 20 cali. Pomalowałbym do tego zaciski na biało, w kolor auta i fajnie by sie komponowało. Jeszcze ewentualnie możnaby pomyslec nad polerką rantu. Osobiście bym spróbowal z tymi czarnymi kołami. Efekt może nie jednego zaskoczyć.

Pomijając już czarny kolor koła, wzór felgi bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne na czarnym samochodzie TAK

jeszcze gorzej jak pimp my ride :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja chce cale czarne felgi bez zadnych rantow i dodatkow polerowanych. Bialy + polerowany rant lub jakis chrom wogle mi nie lezy.

Biale auto z czarnymi dodatkami i czarnymi felgami WEDLUG MNIE wyglada jakos tak ciekawie..

A biale auto z czarnymi dodatkami i alu felgami lub z dodatkami polerowanymi wyglada mdlo, bez jaj. Flaki z olejem :)

Dla porownania: OEM, nudna... taki normalny look.

fcd4996f9a68f838.jpg

7b029fcfb88f0dc3.jpg

Troche lepiej, bo ciemniejsza felga ale znowu te polerowane elementy. Tutaj jak juz pisalem wczesniej zaluje tego wyboru.

a5aa314b54a90e2a.jpg

6bb1ffc079b7535d.jpg

Czarne felgi, zdecydowanie najlepsza opcja:

adad1f978cd9f2bd.jpg

bc164bebb446c667.jpg

Ale mozna jeszcze cos pokombinowac np z bialym rantem:

8ecd05034063978a.jpg

a75cad1c9c24acee.jpg

3c4fa4e36129a2c1.jpg

Albo grafit:

3729a8a3881f513e.jpg

3793d32af8768bc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...