Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyglada na to ze felga RS6 II robi sie troche za popularna :decayed:

Rozmyslam o czyms takim w 20". Orginal BBS CH-R Black :naughty:

ch-r_black.jpg

Moze jutro bede wiedzial cos wiecej od dystrybutora BBSow :)

:thumbup: :thumbup: :heat:

piękna... szkoda że robi robote dopiero właśnie w 19-20calach... chętnie bym taką przygarnął do siebie.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 09:34_________________________________________________ile w NO kosztuję te felgi? w PL widzę że 7,5 za kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna jest ;)

Z tego co widze na allegro to ta fela w 19" jest drozsza niz 20" w Norwegii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna jest ;)

Z tego co widze na allegro to ta fela w 19" jest drozsza niz 20" w Norwegii..

Makki zaraz bedziesz słał paczki do PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyslam o czyms takim w 20". Orginal BBS CH-R Black :naughty:

ch-r_black.jpg

Moze jutro bede wiedzial cos wiecej od dystrybutora BBSow :)

Zawsze podobała mi się ta felga ale BBS RS-GT bije wszystkie inne bbsy na głowę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze na allegro to ta fela w 19" jest drozsza niz 20" w Norwegii..

niemoziwe , jak pytalem o cene u dystrybutora w Oslo , to cena byla zaporowa.

Felga sama w sobie do bialego fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela kox tylko nie biez w macie tylko w polysku mialem porownanie swoich w polysku i kumpla w macie,polysk bije na ryj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie ceny masz na 19 i 20 cali w norkowni

Nie pytalem o 19 ale 20" te co ja chce za ok 7300PLN.

Kolego na ostatnim zdjęciu ktoś odkręca Ci koło. Jakiś dres w adidasach.

Gdzie Ty tam dres widzisz? :)

Adasie rulez, szczegolnie czarne porsche design :naughty:

fela kox tylko nie biez w macie tylko w polysku mialem porownanie swoich w polysku i kumpla w macie,polysk bije na ryj

Tylko czarny polysk wchodzi w gre bo m.in dach i lusterka sa w czarnym polysku.

W piatek mialem 60000km przeglad gwarancyjny. Filtry, plyny, olej itp.. Do tego ilus tam punktowa kontrola gwarancyjna i mam podbite na kolejne 2 lata :naughty::good:

W czasie przegladu, kierownik warsztatu wyszedl do mnie i pytal czy zmienialem klocki z przodu. Ja mowie mu ze nie a ten mi chcial wmowic ze zmienialem. Oczywiscie byl pozytywnie zaskoczony bo mam jeszcze okolo 7-8mm z przodu.

Od pewnego czasu podejrzewalem ze cos jest nie halo z lozyskami z przodu. Prawdopodobnie lewe. Podczas przegladu wyszlo ze mialem racje ale najprawdopodobniej obydwa z przodu sa do wymiany. Po tym jak sie dowiedzialem ze to bedzie do roboty zadzwonilem do Auto Premium po cene. 1400zl za STRONE!! Wiec zaczolem negocjacje bo czytalem i slyszalem ze lozyska w B8 padaja jakos za wczesnie. No i sie udalo, obydwa lozyska zostana wymienione na gwarancji! :notworthy: :gwizdanie:

Bede to robil za 2-3 tygodnie i zdecydowalem sie takze na wymiane klockow. Dostalem cene okolo 700zl, 160zl taniej niz w Auto Premium w Poznaniu ;)

Ale najbardziej cieszy mnie podbicie gwarancji na kolejne 2 lata..

Aha, na uchwytach silownikow do klapy pojawila sie rdza.. Zauwazylem to 2 tygodnie temu. Narazie zdemontowali silowniki, oczyscili i przesmarowali. Jezeli bedzie jakas lipa w przyszlosci to powiedzieli mi w ASO ze zmienia obydwa uchwyty. Chodzi o te "cycki" na karoserii, ktorych trzymaja sie silowniki..

Na 2 godziny dostalem nowe A6 3.0TDI 204KM FWD multisronik. Zle nie jezdzi ale multitronika nie ma bata zebym kiedykolwie mial.. hehe

Komfort niesamowity, tylko zapomnialem sprawdzic jakie letnie opony byly zalozone. Jakos dziwnie huczaly przez co komfort na minus...

Bajerow sporo w tym aucie, troche sie pobawilem ale nie moglem znalesc gdzie sie wylacza funkcje Auto start-stop! Troche mnie to denerwowalo!

Nie moge sie doczekac avanta i jazdy probnej 3.0TDI Q ;)

7ddb7de8f705464e.jpg

e4eba37fae75668f.jpg

6a6839f8fdefd80d.jpg

464c176f292a0172.jpg

e7ab5751f44bc22d.jpg[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 02:45_________________________________________________LOL, teraz na zdjeciu zauwazylem gdzie sie wylacza Start-Stop. Heheh, myslalem ze gdzies w MMI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek tej nowej A6 , po prostu mistrz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki i ty wsiadłeś do tak brudnego (zakurzonego) auta w środku :embarrassed::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek tej nowej A6 , po prostu mistrz :gwizdanie:

No srodek jest cacy, ale szczerze, myslalem ze bedzie wiecej miejsca z tylu. Siedzac wygodnie z przodu za mna wcale tak duzo miejsca nie jest. Tutaj nowy Superb bije A6 lekko. W Superbie mozna imprezy z tylu robic! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek tej nowej A6 , po prostu mistrz :gwizdanie:

No srodek jest cacy, ale szczerze, myslalem ze bedzie wiecej miejsca z tylu. Siedzac wygodnie z przodu za mna wcale tak duzo miejsca nie jest. Tutaj nowy Superb bije A6 lekko. W Superbie mozna imprezy z tylu robic! :)

no tak wszystko zależy od wzrostu... jak ja ustawiłem fotel pod siebie to za mną było mnóstwo miejsca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie poprawi ale nowa A6 jest chyba ciut mniejsza od poprzedniej, jednakże rozstaw osi się zwiększył czym chcieli uzyskać więcej miejsca w środku.

nie, nowa A6 jest tak samo długa jak poprzednik. ale zwiększył się rozstaw osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wariaci, 3.0tdi 204 konie a licznik do 300... troche jak jakiś element 'tjuninku'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak auto mialo 240 to byl sik w majty.W sumie fajnie to wyglda zwykly samochod rodziny a tu 300 na budziku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki i ty wsiadłeś do tak brudnego (zakurzonego) auta w środku :embarrassed::bag:

Nie chcesz wiedziec jak to auto wygladalo zanim wsiadlem.. Cyf malaria. Powiedzialem szefowi sprzedazy ze ja do takiego syfu nie wsiadam. A co sie dzialo na zewnatrz, naliczylem chyba z 5 kup ptasich itp.. Odkurzali go i myli a ja patrzylem i nabijalem sie :)

Norki klada laske na demo auta, tak samo z porzadkiem w srodku.

BTW: za tydzien przejmuje Insignie firmowa od norasa ktory od 1,5 roku nie sprzatal w aucie i myl chyba raz na rok z zewnatrz.

Ogladalem kilka dni temu i czegos takiego jeszcze w zyciu nie widzialem. Teoria mojej zony o norkach brudasach sie potwierdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...